פסגת ההתחדשות העירונית 2024 - האירוע המקצועי של ענף הנדל"ן בישראל

פסגת ההתחדשות העירונית 2024 היא אירוע מוביל לאנשי מקצוע בענף הנדל"ן, המפגיש בין מובילי תעשייה ומומחים כדי לדון במגמות וההתפתחויות האחרונות בהתחדשות עירונית. הכנס מתקיים זו השנה השישית, והתבסס כחובה לכל העוסקים בתחום. עם התמקדות בפתרונות חדשניים ושיטות עבודה מומלצות, פסגת ההתחדשות העירונית מספקת הזדמנות רבת ערך למשתתפים ללמוד ממומחים בתעשייה, ליצור קשרים עם עמיתיהם ולקבל תובנות שיכולות לעזור להצליח בעבודתם. בין אם אתה יזם, משקיע, משפטן, מתכנן או אדריכל– פסגת ההתחדשות העירונית 2024 היא אירוע שאסור לפספס.

נדל"ןTV

21.04.24

מנהלת החטיבה העסקית של רמ"י באולפן: "נשווק השנה קרקע לאלפי יח"ד נוספות בשדה דב"

אחרי כמעט חודשיים וחצי חזרה רמ"י לפרסם מכרזי קרקעות. מנהלת החטיבה העסקית רותי אפריאט הגיעה לאולפן של מרכז הנדל"ן והסבירה: "למרות אי הוודאות, הייתה הבנה שצריך לחזור ולהניע את השוק". על המצב בפריפריה: "כמעט 50% מהמכרזים כן הצליחו, וראינו מכרזים בקריית גת ומגדל העמק. הקושי היה בעיקר במכרזי מטרה שמטבע הדברים יותר קשה איתם כי הם פחות רווחיים"

נדל"ןTV

28.01.24

מערכת מרכז הנדל"ן

"חייבים חקיקה בנוגע למסירת דירות. אנחנו לא רוצים שיזמים יתרסקו"

כך אמרה עו"ד קרן כהן בלחרסקי, שהתייחסה לשאלה האם המלחמה עשויה לאפשר הפרות חוזה כגון אי תשלום דמי שכירות או עיכוב במסירת דירות. "מה הבעיה לחוקק חוק שלפחות יגיד שעל הפיצוי העונשי אפשר לוותר בתקופה הזאת? זה מחויב המציאות"

נדל"ןTV

18.01.24

מערכת מרכז הנדל"ן

מהנדס העיר ירושלים באולפן: "קיימות מחלוקות מהותיות עם רמ"י. 2024 תהיה שנת שיא של התחדשות בעיר"

דווקא את 2023 המאתגרת סיימה עיריית ירושלים עם שיא של הוצאת היתרי בנייה. מהנדס העיר יואל אבן הגיע לאולפן של מרכז הנדל"ן וסיפר: "קיימתי ישיבות ברמה היומית עם הצוות של הרישוי, ממש כמו מבצע צבאי. והייתה היענות מופלאה של יזמים". על החיכוכים עם רמ"י אמר: "יש לנו חילוקי דעות מהותיים. היערות הם הים של ירושלים"

נדל"ןTV

18.01.24

מערכת מרכז הנדל"ן

"יש קונפליקט בין הרצון שלנו לשמר את הייחודיות של העיר, לוועדה המחוזית שרוצה לבנות לגבוה"

כך אמר מהנדס העיר נס ציונה בועז גמליאל שהגיע לאולפן של מרכז הנדל"ן לספר על תוכניות ההתחדשות של העיר. "יש לנו מאות יח"ד שקידמנו בתמ"א 38 ויש לנו 7 מתחמים להתחדשות עירונית, 1,500 יח"ד קיימות שאנחנו הופכים לכ-4,500 יח"ד"

נדל"ןTV

07.01.24

מערכת מרכז הנדל"ן

התחדשות בפריפריה: "השנה תראו אישור תוכניות במיליארדי שקלים. אנחנו מוקלטים, תבדקו אותי"

כך התחייב מנהל הרשות הממשלתית להתחדשות עירונית, אלעזר במברגר, שהגיע לאולפן של מרכז הנדל"ן לדיון על תוכניות הרשות לחידוש הפריפריה. מנכ"ל אאורה יעקב אטרקצ'י: התוכניות מאושרות ללא כלכליות, ואז המענקים לא מגיעים. המענק צריך להיות בתב"ע"

נדל"ןTV

04.01.24

מערכת מרכז הנדל"ן

"עד ל-7.10 למגזר הכפרי היה דימוי של הבן החורג, החיכוך עם רמ"י היה תמידי"

מהן תוכניות המדינה ליום שאחרי המלחמה עבור קיבוצי ומושבי עוטף עזה, ומדוע תנועות הקיבוצים והמושבים ביקרו את סל ההטבות שהציעה רמ"י לאחרונה לאותם יישובים? עו"ד חגית בן משה אשר מייצגת כמה מהיישובים המפונים מתארחת באולפן של מרכז הנדל"ן ומסבירה: "מדובר בצעד ראשון בכיוון הנכון, מקווה שמקבלי ההחלטות יקדישו מחשבה לגבי ההמשך"

נדל"ןTV

02.01.24

מערכת מרכז הנדל"ן

הקמת יישוב חדש "גבעות עדן"

אירוע הקמת היישוב החדש "גבעות עדן", בנוכחות נשיא המדינה יצחק (בוז'י) הרצוג, שר הפנים משה ארבל, היזמים צבי פוקס ורן ינאי מחברת צ.פ, והתושבים החדשים והנרגשים. צפו בסיקור.

נדל"ןTV

27.09.23

מרכז הנדל"ן

הפעם בשולחן העגול: כנס יזמים חרדים בנושא יזמות, בנייה ושילוב המגזר החרדי בענף הנדל"ן

פורום יזמים חרדים בנוכחות השר יצחק גולדנוף, יו"ר מטה התכנון הלאומי נתן אלנתן, נציגי חברת המימון רובי קפיטל ובנק לאומי התכנסו כדי לדון על שילוב הציבור החרדי בענף הנדל"ן, תוכניות הדיור והבנייה והפתרונות האפשריים לאתגרים בדיור החרדי • צפו בסיקור

נדל"ןTV

26.09.23

מרכז הנדל"ן

הפעם בשולחן עגול: שיח פתוח עם נציגי משרד הבינוי והשיכון

פורום יזמי נדל"ן נפגשו עם נציגי משרד הבינוי והשיכון לדון על מצב שוק הדיור כיום ועל מודל "הדיור המשולב" שהציג עמית גריידי, רשם הקבלנים והממונה על חוק המכר. עו"ד ונוטריון דן הלפרט הציג בהרצאה נקודות חשובות לצלוח מכרז יזמים ואיך מנהלים נכון מיזוג ורכישה של חברות יזמיות.

נדל"ןTV

22.08.23

מרכז הנדל"ן

הפעם בשולחן העגול: פורום מארגני עסקאות נדל"ן

מארגני עסקאות נדל"ן נפגשו להתעדכן בשינויי החקיקה בחוק ההסדרים ובפוטנציאל ההתחדשות העירונית סביב תמ"א 70. אולה אקסלרד, מנהלת אגף מרחבי מטרו במינהל התכנון: "ברגע שנכנס מטרו לאזור עולה שווי הנדל”ן ושווי הקרקע לאורך השנים, כניסה של מערכת המטרו יכולה לשמש כזרז להתחדשות העירונית"

נדל"ןTV

10.08.23

מרכז הנדל"ן

הפעם בשולחן העגול: שיווק בעידן של שינויים בהרגלי הצריכה

סמנכ"לי השיווק של חברות הנדל״ן המובילות נפגשו להרצאות בנושא שיווק בדיגיטל בעידן הנוכחי, האם רשתות חברתיות מתאימות לשיווק נדל"ן? משה פלדמר, ראש אגף פיתוח עסקי בחטיבת המשכנתאות של בנק לאומי: "צריך לזכור היום שהראייה של הלקוח היא רב ערוצית" • צפו בסיקור >

נדל"ןTV

24.07.23

מרכז הנדל"ן

הפעם בשולחן העגול: פורום עורכי דין בנושא התחדשות עירונית במרחב דרום

צפו בסיקור פורום עורכי דין בהשתתפות ראשי עיר נבחרים ממרחב דרום ומתכנן המחוז בנושא התחדשות עירונית. בני ביטון, ראש עיריית דימונה: "אם זה טוב לתל אביב זה טוב גם לדימונה". גיל גולדשטיין, מנכ"ל אבני דרך:"לא יכול להיות שתהיה התחדשות עירונית רק במרכז".

נדל"ןTV

16.07.23

מרכז הנדל"ן

הפעם בשולחן העגול: פורום עו"ד מתעדכנים בשינויי החקיקה והמיסוי

עו"ד רואי זרנצ'נסקי,מנהל מחלקה מקצועית מיסוי מקרקעין וקבלנים ברשות המיסים, תום פישר, רפרנט התחדשות עירונית במשרד המשפטים ומורדי שבת מנכ"ל חברת ICR בהרצאות מרתקות על תיקוני חקיקה בתחום ההתחדשות העירונית בחוק ההסדרים 2023, צפו ותעדכנו>>

נדל"ןTV

12.07.23

מרכז הנדל"ן

הכירו את: משרד עו"ד יקותיאל ושות'

משרד עו"ד יקותיאל הוקם בשנת 2009, ומלווה מאז מאות בעלי דירות בדרך לביתם החדש בפרויקטי התחדשות עירונית, "אפשר להגיד שניהול משא ומתן קשוח זו מלחמה, אבל זאת מלחמה שבאה להטיב עם הדיירים אנחנו מייצגים". צפו >>

נדל"ןTV

12.07.23

מרכז הנדל"ן

הפעם בשולחן העגול: קידום תכניות בוועדות המקומיות והשיקולים של ועדות הערר

ערן ניצן, יו"ר הוועדה המחוזית לתכון ובנייה בתל אביב: "אני לוקח איתי את החזון של היזמים ואת החזון של וועדות הערר, וביחד איתם אני בטוח שאנחנו נצליח לייצר את התשתית על פני זמן, שתאפשר למטרופולין להתפתח ולצמוח בשנים הבאות."

נדל"ןTV

22.05.23

מרכז הנדל"ן

מרעיון- לרישיון, למה הדרך לקבלת היתר כל כך ארוכה?

הליך התכנון והרישוי של פרויקטים מאתגר וסבוך ונפרש על פני שנים רבות, מה בעלי העניין צריכים לעשות על מנת לשנות את המציאות הנוכחית? יגאל צ'ודנר, מנכ"ל ומייסד חברת נתיבי הקמה אשר מתמחה בניהול הליכי רישוי וסטטוטוריקה, מסביר על הפערים בין הרצוי למצוי

נדל"ןTV

08.05.23

כיצד משתלב הדיור להשכרה במרקם העירוני?

ראיון באולפן השקוף בהנחיית גיא ליברמן, עיתונאי נדל"ן בהשתתפות ערן ניצן, יו"ר הוועדה המחוזית לתכנון ובנייה תל אביב והצפון ועמית גוטליב, סמנכ"ל כספים ופיתוח עסקי, קרינסקי גוטליב

נדל"ןTV

18.04.23

מרכז הנדל"ן

הכתבות הנצפות ביותר

 
מחפש...