שפונדר פדלון רכשה מחנן מור פרויקט לבניית 221 יח"ד בבאר יעקב תמורת כ-160 מיליון שקל

עיקר התמורה היא כניסתה של קבוצת שפונדר פדלון בנעלי חברת הפרויקט "מדף 1" מקבוצת מור לצורך החזר הלוואה בנקאית של 126 מיליון שקלים. כמו כן תשלם הקונה לקבוצה הנמצאת בעיצומו של הסדר חוב 25 מיליון שקלים נוספים, וכ-12% מרווחי הפרויקט העתידיים. לפרויקט היתר חפירה ודיפון, 111 מהדירות ישווקו במסגרת "מחיר מופחת"

שיתוף הכתבה
הדמיית הפרוייקט בבאר יעקב (סטודיו 84)הדמיית הפרוייקט בבאר יעקב (סטודיו 84)

קבוצת שפונדר פדלון חתמה היום (ה') על עסקה לרכישת 100% ממניות חברת הפרויקט "מדף 1" של קבוצת חנן מור, הנמצאת בעיצומו של הסדר חוב. במסגרת העסקה, רכשה קבוצת שפונדר פדלון את מלוא המניות של "מדף 1" המקדמת פרויקט מגורים בבאר יעקב תמורת 25 מיליון שקלים , נכנסה בנעלי "מדף 1" בהלוואה קיימת בסך של כ- 126 מיליון ₪, וכן צפויה לשלם, תשלום נוסף שיקבע בעתיד, בשיעור של 12.2% מרווחי הפרויקט, המוערכים נכון להיום ב-8.3 מיליון שקלים. בסך הכל עומד היקף התשלום כולל החזר ההלוואה על כ-160 מיליון שקלים. כך עולה מהודעות שפרסמו החברות היום (ה').

העסקה מותנית באישור בית המשפט במסגרת הסדר החוב של קבוצת חנן מור. את העסקה הוביל עו"ד אמיר חן, השותף המנהל של משרד פישר (FBC)

מדובר בפרויקט מגורים בבאר יעקב במסגרתו יוקמו 221 יח"ד, מתוכן 111 דירות במסגרת מסלול "מחיר מופחת" ו- 110 דירות נוספות ימכרו בשוק החופשי. לפרויקט קיים היתר דיפון וחפירה והוא נמצא בשלבי תכנון מתקדמים לקראת קבלת היתר בניה מלא. על פי ההערכות, היקף מכירת הדירות בפרויקט צפוי לעמוד על סך של יותר מ- 500 מיליון ש"ח.

את הפרויקט תכנן האדריכל  גל- אור פישביין. הוא ממוקם על חלק ממתחם מחנה צריפין וצפוי להיות חלק משכונת באר יעקב הירוקה. במסגרת הבניה תקים קבוצת שפונדר פדלון 2 מגדלים בני 23 ו 24 קומות וכן מבנה מרקמי בן 7 קומות, מעל 3 קומות לחניונים תת קרקעיים. תמהיל הדירות שישווקו בפרויקט הינו מגוון ויכלול דירות מרווחות, בנות 3, 4, 4.5, 5 ו - 6 חדרים. וכן דירות גן בנות 4 חדרים ו 5 חדרים וכן מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים.

עידו פדלון, מנכ"ל משותף ובעלים בקבוצת שפונדר פדלון מציין, "אנו מאמינים מאוד בעסקה ובפרויקט עצמו, שכן באר יעקב הנה אחת מהערים המבוקשות ביותר בשנים האחרונות. השכונה מתאימה מאוד למשפחות וזוגות צעירים ומשלבת בין סביבה ירוקה לגידול ילדים לבין עירוניות וקרבה לצירים מרכזיים. גולת הכותרת הוא פארק רחב ידיים כ-600 דונם שמצוי בסביבת הפרויקט, כמו כן מוסדות חינוך איכותיים".

את קבוצת שפונדר פדלון ייצגו בעסקה עוה"ד איתי זמל ויותם בורלא ממשרד פישר (FBC), את חנן מור ייצגו בעסקה עוה"ד מורן רביע פררה, רן וישנייבסקי ולינוי קטה ממשרד פישר (FBC). 

קבוצת חנן מור יוצגה גם על ידי רו"ח דודו זבדה, מנהל ההסדר בחברה.

המתווכים בעסקה הם פריזמנט יובל ועו"ד שוקי ארז המתמחים במיזוגים ורכישות.


כל יום בשעה 17:00- חמש הכתבות החשובות ביותר בתחום הנדל"ן מכל האתרים אצלכם בנייד!
לחצו כאן להצטרפות לתקציר המנהלים של מרכז הנדל"ן!

תגובות

הוספת תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.message }}
{{ comment.writer }}{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.writer }}{{ reply.date_parsed }}
הראה עוד
תגיות:דודו זבידהעידו פדלוןחנן מורקבוצת חנן מורבאר יעקבשפונדר פדלון
הכתבות הנצפות ביותר

 
מחפש...