חברה מובילה בתמ"א 38- פתח תקווה

פעילות בתמ"א 38

פעילות בפינוי בינוי

סה"כ פרוייקטים: מיקום דירוג:
פרויקטים בתהליך: סה"כ מתחמים:
פרויקטים בביצוע: סה"כ דירות לפני:
פרויקטים מאוכלסים: סה"כ דירות אחרי:

פעילות בתמ"א 38

סה"כ פרוייקטים:
פרויקטים בתהליך:
פרויקטים בביצוע:
פרויקטים מאוכלסים:

פעילות בפינוי בינוי

מיקום דירוג:
סה"כ מתחמים:
סה"כ דירות לפני:
סה"כ דירות אחרי:

אודות יסודות ב.ל.ב בע"מ:

יסודות ב.ל.ב בע"מ הינה חברה יזמית בהנהלת אילן כדורי וגולן שטרית, אשר הוקמה לפני יותר מעשור ומובילה את תחום ההתחדשות העירונית בפתח תקווה. פעילותה האיכותית והנרחבת של יסודות ב.ל.ב בע"מ מבטיחה שתמשיך להוביל את התחום בעיר גם בשנים הקרובות. בעקבות השינויים הרבים הצפויים בתחום ההתחדשות העירונית, יסודות ב.ל.ב בע"מ מרחיבה בימים אלו את פעילותה גם בתחום ההריסה והבנייה והפינוי־בינוי. 

כדורי (מהנדס אזרחי) ושטרית, בעלי ניסיון רב בתחום, הינם תושבי פתח תקווה אשר נולדו וגדלו בעיר ומכירים את שכונותיה ואת תושביה, עובדה אשר נותנת ליסודות ב.ל.ב בע"מ יתרונות רבים בכל הנוגע לבחירות הפרויקטים הנכונים, בעלי היתכנות ביצועית וכלכלית, ולהובלה שלהם קדימה. החברה עובדת עם אנשי מקצוע כגון אדריכלים ומהנדסי קונסטרוקציה המובילים בתחומם, ומקפידה על שירות ברמה הגבוהה ביותר. הנהלת החברה מלווה באופן אישי את הפרויקטים משלב הייזום וקבלת ההיתרים, דרך פיקוח צמודעל שלבי הביצוע ועד למסירת הדירות לדיירים. פרט להיכרות העמוקה עם פתח תקווה, החברה יצרה עם השנים קשר אישי וצמוד עם מִ נהל ההנדסה על כל המחלקות ובעלי התפקידים בו, מה שמסייע ליסודות ב.ל.ב בע"מ לקדם פרויקטים איכותיים בצורה מיטבית ובלוח זמנים קצר. החברה שמה דגש לא רק על כמות הפרויקטים, אלא על זמן תכנון וביצוע יעיל, מתוך מטרה להשלים את הפרויקט לשביעות רצון הלקוחות בזמן הקצר ביותר.

כאשר דיירים יוצאים לתהליך מורכב של תמ"א 38, חשוב לבחור יזם מנוסה בתחום, שכבר ביצע כמה פרויקטים וקיבל המלצות מרוכשי דירות קודמים. רוכש דירה מרוצה ישמח לתת המלצות ולהראות את התוצאה הטובה שקיבל. מאז הקמתה ועד היום יסודות ב.ל.ב בע"מ לוקחת חלק בפרויקטים שהפכו למוצלחים, ידועים ומוכרים, המאופיינים באיכות בנייה וגימור ברמה הגבוהה ביותר, בשימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר ובתכנון מוקפד של הפרויקט - הכול בדגש על מקסום הזכויות והתמריצים המגיעים ללקוחות מכוח תוכנית תמ"א 38, ושקיפות מלאה מול הלקוחות.

עבור השותפים ועובדי החברה האמינות היא מעל לכול. הדיירים מקבלים עדכונים שוטפים בכל שלב, ומנהלי החברה נמצאים שם עבורם לאורך כל הדרך. "צריך לצייר לדיירים תמונה אמיתית וברורה ולשתף אוותם בכל התהליך המורכב שהם הולכים לעבור", אומר כדורי. "שקיפות מלאה תגרום לתהליך להיות קצר יותר, מוצלח יותר וללא קשיים". חלק מהחזון של יסודות ב.ל.ב בע"מ הוא קידום האינטרסים של הלקוחות, על מנת שייהנו באופן מיטבי מהתמריצים של תוכנית תמ"א 38 ,כגון הרחבת שטח יחידת הדיור, שיפור התשתיות ופני הבניין, הוספת ממ"דים ומרפסות, מקומות חנייה, מעלית וכדומה- פעולות המעלות את שווי הנכס בעשרות אחוזים. 

פרויקטים לדוגמה של החברה: 

  • כרמלי 17, פתח תקווה - פרויקט בביצוע. בניין בוטיק יוקרתי בלב שכונת עין גנים המבוקשת, סה"כ שמונה יח"ד חדשות.
  • סוקולוב 17, פתח תקווה - פרויקט בביצוע. בניין בוטיק יוקרתי בלב שכונת עין גנים המבוקשת, סה"כ 11 יח"ד חדשות.
  • יהוד 7, פתח תקווה - בניין בוטיק יוקרתי במרכז העיר. שמונה יח"ד חדשות.
  • היבנר 14–12, פתח תקווה - בניין בוטיק יוקרתי בלב שכונת כפר גנים המבוקשת. סה"כ 13 יח"ד חדשות.
  • פינס 5, פתח תקווה - בניין בוטיק יוקרתי במרכז העיר, סה"כ שמונה יח"ד חדשות.

נוסף על אלה, יסודות ב.ל.ב בע"מ אחראית על פרויקטים שהסתיימו ואוכלסו בצה"ל 64, בבן יהודה 47, בתל חי 13, ביהלום 9 ובסוקולוב 15 בפתח תקווה.

הנהלת החברה

אילן כדורי

בעלים ומנכ"ל

גולן שטרית

בעלים ומנכ"ל

פרויקטים

נדל"ניוזלטר

מעוניינים לקבל עדכונים שוטפים על כל מה שחם בעולם הנדלן?
  • © כל הזכויות שמורות
search