להורדת אפליקציה

נדל"ן מניב והשקעות

מדור נדל"ן מניב הוא השער המוביל אל העסקה המוצלחת הבאה שלכם. מדור זה משאיר אתכם צעד אחד קדימה לפני השאר בכל הנוגע לנדל"ן מניב – כאן תמצאו את הכתבות, הסקירות, הנתונים והפרשנויות שיעזרו לכם להעמיק את הידע בנושא נדל"ן מניב בכדי שאתם בתור יזמים, משקיעים, בעלי נכסים, עורכי דין או שוכרי דירות תישארו עם היד על הדופק של שוק הנדל"ן המניב בישראל ותקבלו החלטות נכונות המבוססות על אינפורמציה מקצועית ועדכנית.

"בשל שיקולים פוליטיים צרים זורקים את רווחת התושבים לפח"

מערכת התכנון סוערת בעקבות אי העברת חוק המטרו בכנסת הנוכחית – דבר אשר צפוי לבלום את קידום הפרויקט למשך זמן לא ידוע. "אם החוק יעבור לכנסת הבאה, בעלי אינטרסים יכולים להפעיל את כוחם לעכב: חברת החשמל, הרכבת או עיריות, יכולים לעכב את התכנון או להרוס אותו"

מפלה לקבוצת מזרחי: נדחתה העתירה נגד תוצאות מכרז המלונאות במצפה רמון

לפני כחודשיים פסלה רמ"י הצעותיה של הקבוצה במכרז עבור שני מתחמי מלונאות בהיקף של למעלה מ-500 חדרי מלון בעיר הדרומית והכריזה על מלונות אפריקה ישראל וגשם למשתכן כזוכות. ביהמ"ש דחה עתירה לצו ביניים נגד התוצאות

שיתוף כוחות אסטרטגי: ‘מרכז הנדל״ן׳ ו׳נדל״ן מדיה׳ החליטו על שיתוף פעולה לטובת הענף

הפעילות המשותפת תקרום עור וגידים במסגרת פסגת הנדל"ן אילת שעורך מרכז הנדל"ן ובפעילויות עתידיות נוספות. שתי החברות יאחדו כוחות במיזמים משותפים תוך תמיכה הדדית, דוגמת ועידות, כנסים ומדיה

האדריכלים דניאל שטרסבורגר וחגי בן נעים זכו בפרס ראשון בתחרות לתכנון מתחם עיריית רמת גן וכיכר אורדע

האדריכלים זכו בפרס על סך 60 אלף שקל. מנימוקי השופטים: "פרויקט המנתח היטב ובשיטתיות את ההיבטים האורבניים של הפרויקט ומגבש הצעה המשתלבת היטב במקום, תוך מענה יסודי לדרישות פרוגרמת התחרות"

האם תוכנית המסמנת להריסה מבנה הבנוי ללא היתר בנייה, מהווה פגיעה במקרקעין המזכה את בעליהם בפיצויי ירידת ערך?

ועדת הערר לפיצויים קבעה "כי סימון המבנה להריסה לא פגע בשווי המקרקעין, מאחר שהשמשת המבנה הבנוי ללא היתר, מחייבת הכנת תוכנית לשינוי ייעוד", מה הייתה קביעת בית המשפט המנהלי לעתירת החברה כנגד החלטת ועדת הערר?

  • © כל הזכויות שמורות
search