מעוניין לעשות פינוי בינוי? צור קשר עם חברת קרדן נדל"ן ייזום ופיתוח בע"מ

דירוגי החברה על פי מדד ההתחדשות העירונית

הקש על השנה הרצויה כדי לראות את הדירוג

פעילויות חברת קרדן נדל"ן ייזום ופיתוח בע"מ בתחום ההתחדשות העירונית

פעילות בפינוי בינוי חברת קרדן נדל"ן ייזום ופיתוח בע"מ

סה"כ פרוייקטים
פרויקטים בתהליך סה"כ מתחמים בשלבים מתקדמים
פרויקטים בביצוע סה"כ דירות לפני
פרויקטים מאוכלסים סה"כ דירות אחרי

פעילויות החברה בתחום ההתחדשות העירונית

סה"כ פרוייקטים:
פרויקטים בתהליך:
פרויקטים בביצוע:
פרויקטים מאוכלסים:

פעילות בפינוי בינוי

מיקום דירוג:
סה"כ מתחמים:
סה"כ דירות לפני:
סה"כ דירות אחרי:

* המדידה נכונה למועד 31.8.2021

הנהלת חברת קרדן נדל"ן ייזום ופיתוח בע"מ

עמוס דאבוש

מנכ"ל החברה

אוהד לב

סמנכ"ל פיתוח עסקי

יוסי חזן

מנהל מחלקת התחדשות עירונית

אודות חברת קרדן נדל"ן ייזום ופיתוח בע"מ

חברת קרדן נדל"ן ייזום ופיתוח בע"מ, שנוסדה בשנת 1988, היא בין חברות הייזום והבנייה המובילות בישראל.

 

קרדן נדל"ן ייזום ופיתוח בע"מ, הנסחרת בבורסה לני"ע,  בעלת מוניטין רב ואיתנות פיננסית. הונה העצמי נאמד ביותר מ-550 מיליון שקלים, ושוויה, נכון לחודש פברואר 2020, נאמד במעל מיליארד ש"ח.

 

קרדן נדל"ן יוזמת ובונה למעלה מ-30 שנים שכונות מגורים בכל רחבי הארץ. כיום מקדמת החברה כ-12,000 יח"ד בערים שונות, בתוכן כ -6,000 יחידות דיור המקודמות במחלקת ההתחדשות העירונית של החברה.

 

לקרדן נדל"ן ייזום ופיתוח בע"מ יכולת ביצוע יוצאת דופן והיא מחזיקה ב-100% ממניות אלהר הנדסה ובנייה בע"מ - מחברות הביצוע המובילות בישראל. לאלהר הנדסה סיווג קבלני ג'5 בלתי מוגבל, המאפשר לה בנייה בהיקפים בלתי מוגבלים, בייחוד בבניית מבני מגורים, תעסוקה ומסחר (כגון: מגדל עזריאלי שרונה בתל אביב, מכון הלב תל השומר, המרכז הלוגיסטי של חברת "טבע", בית "קרדן", רוטשילד 17, אחוזת בית, עיר ימים ועוד). 

 

חטיבת ההתחדשות העירונית 

החברה שמה דגש מיוחד על תחום ההתחדשות העירונית, ומקדמת פרויקטים רבים בתחום שמשנה בהדרגה את פני המדינה. החברה אכלסה בהצלחה כמה פרויקטים מסוג זה, ומובילה מעל ל-6,000 יח"ד נוספות בשלבי תכנון שונים בערים: בת־ים, חולון, אזור, פתח תקווה, ירושלים, ראשון לציון, רמת גן, תל אביב, אור יהודה, נתניה, חיפה, חדרה, בנימינה, טירת הכרמל ועוד. 

 

מקצועיות לצד יחס משפחתי

ניסיונה העצום של החברה בייזום ובביצוע משמש כנכס ייחודי, שמאפשר לה לגשת אל הפרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית מתוך זווית ראייה מקיפה. הידע הרב שנצבר בחברה מסייע לה לתכנן ולבצע את הפרויקטים ביעילות, במהירות וברמה הגבוהה ביותר.

 

בלב ליבה של החברה נמצאים עובדיה המסורים והמקצועיים, הנותנים שירות מקיף ללקוחותיה - מרגע הרכישה או גיוס המתחם כמתחם התחדשות עירונית, דרך תכנון הפרויקט וביצועו, ועד לשירות הבדק והאחריות שלאחר מסירת הדירה.

 

"לצד המקצועיות, הניסיון הרב והיכולות הפיננסיות – אנחנו מציעים לשותפים שלנו לדרך גם יחס אישי ואנושי", אומר מנכ"ל החברה עמוס דבוש, "אנחנו שמים דגש רב על יחסי האנוש. מבחינתנו, הרוכשים או דיירי ההתחדשות העירונית נכנסים למשפחת קרדן, וככה אנחנו מתייחסים אליהם. אנחנו יודעים שמדובר בתהליך מורכב, ושבסופו של דבר, לצד האנושי חשיבות עצומה בהצלחה הסופית".


פרויקטים בולטים:

  • רמת גן: עלומים - הפרויקט ממוקם בשכונת הבילויים ויכלול 95 יח"ד ב-3 בניינים בני 8 קומות. אכלוס הפרויקט ביוני 2024.

עוזיאל - 152 יח"ד בשני בניינים בני 10 קומות ומגדל בן 20 קומות. התב"ע אושרה והבנייה תתחיל במחצית השנייה של שנת 2023.

 

  • ירושלים: הולילנד - שלב ב' של הפרויקט צפוי להתחיל במחצית השנייה של 2022. הפרויקט כולל כ-258 יח"ד בשני בניינים מדורגים ומגדל בן 31 קומות.

אגריפס - פרויקט אגריפס ממוקם על מדרחוב בן יהודה. פרויקט בוטיק הכולל 78 יח"ד, 8 קומות, מסחר וקיר שימור מרהיב והיסטורי. אכלוס הפרויקט צפוי בדצמבר 2022.

 

  • בת ים: רח' מצדה ורח' יוספטל - שני פרויקטים שבמסגרתם אושרו תב"עות ל-300 יחידות דיור בכל פרויקט (סה"כ 600 יח"ד) לצד מבנה תעסוקה ברחוב יוספטל – הנהנה מהקרבה של הרכבת הקלה.  

פרויקטים לדוגמה של קרדן נדל"ן ייזום ופיתוח בע"מ

רח׳ מצדה ורח׳ יוספטל, בת ים. (קרדיט_ קסם הדמיות.)
רח׳ מצדה ורח׳ יוספטל, בת ים. (קרדיט_ קסם הדמיות.)
רח׳ אילת, חולון. (קרדיט_ קסם הדמיות.)
רח׳ אילת, חולון. (קרדיט_ קסם הדמיות.)
הולילנד, ירושלים. (קרדיט_ Y STUDIO.)
הולילנד, ירושלים. (קרדיט_ Y STUDIO.)
 עוזיאל, רמת גן. (קרדיט_ A A Studio.)
עוזיאל, רמת גן. (קרדיט_ A A Studio.)

חברות נדל"ן מומלצות על פי מדד ההתחדשות העירונית

כתבות אחרונות אודות חברת קרדן נדל"ן ייזום ופיתוח בע"מ

HPE ישראל חתמה על שת"פ אסטרטגי להפעלת חוות השרתים של קרדן גבע ורני צים בכפר סבא 

במסגרת מזכר ההבנות HPE יהוו שותפים אסטרטגיים שמעורבים בתכנון, בהסמכה ובפיקוח של חוות השרתים של סרברז. ההשקעה הכוללת של סרברז בחוות השרתים, כולל טכנולוגיה, עומדת על 350 מיליון שקל, ובשלב ראשון 80 מיליון שקל

2024-07-01

תמורת כ-3.35 מיליון שקלים: בית ההשקעות מור הגדיל את אחזקותיו בקרדן והפך לבעל עניין

מור השקעות הפכה לבעלת עניין בקבוצת קרדן לאחר שרכשה 787 אלף מניות. 525 אלף מהמניות רכשה דרך מור גמל ופנסיה ו-235 דרך מור קרנות נאמנות. בכך הצטרפה לכלל ביטוח עם 15%, הפניקס עם 8%, ומגדל עם 6%

2024-05-20

300 דירות בבניינים של עד 15 קומות: אושרה להפקדה תוכנית הפינוי-בינוי של קרדן וגילת במזרח חדרה

המדובר בפרויקט הפינוי בינוי הראשון בשכונת בית אליעזר שבדרום-מזרח העיר. עוד במסגרת התוכנית צפויים להיבנות 6,900 מ"ר של שטחי ציבור

2024-02-06

"ה-7 באוקטובר גרם לארגונים להגדיל את רמת מיגון המידע שלהם וזה יצר ביקוש אדיר לחוות שרתים"

ערן לב, מנכ"ל-שותף בחברת קרדן גבע, התארח בפודקאסט "החזית העירונית" וסיפר לנמרוד בוסו על תחום חוות השרתים ואיך ה-7 באוקטובר שינה אותו, מה הביא לזינוק בביקוש ללוגיסטיקה והאם הפתרון למיגון נמצא מתחת לאף: "אפשר לייצר מיגון לאזרחים מתחת לקרקע בעלויות זניחות, עם כל התשתיות הנדרשות"

2024-02-01

ב-16 מיליון שקל, בזמן המלחמה: קרדן מכרה 4 דירות במגדל בי-ם לתושבי חוץ ממקסיקו

מדובר במגדל בן 31 קומות ו-153 דירות במסגרת פרויקט הולילנד בבירה, לו התקבל היתר בנייה בחודש האחרון. סמנכ"לית השיווק של קרדן: "מקבלים פניות רבות מיהודים בחו"ל, המחפשים דירה לשימוש עצמי או כבטוחה בישראל, מתוך ציונות והזדהות"

2023-12-17

פורסמה למתן תוקף תב"ע ל-384 דירות של צמח המרמן וקרדן בקריית נורדאו בנתניה

מדובר בשני פרויקטים ברחוב קצנלסון בעיר, אותם ייבנו שתי החברות בנפרד ובחלקים שווים, ובמסגרתם ייהרסו 96 יח"ד וייבנו שני בניינים בני 33 ו-10 קומות. הפרויקט כולל גם 1,150 מ"ר למסחר

2023-11-27

"שעה לפני ההריסה התקשרנו למנהל הפרויקט שיעצור הכל ויוציא את המזוזות"

הפודקאסט "נדל"ן בראש צעיר" מארח את עו"ד יוסי חזן, מנהל מחלקת התחדשות עירונית בקרדן נדל"ן. בשיחה עם עומר ליבלינג הוא מספר על תחילת הדרך, על הבירוקרטיה המתישה ועל הפרויקט שלא ישכח: "קיבלנו סטירות מכל כיוון אפשרי. חלק מהדיירים נפטרו וחלק עברו טלטלות אישיות והייתי איתם. בסוף התחדשות זה בני אדם"

2023-09-04

י-ם ממשיכה להתחדש: אושרו 4 תוכניות ל-2700 דירות ו-550 חדרי מלון ברחבי העיר

הוועדה המחוזית לתכנון ובנייה בבירה אישרה למתן תוקף תוכנית של משרד השיכון ל-730 דירות ו-9,000 מ"ר למסחר, על קרקע ריקה מבינוי בפסגת זאב. ברמות אושרו להפקדה שתי תוכניות של קרדן ונועם השבת, ל-1,700 דירות ב-20 מבנים בני 12 קומות. בארמון הנציב במסגרת תוכנית של קילאס ייבנו 100 דירות ושני בתי מלון שני 8 קומות, וכן תורחב טיילת גולדמן

2023-08-13

חולון: אושרה תוכנית הפינוי-בינוי של קרדן לבניית 540 יח"ד ו-6,000 מ"ר לתעסוקה ומסחר

על פי התב"ע בשכונת נאות רחל, ייהרסו 4 מבנים עם 128 דירות, ובמקומם ייבנו שני מגדלים בני 30 קומות לצד שני מבנים מרקמיים. להערכת החברה היתר בנייה לפרויקט צפוי בתוך 28-14 חודשים. מנהל תחום ההתחדשות בקרדן: "מדובר בקצב מהיר ביחס למקובל לאישור תכנית פינוי-בינוי, כשנתיים בלבד לאחר חתימת הרוב הדרוש של בעלי הדירות לקידום הפרויקט"

2023-07-13

חדשות הנדל"ן: קרדן מאמצת את גולני, צרפתי ובניו מאמצת ג'ודוקא, פרשקובסקי הורסת על הירקון, ברק פיננסים מחדשת בפ"ת

חברת הבנייה צרפתי צבי ובניו חתמה על חוזה אימוץ חדש עם ים וולצ'ק בן ה-19 שצפוי לייצג את ישראל באולימפיאדת פריז 2024. חברת הנדל"ן קרדן מאמצת את לוחמי גדוד 12 של גולני, וביום ראשון ייהרסו שני בניינים ברחוב בני דן בתל אביב לטובת פרויקט חדש

2023-04-27

עלייה של 51% ברווח הנקי השנתי של קרדן ב-2022

זאת על אף ירידה של 5% בהכנסות ממכירת דירות, וירידה של 26% בהכנסות ברבעון הרביעי של השנה ביחס לאשתקד. העלייה ברווח בנוחים שנתיים נבעה בעיקר ממימוש החברה המוחזקת נופי שמש ומצמיחה בהכנסות מביצוע עבודות בנייה באמצעות החברה הבת אל-הר

2023-03-19

אושרה להפקדה תוכנית של קרדן וכרמים לבניית 212 דירות בפינוי בינוי בירושלים

הוועדה המחוזית אישרה להפקדה את התוכנית במתחם בר כוכבא בשכונת הגבעה הצרפתית, שמשתרעת על פני כ-5 דונמים. התוכנית כוללת הריסת 53 יחידות דיור ישנות, והקמת שני בנייני מגורים, שטחי מסחר ושטחים ציבוריים

2023-03-06

הסינדרלה מנתניה: כך הפכה שכונת קריית נורדאו ללהיט בקרב יזמי הנדל"ן

השכונה הוותיקה, שבמשך שנים נחשבה לאחת החלשות בעיר, נמצאת בתנופת התחדשות בה לוקחות חלק כמה מהחברות הגדולות בישראל ממגוון סיבות, בהן הקרבה לים, השכונות החדשות והיקרות שנבנו סביבה בתוכנית מתאר חדשה המוסיפה לה קרוב ל-5,000 יח"ד

2023-01-22

מהפוליטיקה לעסקים: איילת שקד תמונה ליו"ר דירקטוריון קרדן נדל"ן

שרת הפנים והמשפטים לשעבר איילת שקד מצטרפת לקבוצת קרדן נדל"ן ותכהן כיו"ר הדירקטוריון. שקד צפויה להחליף את היו"ר המכהן יוסף גרינפלד בתפקידו. מנכ"ל החברה עמוס דאבוש: "מאמין כי שקד תסייע לנו להמשיך את מגמת הצמיחה והגידול בפעילות החברה"

2023-01-22

הוועדה המקומית בחדרה העבירה למחוזית תוכנית התחדשות של קרדן בחדרה

התוכנית של קרדן ועוד שותף (30%) כוללת, בין השאר, הריסת 52 דירות ובניית 300 יחידות דיור חדשות. התוכנית, בשטח של 9 דונמים, כוללת גם שטחי מסחר, שטחים ציבוריים פתוחים ומבני ציבור, שכרגע לא ידוע היקפם

2022-12-29
הכתבות הנצפות ביותר

הצטרפו לניוזלטר של מרכז הנדל"ן

וקבלו עדכונים שוטפים על כל מה שחם בעולם הנדל"ן ישירות למייל שלכם

 
מחפש...