להורדת אפליקציה

צור קשר עם חברות נדל"ן מובילות:

אודות חברת קבוצת MORE

כאן כדי לעשות הבדל, וכדי לבנות סביבת חיים חדשה.חשוב לנו לדעת על מה באמת אתם חולמים כדי לחיות חיים טובים יותר. לכן הלכנו ללמוד איך המשפחה שלכם רוצה לחיות את היומיום של מחר, ואיך לשלב את החלומות שלכם בסביבת חיים מעוצבת, אכפתית עשירה וחווייתית. רק כך נוכל להבטיח שתקבלו, לא רק גג וארבע קירות, אלא סביבת חיים עשירה שתואמת את התפיסה שלכם על היומיום של מחר – כבר היום.

אנחנו רואים בכם שותפים ומכם שואבים השראה איך לבנות סביבות חיים מלאות שמכילות בנייני מגורים מעוצבים תפורים לצרכים ולמידות שלכם משולבים במתחמי מסחר, פנאי ותעסוקה מתחת לבית, ליד הבית, או קרוב לבית.

אנחנו חברה ציבורית מאז 2006 בבעלות חנן מור, יושב ראש החברה ואבי מאור, המנכ”ל שבונה חיים באחריות ובמסירות מאז שנת 2004 את תהליכי הבנייה שלנו מלווים גופי מימון ומוסדות פיננסיים מובילים במשק, כדי לשמור על זכויותיכם ולהסיר דאגה מלבכם במהלך שנות הבנייה.

כדי להבטיח איכות מרבית ועמידה בלוח הזמנים הפרויקטים נבנים על ידי חברת הבת שלנו MORE בנייה או שותפי דרך מובילים בענף כמו קבוצת תדהר.

חברות נדל"ן מומלצות על פי מדד ההתחדשות העירונית

כתבות אחרונות אודות חברת קבוצת MORE

חדשות הנדל"ן: עשרות דונמים באזורי ביקוש הועברו לציבור, החל מיגון הצפון

וגם: אכלוס במגדל היוקרה בת"א • דחיית תקופת פירעון משכנתא ליורשים • 82 מיליון שקל לטובת 71 פרויקטים ירוקים • סיכום שבוע בתעשיית הנדל"ן הישראלית

2018-11-07

האם עירוב השימושים ישתלט על תעשיית הנדל"ן הישראלית?

פאנל בוועידת הקניונים דן במגמות המשתנות, בצרכים החדשים של הישראלים וביתרונות של עירוב השימושים • "להיות יזם בישראל זה להיות ציוני"

2018-11-26

הבורסה נופלת? למניות של יזמיות המגורים ממילא אין ביקוש

18 יזמיות נדל"ן למגורים, הבונות ביחד אלפי דירות, הצליחו לרכז בחודש נובמבר מחזור יומי ממוצע של פחות מ-1.5 מיליון שקל במניות הנסחרות בבורסה בת"א

2018-12-25

הראל רוכשת כ-7.23% ממניות קבוצת MORE תמורת 40 מיליון שקל

חברת הביטוח ממשיכה את התעמקותה בתחום הנדל"ן בישראל, ותהפוך לבעלת עניין בחברה • יו"ר MORE, חנן מור: "הבעת אמון חד-משמעית בהנהלה, בחברה ובאסטרטגיית יצירת הערך שאנו מובילים"

2021-01-18

קבוצת MORE: אלה קלפנר מונתה לסמנכ"לית שיווק, מכירות ושירות בחברה

קלפנר שימשה עד כה כמנהלת השיווק, המכירות והשירות של חברת משהב, ובעבר עבדה באפריקה ישראל מגורים ובקבוצת ידיעות אחרונות • יו"ר הקבוצה, חנן מור: "תוספת משמעותית לחברה"

2021-05-31

קבוצת More מקימה "זרוע לרכש והשבחת קרקעות" – וכבר מבצעת רכישה ראשונה: קרקע במתחם המייסדים בנס ציונה

הקרקע, בשטח עשרה דונמים, נרכשה תמורת כ-10.6 מיליון שקל – ומיועדת להקמה של עד 150 יח"ד• "החברה תוביל רכש של קרקעות ומתחמים בעלי פוטנציאל השבחה המאפשרים את המשך גדילתה"

2021-06-07

קבוצת More: טל צוראל מונה לתפקיד מנהל אגף תכנון, ייזום והשבחה

טל צוראל שימש בתפקידו האחרון כממונה תחום תכנון בחברה הממשלתית "דירה להשכיר" • יהיה אמון על ניהול ופיתוח זרוע השבחת קרקעות ומכרזים לקרקע בלתי מתוכננת, וממונה פרויקט המייסדים של החברה בנס ציונה

2021-06-27

קבוצת חנן מור זכתה במכרז רמ"י לבניית 150 יח"ד בגבעתיים ב-225 מיליון שקלים

המכרז ברחוב טבנקין בגבעתיים פורסם במסגרת "מכרזי ייזום", ונסגר בכמעט פי שבעה ממחיר המכרז. חלק ניכר מהדירות במתחם יוקצו לטובת שכירות ארוכת טווח

2021-11-23

2021: שיא כל הזמנים בהשקעות הבנקים וחברות הביטוח בחברות הנדל"ן

"הבנקים וחברות הביטוח מבינים שכדי לייצר תשואה גבוהה הם חייבים לעבור מהשקעות חוב להשקעות אקוויטי" אומר ארבל דר שותף מנהל בחברת גרניט גיוס הון בנדל"ן • וגם, מי הן החברות המאושרות? סיכום שנתי

2021-12-19
  • © כל הזכויות שמורות
search