בוני התיכון נבחרה לקדם פינוי בינוי במתחם עוזיאל ברמת גן

הפרויקט ממוקם בסמוך לדרך יצחק רבין ובקרבה לדרך אלוף שדה, ובמסגרתו ייהרסו 5 בניינים עם 45 יחידות דיור ו-2 חנויות, ובמקומם ייבנו על פי הערכה ראשונית כ-117 יח"ד וכ-500 מ"ר שטחי מסחר 

שיתוף הכתבה
רמת גן (שאטרסטוק) רמת גן (שאטרסטוק)

חברת בוני התיכון הודיעה היום (ב') כי נבחרה על ידי נציגות בעלי הזכויות במתחם עוזיאל ברמת גן לקדם בו פרויקט של פינוי בינוי . החברה החלה את החתמות הדיירים על הסכם פינוי בינוי ב-16 באפריל 2023 ועד למועד הדיווח, נחתמו הסכמי פינוי בינוי מחייבים ביחס לפרויקט עם כ-60% מבעלי הזכויות במתחם. 

הפרויקט ממוקם בסמוך לדרך יצחק רבין, ובקרבה לדרך אלוף שדה ולמחלף אלוף שדה. במסגרת הפרויקט, ייהרסו 5 בניינים ישנים בהם 45 יחידות דיור ו-2 חנויות, ובמקומם ייבנו, על פי הערכה ראשונית של תאגיד הפרויקט, כ-117 יח"ד וכ-500 מ"ר שטחי מסחר. את בעלי הדירות בפרויקט מייצג משרד פרבמן, רשף ושות'.

בהודעה שפרסמה החברה נכתב כי טרם הוגשה ואושרה תוכנית לפרויקט. "בכוונת החברה לקדם תוכנית על פי אבני הדרך הקבועות בהסכם פינוי בינוי עם בעלי הזכויות בפרויקט. כמו כן, הוצאת הפרויקט אל הפועל כפופה, בין היתר, להתקיימות תנאים מתלים ובכללם השלמת החתמת יתר בעלי הזכויות בפרויקט, שינוי תב"ע , הכרזת המתחם כמתחם פינוי בינוי במסלול מיסוי בהתאם להוראות חוק הרשות הממשלתית להתחדשות עירונית. בשלב מקדמי זה טרם ניתן להעריך את המועד הצפוי להוצאת היתר בנייה". 

החברה מקדמת בימים אלה 50 פרויקטים נוספים בתחום ההתחדשות העירונית בהיקף של כ-24 אלף יח"ד הנמצאים בשלבי החתמות, תכנון מתקדמים או בניה. 

בחודש נובמבר 2022 אישרה הוועדה המחוזית תל אביב להפקדה את תוכנית המתאר העירונית החדשה של רמת גן, לאחר 45 שנה שבהן לא חודשה. התוכנית קובעת את עקרונות התכנון וכיווני ההתפתחות של העיר ל-30 השנים הקרובות, ומאפשרת הכפלה של מספר תושבי העיר באמצעות הגדלה של כמות הדירות מ־83,440 כיום ל־166,400. במסגרת התוכנית, הוחלט בין היתר כי ברוב רחובות ה"שלד" - הרחובות החוצים את העיר, בהם גם רחוב עוזיאל, תותר בנייה של 5-10 קומות.


כל יום בשעה 17:00- חמש הכתבות החשובות ביותר בתחום הנדל"ן מכל האתרים אצלכם בנייד!
לחצו כאן להצטרפות לתקציר המנהלים של מרכז הנדל"ן!

תגובות

הוספת תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.message }}
{{ comment.writer }}{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.writer }}{{ reply.date_parsed }}
הראה עוד
תגיות:בוני התיכון התחדשות עירוניתרמת גןפינוי בינוי בוני התיכון התחדשות עירונית
הכתבות הנצפות ביותר

 
מחפש...