להורדת אפליקציה

נדל"ן מניב והשקעות

מדור נדל"ן מניב הוא השער המוביל אל העסקה המוצלחת הבאה שלכם. מדור זה משאיר אתכם צעד אחד קדימה לפני השאר בכל הנוגע לנדל"ן מניב – כאן תמצאו את הכתבות, הסקירות, הנתונים והפרשנויות שיעזרו לכם להעמיק את הידע בנושא נדל"ן מניב בכדי שאתם בתור יזמים, משקיעים, בעלי נכסים, עורכי דין או שוכרי דירות תישארו עם היד על הדופק של שוק הנדל"ן המניב בישראל ותקבלו החלטות נכונות המבוססות על אינפורמציה מקצועית ועדכנית.

5 ההבדלים בין "פסגת הנדל"ן אילת" לוועידות נדל"ן אחרות

ההתפתחויות והדינמיות של ענף הנדל"ן הישראלי הופכות אותו לאחד מהתחומים המרתקים והחשובים במשק הישראלי. פסגת הנדל"ן אילת - ועידת בכירי הנדל"ן המובילה של הענף בישראל, קובעת סטנדרט אחר של איכות ומקצועיות. מה הופך אותה לוועידה ייחודית שאין שנייה לה בישראל?

בשורה או גזרה? פסק הדין שמפספס את מהות עסקת התמורות ואת עיקרון גביית מס אמת

חישוב שווי עסקת תמורות לצרכי מס כולל בעיה מובנית בשל הקושי לחשב במועד העסקה את שווי התמורות העתידיות • החלטה שניתנה לאחרונה על ידי ועדת הערר של מיסוי מקרקעין מעוררת תהיות באשר לאופן קביעת השווי בעסקאות מסוג זה • עו"ד ורו"ח יוסי אלישע ועו"ד ירדן אבידני-עקירב מסבירים

חברות הבניה גילו את המרלו"גים: "הביקושים ערים לפחות כמו במגורים"

ממחסני קירור ועד חוות שרתים - תחום המרלו"גים החל להתעורר עוד לפני מגפת הקורונה, אך היא כבר הפכה אותו ללהיט שאף אחד לא יכול להתעלם ממנו. 3 יזמים שנכנסו לתחום בשנה האחרונה מספרים: "חברות בינ"ל מחפשות שטחים עצומים וגם העיריות בעד"

"בארה"ב היתר בנייה לוקח עד 3 חודשים. בישראל אין אינטרס שמחיר הקרקע ירד"

פטר גיזונטרמן, ממייסדי חברת הנדל"ן Vision and Beyond הפועלת בארצות הברית, התארח בפרק 42 של פודקאסט "החזית העירונית" ודיבר עם מוטי ויזל על השוק האמריקאי ועל האינפלציה החדה שלדבריו צפויה לטלטל גם את הכלכלה הישראלית: "הצונאמי בדרך"

  • © כל הזכויות שמורות
search