להורדת אפליקציה

נדל"ן למגורים

במדור נדל"ן למגורים תוכלו למצוא את כל הכתבות, המדריכים והעדכונים הכי חמים בתחום - תוכניות שאושרו, עסקאות מובילות, מדדי מחירים בשוק הדיור והיקפי משכנתאות, החלטות ממשלה ושינויי מדיניות וראיונות עם הגורמים הכי משפיעים בשוק. בנוסף, תמצאו חדשות מכנסים מקצועיים ואירועים ענפיים. כל מה שאתם צריכים כדי להבין את המגמות ולדעת לאן השוק מתקדם.

"אנחנו עמידר המודרנית": כך מתכוונת דונה דום לשנות את תרבות שוק המגורים

עם 3,000 דירות להשכרה המהוות 30% מכלל השיווקים של דירה להשכיר, הפכה דונה דום לשחקנית מובילה בשוק ההשכרה ארוכת הטווח. בחברה מזהירים מהטעויות שהמדינה ממשיכה לעשות: "מעט מאד יזמים יכולים להיכנס היום לענף"

משרד השיכון בכנסת: "אין לנו מה לומר על משבר השכירות"

הנוכחים בדיון של ועדת החוקה על משבר השכירות הופתעו לשמוע מנציג משרד השיכון כי למשרדו אין כל אמירה בנושא. יו"ר הוועדה ח"כ קריב דורש מהמשרד להבהיר את מדיניותו ותוכניותיו לשוק השכירות, וממשרד המשפטים להעמיד כלים משפטיים לשוכרים

היזמים נערכים לשנת הבחירות בעיריות: "תחול צניחה בהתחלות הבנייה"

בכנס נדל"ן שנערך בת"א הציגו היזמים את הסיכונים המאיימים כיום על הענף. בעלי ב.ס.ר על טירוף מחירי הקרקעות: "אלו שרכשו לא יידעו לשלם, ואלו שלקחו הלוואות מהבנקים יהיה קשה להם להחזיר". מנכ"ל אשדר: "אנחנו חווים האטה במכירות, הסיכון שלנו עלה"

בנק ישראל מרחיב את הרפורמה: מקדם צעדים להקלה על מחזור משכנתה

על פי טיוטה שפרסם הפיקוח על הבנקים להערות הציבור, יהפוך ההליך המסורבל של הוצאת "מכתב כוונות" למקוון, ויאפשר למחזרי המשכנתה לעשות זאת באופן מהיר ויעיל מבעבר. עוד יחויבו הבנקים להציג ללווים את המשכנתאות המוזלות מטעם המדינה

  • © כל הזכויות שמורות
search