להורדת אפליקציה

מצטרף לחגיגה: עמוס לוזון מתכונן להשקיע מיליונים בחברת קנאביס

חברת לוזון נדל"ן הודיעה לאחרונה למשקיעים כי בכוונתה להשקיע עד 10% מהונה בניירות ערך של חברות ציבורית – ובין היתר בחברה "העתידה לעסוק בתחום הקנאביס"

עמוס לוזון מתכונן להשקיע מיליונים בחברת קנאביס
עמוס לוזון מתכונן להשקיע מיליונים בחברת קנאביס

שחקן נוסף מעולם הנדל"ן מתקרב לתחום הקנאביס: חברת לוזון נדל"ן, שבשליטתו של עמוס לוזון, הודיעה אתמול (א') כי היא מתכוונת להשקיע עד 10% מהונה בניירות ערך של חברה ציבורית – ובין היתר תשקיע זאת בחברה אשר עתיקה לעסוק בתחום הקנאביס. את ההודעה מסרה החברה לרשות לניירות ערך, בעקבות החלטת דירקטוריון החברה מיום חמישי האחרון.

עם זאת, בהודעתה של חברת לוזון נדל"ן לא נמסר באיזו חברה תתרכז ההשקעה: "למועד דוח זה בכוונת החברה, בכפוף להתקיימות תנאים מתלים, לבצע השקעה בנייר ערך של חברה ציבורית העתידה לעסוק בתחום הקנאביס הרפואי, אולם אין כל ודאות לכך", לשון ההודעה. עוד נכתב כי החברה תשקיע לכל היותר 7.5% בחברה אחת.

על פי דוחות לוזון נדל"ן לסיכום 2018, הונה של החברה עומד על כ-85 מיליון שקל, כך שהיקף ההשקעה הכולל שעליו הכריזה יהיה כ-8.5 מיליון שקל, וסכום ההשקעה בחברה אחת יהיה לכל היותר כ-6.3 מיליון שקל. כאמור, החברה טרם הודיעה להיכן בדיוק תפנה את השקעתה.

כידוע, וכפי שפורסם גם כאן בעבר, שמות מרכזיים בענף הנדל"ן הישראלי כבר נכנסו לתחום הקנאביס, וביניהם עידו חג'ג' מקבוצת חג'ג' וברק רוזן מקנדה-ישראל.

לחדשות נדל"ן, עדכונים יומיומיים, דעות וניתוחים, הורידו את  אפליקציית מרכז הנדל"ן
אנשי נדל"ן, בואו לשמוע ולהשמיע את דעתכם. הצטרפו לקבוצת הפייסבוק רק נדל"ניסטים ותיחשפו לתכנים בלעדיים לתעשייה

קראו עוד במרכז הנדל"ן

כל ההרצאות, הדיונים והפאנלים של פסגת הנדל"ן 2021 מחכים לכם עכשיו באתר! לחצו כאן!

כתבות נוספות שיעניינו אותך
  • © כל הזכויות שמורות
search