מעוניין לעשות פינוי בינוי? צור קשר עם חברות נדל"ן מובילות:

אודות חברת שפונדר פדלון

החיבור בין שתי החברות, שפונדר ופדלון, הוא סיפורן של שתי משפחות קבלנים ותיקות מהמושבה אבן-יהודה, שבניהן- אשר גדלו יחד בשכנות, למדו וטיילו יחד בעולם, חברו ברבות הימים להגשמה של חזון עסקי משותף. בתחילת שנות ה- 2000 לקחו בני הדור השני את המושכות לידיהם והובילו את שתי החברות לצמיחה משמעותית, כל אחת בתחומה. בשנת 2013 עשו את הצעד המתבקש ואיחדו בין שתי החברות המשגשגות לקבוצה אחת שהיא שלם העולה על סך חלקיו. קבוצה חזקה, עוצמתית ומובילה המציגה גב כלכלי איתן לצד מקצוענות ומומחיות של עשרות שנים בתחומי הנדלן השונים.

פדלון, מהקבלניות הוותיקות בארץ, הביאה עמה התמחות של עשרות שנים בפרויקטים בעלי מורכבות הנדסית, ורזומה עשיר של בניית מאות יח"ד באזור השרון וגוש עציון, לצד מוסדות ציבור כגון בתי חולים, מעונות יום ומעונות סטודנטים, בתי מלון (ביניהם מלון כפר המכביה) ועוד. שפונדר, מחברות הנדלן המובילות בשרון, הביאה את ניסיונה רב השנים בפרויקטים נדלניים רחבי היקף, ביניהם- הרחבת מושב בני דרור, הקמת מרכזים מסחריים וקניונים באזור השרון, ומרכזי דיור מוגן איכותיים מרשת "פרוטיאה".

דרכם המשותפת של בני הדור השני לשפונדר פדלון מאופיינת בצמיחה סולידית ומבוקרת של פרויקטים בהיקפים הולכים וגדלים, מבניה למגורים דרך בנייני משרדים ועד לפרויקטים מורכבים של עירוב שימושים. עם השנים התרחבו תחומי התמחותה לרכישת והשבחת קרקעות, שינויי יעוד והגדלת זכויות בניה.

חברות נדל"ן מומלצות על פי מדד ההתחדשות העירונית

כתבות אחרונות אודות חברת שפונדר פדלון

שפונדר פדלון רכשה מחנן מור פרויקט לבניית 221 יח"ד בבאר יעקב תמורת כ-160 מיליון שקל

עיקר התמורה היא כניסתה של קבוצת שפונדר פדלון בנעלי חברת הפרויקט "מדף 1" מקבוצת מור לצורך החזר הלוואה בנקאית של 126 מיליון שקלים. כמו כן תשלם הקונה לקבוצה הנמצאת בעיצומו של הסדר חוב 25 מיליון שקלים נוספים, וכ-12% מרווחי הפרויקט העתידיים. לפרויקט היתר חפירה ודיפון, 111 מהדירות ישווקו במסגרת "מחיר מופחת"

2024-05-09

נתוני BMBY: מספר הדירות החדשות שנרכש בינואר 2024 צפוי להיות גבוה יותר מכל אחד מחדשי 2023

כך עדכנה החברה על רקע נתוני הלמ"ס אתמול, מהם עולה כי ב-2023 חלה ירידה של 35% במספר העסקאות. עפ"י מערכות BMBY, בינואר חלה עלייה של כ-60% בעסקאות לעומת דצמבר. המנכ"ל מארק זאבי: "בחודשיים האחרונים העלייה בביקוש הפכה לעלייה במס' העסקאות"

2024-02-15

בת ים מובילה בבניית מגדלי מגורים ב-2023, תל אביב שמינית בלבד

21% מהדירות החלו להיבנות בשנה האחרונה במגדלים של 16 קומות ומעלה - נתון המשקף ירידה קלה לעומת 2022. יו"ר הפורום גיל שנהב: "רשויות התכנון הבינו את החשיבות בניצול מיטבי של משאב הקרקע". השמאי אוהד דנוס: "עלויות הביצוע של מגדלים גבוהות מאוד, ועליית הריבית בשנה האחרונה הביאה לעצירת חלק מההשקעות"

2024-01-02

שפונדר-פדלון רכשה קרקע בשווי 132 מיליון שקל בכפר יונה

החברה מתכננת לבנות על הקרקע 54 דירות, 10,000 מ"ר שטחי מסחר ו-2,900 מ"ר משרדים. שפונדר-פדלון אף מעוניינת להגדיל את הזכויות בקרקע כך שתוכל לבנות בסך הכל 90 דירות ועוד 10,000 מ"ר של משרדים. העלות של שלב א' בפרויקט צפויה להגיע ל-265 מיליון שקל

2022-12-01

הגברת האכיפה לא צמצמה את מספר הנפגעים בתאונות עבודה: "הבעיה היא חוסר מקצועיות"

שתי התאונות שגבו את חייהם של שלושה פועלים בתחילת השבוע מעמידות בסימן שאלה את יעילות הגברת האכיפה בשנים האחרונות. לדברי גורמים בענף אין תחליף לחינוך והכשרה: "אף קבלן לא רוצה אצלו הרוגים. כל עוד לא תהיה הסברה ומודעות, לא יעזור עוד מנהל עבודה"

2022-08-23

"אם אלקין לא יחזור בו – נהיה עדים לגל קריסות של קבלנים"

הצעת החוק להצמדת מדד תשומות הבנייה לרכיב הבנייה בלבד מעוררת דאגה רבה בקרב קבלני ביצוע ויזמים. עוד לפני אישור החוק ועל רקע ההתייקרות החדה בעלויות הבנייה הודיעו לאחרונה שתי חברות ביצוע על חדלות פירעון

2022-06-12

חדשות הנדל"ן: נחנך פרויקט "אשטרום תל אביב"; התקדמות בעסקת "פרדס שניר" בתל אביב

הפרויקט הוא של חברת "דירה להשכיר" וחברת אשטרום • קרדן נדל"ן הודיעה כי בעסקה עם קרן ריאליטי נחתמה תוספת חשובה • אלקטרה צריכה תקים חנויות של Seven Eleven

2021-10-15

חדשות הנדל"ן: שתי עסקאות של רני צים מבשילות; עוד 336 בתים לאלקטרה נדל"ן בארה"ב, תמורת 94 מיליון דולר

רני צים הודיעה כי חתמה על הסכם המכר עבור "אונו סנטר", וכי מרכז "לב גני תקווה" הועבר לידיה • כעת לאלקטרה נדל"ן 775 בתי Single Family בדרום-מזרח ארה"ב • ניתן תוקף לשכונת "האיקליפטוסים" בבאר יעקב

2021-09-03

סמנכ"לית השיווק והמכירות החדשה של קבוצת שפונדר-פדלון: שרון רייך בר מנשה

רייך בר מנשה שימשה בעבר כמנהלת השיווק והדיגיטל של חברת ewave נדל"ן, וכמנהלת מכירות בפרויקט AGAM כנרת של קבוצת יוכלמן • "גאה להיות חלק מבניית הארץ, בחברה שיוזמת ובונה בעצמה"

2021-08-19

חדשות הנדל"ן: שכונה חדשה תוקם בשלומי; היתר בנייה למגדל הראשון בפרויקט BRIZZO בבת ים

השכונה שמקדמת רמ"י ביישוב הצפוני תכיל 100 יחידות דיור חדשות • פרויקט BRIZZO של שפונדר-פדלון יכלול 159 יח"ד בשכונת פארק הים • דורסל רוכשת בניין משרדים באנגליה תמורת 18 מיליון ליש"ט

2021-04-23

נחנך גשר חדש אל רכבת חדרה; הושלמה כריית מנהרה אל מגדל יעקב נמרודי

הגשר יקשר את התחנה בחדרה אל מתחמי התעסוקה והמסחר שממערב • המנהרה אל מגדל יעקב נמרודי – באורך 100 מטר ובהשקעה של 50 מיליון שקל .

2020-11-27

"רק מי שממש צריך את הכסף מגיע לעבודה"

ענף הבנייה הוחרג מההוראות לשעת חירום, אך כיצד מתפקדים אתרי הבנייה בפועל, ועד כמה קשה ההתמודדות עם ההנחיות החדשות? • "מדובר במערך לוגיסטי שלם"; "עובדים מעל גיל 60 הוצאו לחל"ת"

2020-03-26

לא רק המבורגר: קבוצת BBB משקיעה במיזם בנתניה שעלותו 200 מיליון שקל

הקבוצה, שבבעלותה הרשתות BBB, מוזס ובורגרים, תקים עם קבוצת פדלון-שפונדר פרויקט מסחר ותעסוקה באזור התעשייה פולג • "חשיבות גדולה בכניסה לעסקה בהיקף זה"

2019-06-05

קבוצת שפונדר-פדלון רכשה זכויות לבניין משרדים ב-40 מיליון שקל

רכשה מגיגי שפירא זכויות לבניית כ-8,700 מ"ר משרדים בקומפלקס התעסוקה והמשרדים החדש מתחם גיגיס באזור התעשייה במערב ראשון לציון 

2019-01-08

חדשות הנדל"ן: גלנט מקדם הקמת רובע שגרירויות בירושלים

שר הבינוי והשיכון משוכנע שמדינות רבות יעבירו השגרירות לבירה - והוא נערך מבעוד מועד • סיכום שבוע בתעשיית הנדל"ן הישראלית

2018-12-13

חברות נדל"ן מובילות בהתחדשות עירונית

הכתבות הנצפות ביותר

הצטרפו לניוזלטר של מרכז הנדל"ן

וקבלו עדכונים שוטפים על כל מה שחם בעולם הנדל"ן ישירות למייל שלכם

 
מחפש...