• תוצרת הארץ 3, ב.ס.ר סיטי, פתח תקווה
  • חברה מובילה בפינוי בינוי

מעוניין לעשות פינוי בינוי? צור קשר עם חברת צים בהרי נדל"ן

דירוגי החברה על פי מדד ההתחדשות העירונית

הקש על השנה הרצויה כדי לראות את הדירוג

פעילויות חברת צים בהרי נדל"ן בתחום ההתחדשות העירונית

פעילות בפינוי בינוי חברת צים בהרי נדל"ן

סה"כ פרוייקטים
פרויקטים בתהליך סה"כ מתחמים בשלבים מתקדמים
פרויקטים בביצוע סה"כ דירות לפני
פרויקטים מאוכלסים סה"כ דירות אחרי

פעילויות החברה בתחום ההתחדשות העירונית

סה"כ פרוייקטים:
פרויקטים בתהליך:
פרויקטים בביצוע:
פרויקטים מאוכלסים:

פעילות בפינוי בינוי

מיקום דירוג:
סה"כ מתחמים:
סה"כ דירות לפני:
סה"כ דירות אחרי:

* המדידה נכונה למועד 31.8.2021

הנהלת חברת צים בהרי נדל"ן

עדי צים

בעלים

יונה בהרי

נשיא

דני סויסה

יו"ר פעיל

אייל בהרי

מנכ"ל

אודות חברת צים בהרי נדל"ן

חברת צים בהרי פעילה בתחום הנדל"ן יותר מחמישה עשורים שבהם יזמה ובנתה אלפי יחידות דיור ברחבי ישראל. החברה מעורבת כיום בכ־80 פרויקטים של התחדשות עירונית בפריסה ארצית, ושואפת להוביל את תחום ההתחדשות העירונית בישראל. החברה שמה דגש רב בהתנהלות שקופה ורגישה מול הדיירים, ורואה בכל פרויקט התחדשות עירונית מיזם חברתי לשיפור סביבת המגורים של הקהילה כולה.

 

חברת צים בהרי נוסדה על בסיס השילוב בין יכולת הייזום והביצוע בהיקף רחב של קבוצת בהרי, לבין העוצמה הכלכלית והעוגנים הרחבים של קבוצת עדי צים, הפעילה במגוון ענפים )לקבוצה כמה חטיבות - נדל"ן, פיננסים, ביטוח, מסחר, טכנולוגיה ועוד(. החברה מציעה כיום ניסיון של יותר מ־50 שנים ביזמות, בתכנון ובבנייה איכותית למגורים, למסחר ולתעשייה, וכן בתחום ההתחדשות העירונית בישראל.

 

הפרויקטים של צים בהרי מאופיינים בסטנדרטים גבוהים, בעמידה בלוחות זמנים, בבנייה ירוקה ובהקפדה על כל תהליכי הפרויקט ללא פשרות, תוך שמירה על שקיפות מלאה ועל יחס אישי לכל דייר ודיירת.

 

הכול מתחיל ביצירת אמון ובמפגש בלתי אמצעי עם הדיירים

החברה שמה דגש משמעותי במפגש הישיר עם בעלי הדירות, בהקשבה לחששות ובהתייחסות לצרכים הספציפיים שלהם. בחברה מבינים כי דירה היא לא רק קירות וחלונות, אלא מקום שבו נוצרים זיכרונות וחוויות משותפות - מה שהופך את תהליך עזיבת הבית למשימה לא פשוטה עבור הדיירים.

 

על מנת לספק להם שקט נפשי מקסימלי וליצור מערכת יחסים הבנויה על אמון הדדי, מנהלי צים בהרי ונציגיה מקפידים על זמינות ועל תשומת לב לכל צורך, על יחס VIP באמצעות מחלקת שירות ייעודית ועל ליווי אישי לאורך כל התהליך, עד לקבלת המפתח לדירה החדשה - וגם לאחר מכן. כל בעלי הדירות מקבלים שירות אישי וצמוד בהתאם לכל סוגי הצרכים, הבעיות והאתגרים שלהם.

 

החברה מעודדת את בעלי הדירות לתכנן את הדירות בהתאם לרצונם, וכל השינויים של פנים הדירה מבוצעים ללא תשלום.

 

כל פרויקט התחדשות עירונית הוא מיזם חברתי, ובעלי הדירות הם השותפים

עבור צים בהרי, בעלי הדירות הם הנכס החשוב ביותר של החברה, אשר מהווים שותפים חשובים ועיקריים לאורך כל הדרך. לכן בחברה מתחייבים לעשות הכול על מנת להביא את בעלי הנכסים במהירות ובבטחה לדירה החדשה שלהם, תוך התמודדות עם האתגרים המהווים חלק בלתי נפרד מעולם ההתחדשות העירונית.

 

עבור החברה כל פרויקט התחדשות עירונית הוא מיזם חברתי, שאמור לשפר את איכות החיים של בעלי הדירות ושל הקהילה המקומית. לכן נוקטת החברה גישה חברתית המתבטאת בשיתוף מלא ובשקיפות מול בעלי הדירות. מלבד זה, החברה מקדמת פרויקטי התחדשות עירונית מקצה לקצה - משלב הייזום והתכנון הראשוני בשיתוף הקהילה, דרך אישור התוכניות, הוצאת ההיתרים והביצוע האיכותי, ועד למסירת הדירות, מתוך תפיסה כי הבית של הלקוח הוא הכוח של החברה עצמה. 

 

חזון החברה - הובלת תחום ההתחדשות העירונית דרך בנייה חדשנית, שימור פני העיר ופיתוח המרחב האורבני

צים בהרי שואפת להוביל את עולם ההתחדשות העירונית בישראל דרך הקמת מבנים חדשניים ואיכותיים, מתוך תחושת שליחות לשימור פני הערים ולפיתוחן. לשם כך החברה מיישמת שיטות בנייה מתקדמות, ומקפידה על איכות המוצר ועל איכות השירות.

 

פרויקטים לדוגמה:

מתחם האלון, יבנה - פרויקט פינוי־בינוי הכולל כ־ 900יח"ד ב־14 בניינים. הפרויקט ממוקם על פארק הנחל ביבנה, ובו שבילי אופניים, מזרקה ומתקנים לילדים.סטטוס – בהיתר בנייה לשלב א'.

 

כיכר התרבות, פתח תקווה - בלב העיר, בצמוד להיכל התרבות, יוקמו שני מגדלים מפוארים בני 32 קומות ובהם כ־200 דירות, מעל קומות מסחר ומשרדים. סטטוס - אישור תב"ע.

 

מודיליאני 4, תל אביב - פרויקט תמ"א 2/38 יוקרתי הכולל 16 יח"ד, בלב השקט והיוקרתי של תל אביב. בניין מרהיב עם תמהיל מגוון, הכולל פנטהאוז מדהים על קומה אחת שצופה למרכז העיר. סטטוס  –היתר בנייה.

 

קיציס 16–20, תל אביב –  פרויקט תמ"א 2/38 בלב הדר יוסף, בסמוך לבית פרנקפורט, בבניין ייחודי בן 89 יח"ד. סטטוס - לפני החלטת ועדה.

 

טירת הכרמל - פרויקט מגורים מעורב שימושים השוכן בלב השכונה הוותיקה. בנייה של 857 יח"ד, ושטחי מסחר ותעסוקה. הפרויקט ממוקם בסמוך לשטחי ציבור, אשר יאפשרו איכות חיים גבוהה ושטחי טבע ירוקים שיתחברו לסביבה המקיפה את הפרויקט' למרגלות רכס הכרמל. 

 

סטטוס - הפקדה לוועדה מחוזית.

בארי/ויצמן, נתניה - פרויקט פינוי־בינוי הכולל פינוי של 96 דיירים והקמת 384 יח"ד חדשות. הפרויקט ממוקם לאורך ציר עירוני מרכזי ושוקק חיים, הכולל חזית רחוב מסחרית משולבת שטחים ירוקים. נעשה במסגרתו שימוש בתכנון מרחב הגגות של המבנים לשטחי גינון ופינות מנוחה. 

 

סטטוס - הגשה לוועדה מקומית.

שכונת מילצ'ן, רחובות - פרויקט פינוי־בינוי רחב היקף של שכונה שלמה. התכנון שואף לייצר מרחב מגורים הכולל כ־ 1,600יח"ד, עם שטחי ציבור, תעסוקה ומסחר רחבים שיספקו את צורכי כלל הדיירים בשכונה.  סטטוס – מסלול ותמ"ל.

 

גני בר אילן, רמלה - פרויקט פינוי־בינוי הכולל כ־ 1,900יח"ד ומציע עירוב שימושים רחב ושטחי ציבור רבים אשר מאפשרים לכלל תושבי השכונה איכות חיים ומרחב פארק ירוק, שבילים להולכי רגל וקישוריות למרחב המרכז עירוני.  סטטוס – תכנון.

 

הבושם 85–87, תל אביב - פרויקט תמ"א 2/38 הכולל כ־81 יח"ד בבניין מרהיב, צמוד לפארק דרום. סטטוס - בקשה להיתר.

פרויקטים לדוגמה של צים בהרי נדל"ן

גני בר אילן, רמלה. (קרדיט_ זיתוני הדמיות.)
גני בר אילן, רמלה. (קרדיט_ זיתוני הדמיות.)
קיציס 16-20, תל אביב. (קרדיט_ זיתוני הדמיות.)
קיציס 16-20, תל אביב. (קרדיט_ זיתוני הדמיות.)

חברות נדל"ן מומלצות על פי מדד ההתחדשות העירונית

כתבות אחרונות אודות חברת צים בהרי נדל"ן

בדרך למגדל בן 33 קומות עם 300 דירות ברחוב איינשטיין בת"א: חג'ג' קיבלה היתר חפירה סופי

קבוצת חג'ג' דיווחה היום (ד') על קבלת היתר סופי ומלא לחפירה ודיפון, שיאפשר את תחילת העבודות בפרויקט ברחוב איינשטיין 35, שיכלול 300 דירות ו-9,000 מ"ר למסחר. בקומפלקס צפויה לקום גם שדרת קניות במתחם ענק בין לוי אשכול לאבן גבירול

2024-02-28

נכנסים חזק להתחדשות: קבוצת חג'ג' תרכוש 30% מצים-בהרי תמורת 81 מיליון שקל

לפי מזכר ההבנות, תינתן בהמשך לקבוצה שבשליטת האחים צחי ועידו חג'ג' אופציה להגדלת האחזקה לשיעור של 50 אחוז ממניות צים תמורת 110 מיליון שקלים, ולקבל למעשה את השליטה בחברה. בהסכם מוצעת גם חלופה להשקעה הכספית: רכישת חברת פרויקט המחזיקה בנכס של צים בפ"ת, עליו מקודם פרויקט לבניית שני מגדלים בני 31 קומות

2024-02-19

אמות השקעות רכשה מעדי צים קרקע בציר יגאל אלון בת"א עבור 210 מיליון שקלים

הקרקע בשטח של 5.6 דונם, ממוקמת ברחובות הסוללים והאומנים בעיר. להערכת החברה ניתן יהיה לקדם בה תב"ע להקמת מגדל מסחר ומשרדים בהיקף 80 אלף מ"ר

2024-02-14

קרן ארנו נדל"ן הודיעה על פירוק לאחר שלא עמדה בהשבת פדיונות בסך של כ-60 מ' שקל

ימים ספורים לאחר ההחלטה אודות פירוק שותפות צים-בהרי, דרמה נוספת בעסקי הנדל"ן של עדי צים. כשקרן המימון שבשליטתו הודיעה על פירוק השותפות גם היא. על פי הודעת המנכ"לית דנה סנדר לבורסה, ההחלטה נעשתה בין היתר בשל עליית הריבית והשלכות המלחמה, ועל אף תשואה חיובית של כ-4.7% על ההשקעה. עם זאת, קבוצת ארנו ממשיכה בפעילות מימון וליווי פרויקטי נדל״ן

2023-12-31

אורנשטיין הכריע: צים ירכוש מניות בהרי ב-23.5 מלש"ח ושותפות הצדדים תסתיים

לאחר הסכסוך הקשה שפרץ בין השותפים בחברת הנדל"ן צים-בהרי אשתקד, פנו הצדדים לבוררות אצל נשיא בית המשפט המחוזי לשעבר, שקבע כי על השותפות להסתיים באופן מיידי, כדי למנוע נזק בלתי הפיך לשני הצדדים. עוד על פי ההחלטה, תבוצע בהמשך הערכת שווי נכון ל-31.12.23 וייתכן כי סכום רכישת המניות ישתנה

2023-12-25

"הגיע הזמן לצד מחיר למשתכן, להתחיל לבצע מחיר למתמגן"

רעידת האדמה בטורקיה, שהורגשה היטב גם בחלקים נרחבים בישראל, גרמה לבכירי ענף הנדל"ן לקרוא לרשויות להאיץ את התוכניות לחיזוק ומיגון מבנים, בייחוד בפריפריה. "הממשלה חייבת להאריך את תמ"א 38, ולכלול את התוכנית שהצענו בהליכי חקיקה - ובראשם בחוק התקציב הקרוב. מדובר בהצלת חיים"

2023-02-06

חדשות הנדל"ן: צים בהרי קיבלה היתר בת"א, אלדר השיקה זרוע ייעוץ משכנתאות והוועדה המקומית ב"ב קיבלה עוד סמכויות

צים בהרי נדל"ן קיבלה היתר לבניית פרויקט תמ"א 38/2 במרכז תל אביב. קבוצת אלדר נכנסת לתחום הייעוץ למשכנתאות. הוועדה המקומית בני ברק תוכל לתת אישורים לבנייה של עד 60 מ"ר על גגות של בנייני מגורים בעיר

2023-01-26

העלון שמנגח את חברות הנדל"ן: מי עומד מאחורי "פרופרטי ניוז"?

"פרופרטי ניוז" – עלון המופץ באמצעות המייל ורשת הוואטסאפ, עורר לאחרונה סערה סביב "כתבת תחקיר" שפרסם על חברות המימון של דנה סנדר ועדי צים, שטוענים כי היא שקרית לחלוטין. זו אינה הפעם הראשונה שבה מפרסם העלון תחקירים על חברות נדל"ן שאמינותם מפוקפקת. בדיקת מרכז הנדל"ן מעלה כי מאחורי העלון עומד דורון רוזנצוויג, שהורשע בעבר במכירת מידע חסוי. רוזנצוויג: "אני לא נכנס לשיטות העבודה שלנו"

2023-01-15

עלות משכנתה ממוצעת התייקרה ב-224 אלף שקל: "הנגיד מתעקש להפיל את שוק הדיור"

תגובות זועמות בענף הנדל"ן בעקבות הודעת בנק ישראל על ייקור הריבית בפעם ה-7 ברציפות, לשיעור של 3.75%. נשיא התאחדות הקבלנים: "המשך העלאת הריבית מסכנת את יכולתו של ענף הבנייה לבצע את המשימות שמוטלות עליו ומסכנת את יציבות המשק כולו"

2023-01-02

קבוצת בהרי תובעת את עדי צים: "משך עשרות מיליוני שקלים מהחברה המשותפת"

שנה וחצי לאחר המיזוג, סכסוך קשה בצים בהרי: משפחת בהרי טוענת ל"התנהלות דורסנית ומקפחת" של בעל השליטה עדי צים, שכוללת קבלת החלטות בסתר, שימוש במשאבי החברה להשגת פרויקטים לחברה אחרת שבבעלותו, ואי תשלום של מאות אלפי ש"ח. עדי צים: "החברה מתנהלת כרגיל, התביעה תידחה"

2022-11-08

בתוך חצי שנה: משכנתה של מיליון ש"ח התייקרה בכ-100 אלף ש"ח

כך עולה מתחשיב של חברת ייעוץ המשכנתאות "דרכנו". בענף הנדל"ן מבקרים את החלטת בנק ישראל שצפויה לפגוע בביקוש לדירות: "תחזק רוכשים עם הון עצמי זמין"

2022-08-22

ביקורת על חוק השכירות החדש: "הטבות לאוכלוסייה החזקה ולא למי שצריך"

בעוד שמבחינת המדינה מוצג החוק החדש כמופת של עשייה חברתית, בקרב מומחים לדיור בר השגה הדעה היא שונה: "במרכז מדובר בעיקר על דירות חדשות ויקרות בדמי שכירות גבוהים שיכולים להגיע עד 8,000 שקל. זה לא דיור בהישג יד"

2022-07-27

עסקת ענק לצים בהרי: רכשה 17 דונם למרגלות הכנרת בעלות כוללת של 350 מיליון שקל

הקרקע נמצאת ביציאה הצפונית מטבריה ובה תב"ע מאושרת לבניית 150 יח"ד. בכוונת החברה לבנות שכונה חדשה שתיקרא "נופי כנרת"

2022-06-26

תקן 21 כאוס או פתרון? אוהד עיני: "התקן הקודם לא היה משקף, תוכניות לא יצאו ואף אחד לא יישם את אחוזי הרווחיות"

על דברים אלו השיבה יעלה מיקליס, ראש עיירת יהוד-נווה מונסון: "הרשויות המקומיות המבוגר האחראי שצריך להגיד לדיירים, אין לכם גן ילדים", "התקן הנוכחי מאפשר גמישות, ומה שצריך זה ודאות"

2022-04-04

אס א.ר אקורד תשלם 16 מיליון שקל עבור 51% מארנו נדל"ן

כמו כן, תהיה לאקורד אופציה לרכישה של מניות נוספות של קבוצת ארנו, אשר תהווינה לאחר מכירתן לחברה, 9% מהונה המונפק והנפרע של ארנו ושל שותפה נוספת. וזאת בתמורה במזומן בסך כולל של כ- 8.2 מיליון שקל. אם תמומש האופציה תחזיק אקורד ב-60% מהשותפות

2022-03-28

אייל בהרי מנכ"ל קבוצת בהרי וגלעד ברון שותף מייסד במשרד עו"ד ברון ושות': ההבדל התפיסתי בין תמ"א 38 לפינוי-בינוי

זהות האינטרסים בין היזם והדיירים • הדיאלוג מול העירייה • ואיך מוציאים לפועל את הפרויקט • אייל בהרי מנכ"ל קבוצת בהרי וגלעד ברון שותף מייסד במשרד עו"ד ברון ושות' מסבירים

2019-05-26

תמיר חנן מקבוצת בהרי: כל מה שהדיירים צריכים לדעת על תמ"א 38

בעלי דירות, תהליך תמ"א 38 מתבצע עם היזם, לא מולו • שיתוף פעולה וקשר הדוק ושקוף בין הדיירים ליזם יכולה לחסוך המון זמן וכסף • תמיר חנן מקבוצת בהרי מסביר

2019-05-07
הכתבות הנצפות ביותר

הצטרפו לניוזלטר של מרכז הנדל"ן

וקבלו עדכונים שוטפים על כל מה שחם בעולם הנדל"ן ישירות למייל שלכם

 
מחפש...