• רציף הרברט סמואל 46 , תל אביב יפו
  • חברה מובילה בתמ"א 38 - ארצי, תל אביב

מעוניין לעשות פינוי בינוי? צור קשר עם חברת אנשי העיר מקבוצת רוטשטיין

פעילויות חברת אנשי העיר מקבוצת רוטשטיין בתחום ההתחדשות העירונית

פעילות בפינוי בינוי חברת אנשי העיר מקבוצת רוטשטיין

סה"כ פרוייקטים
פרויקטים בתהליך סה"כ מתחמים בשלבים מתקדמים
פרויקטים בביצוע סה"כ דירות לפני
פרויקטים מאוכלסים סה"כ דירות אחרי

פעילויות החברה בתחום ההתחדשות העירונית

סה"כ פרוייקטים:
פרויקטים בתהליך:
פרויקטים בביצוע:
פרויקטים מאוכלסים:

פעילות בפינוי בינוי

מיקום דירוג:
סה"כ מתחמים:
סה"כ דירות לפני:
סה"כ דירות אחרי:

* המדידה נכונה למועד 31.8.2021

הנהלת חברת אנשי העיר מקבוצת רוטשטיין

טל חייטמן

מנהלת משאבי אנוש

רון חן

בעלים ומנכ"ל

גיליה ברגר קוליץ

סמנכ"לית תפעול, משנה למנכ"ל

מור ורשבסקי יניב

סמנכ"לית כספים

ירדן אהרוני

סמנכ"לית ויועצת משפטית

עמית גולדשטיין

סמנכ"ל הנדסה

רותם וינטר

מנהל מחלקת פיתוח עסקי

אייל הררי

מנהל מחלקת תכנון

אודות חברת אנשי העיר מקבוצת רוטשטיין

אנשי העיר הינה חברת נדל"ן מובילה המתמחה בייזום, בניהול ובבנייה של פרויקטים למגורים במסגרת התחדשות עירונית, תוך התמחות מקצועית בפרויקטים בעיר תל אביב. החברה נמנית עם החברות המובילות בתחום תמ"א 38 והתחדשות העירונית על פי דירוג גלובס ואתר מדלן. 

 

חברת אנשי העיר, שהוקמה על ידי שלושה טייסי קרב בחיל האוויר ובהם המנכ"ל, רון חן, היא חברה בת של חברת רוטשטיין נדל"ן. זה יותר מעשור שלאנשי העיר הצלחות מוכחות בהובלה ובניהול של פרויקטים מורכבים, תחת לוחות זמנים מחמירים. החברה ביצעה את אחד הפרויקטים הראשונים במסגרת תמ"א 38 בתל אביב, ולאחרונה מסרה את הפרויקט הראשון של הריסה ובנייה בתוכנית הרובעים. 

 

כיום אנשי העיר מובילה את הפעילות בכ־60 פרויקטים ייחודיים, תוך שימת דגש בעיר תל אביב, וזאת במסגרת התחדשות עירונית, כולל בניינים לשימור, בניינים להריסה ובנייה מחדש ומתחמי פינוי־בינוי גדולים. החברה עובדת בשיתוף פעולה עם משרדי האדריכלים המובילים בארץ, האמונים על תכנון הפרויקטים, בפיקוח מחלקת האדריכלות והתכנון הפנימית של החברה. 

 

גב כלכלי איתן 

כחברה בת של חברת רוטשטיין נדל"ן, חברה ציבורית שהוקמה לפני כ־60 שנה שבהן הטביעה את חותמה על שוק הבנייה הפרטי והציבורי בישראל, נהנית אנשי העיר מגב כלכלי איתן. לחברת רוטשטיין נדל"ן ניסיון מקצועי עשיר והון עצמי ומוניטין רב שנים, המאפשרים ייזום ובניית פרויקטים עתירי מימון בהיקפים של מאות מיליוני שקלים, וליווי בנקאי מלא לכל פרויקט.

 

שקיפות וחוויית שירות כערכים מובילים

אנשי העיר זכתה בתו השקיפות של אתר מדלן, כחברה בעלת חוות דעת גבוהה ביותר בקרב בעלי דירות בתל אביב. החברה רואה לנגד עיניה את רווחת הדיירים והדיירות ואת היחס האנושי בכל פעילויותיה, לאור ההבנה כי פרויקט תמ"א 38 מהווה תהליך מורכב עבור הדיירים והדיירות המתגוררים בבניין. לכן משקיעה אנשי העיר משאבים רבים ומשקיעה מאמצים אדירים בשמירת הקשר עם בעלי ובעלות הדירות, כדי להעניק להם חוויה שונה וידידותית ככל הניתן, לאורך כל חיי הפרויקט.

 

הדיירים כשותפים לקהילה

בימינו, אנשים רוצים להרגיש כחלק מקהילה, בדגש על תחושת קהילה במקום מגוריהם. אנשי העיר מהווה חלק מהקהילה של הדיירים בפרויקטים כיום, לאור ראייתה את הדיירים ואת הדיירות כשותפים ושותפות בעלי אינטרסים זהים. לכן, אנשי העיר מקפידה על בניית דירות ובניינים המשפרים את איכות החיים של הדיירים, ומהווה שותפה לא רק עד מסירת המפתח, אלא גם שותפה לחיים, אף לאחר סיום הפרויקט.


פרויקטים נבחרים בתל אביב:

רמז 19 – פרויקט הריסה ובנייה מחדש. הריסת מבנה ובו 12 דירות ובניית בניין ובו שש קומות ושתי קומות בנסיגה, עם 20 יחידות דיור.

מוזיר 4 - פרויקט הריסה ובנייה מחדש. הריסת מבנה ובו 12 דירות ובניית בניין ובו שש קומות ושתי קומות בנסיגה, עם 25 יחידות דיור.

מודליאני 10 - פרויקט הריסה ובנייה מחדש. הריסת מבנה ובו 12 דירות ובניית בניין ובו שש קומות ושתי קומות בנסיגה, עם 21 יחידות דיור.

בצלאל 1 - פרויקט הריסה ובנייה מחדש. הריסת מבנה ובו שמונה דירות ובניית בניין ובו שש קומות ושתי קומות בנסיגה, עם 18 יחידות דיור.

פנקס 11–13 - פרויקט הריסה ובנייה מחדש. הריסת מבנה ובו 26 דירות ובניית בניין ובו שמונה קומות ושתי קומות בנסיגה, המכילות 48 יחידות דיור.

כצנלסון 7 - פרויקט הריסה ובנייה מחדש. הריסת מבנה המכיל 15 דירות ובניית בניין ובו שש קומות ושתי קומות בנסיגה, עם 25 יחידות דיור.

קליי 18 - פרויקט הריסה ובנייה מחדש. הריסת מבנה ובו 13 דירות ובניית בניין ובו שמונה קומות ושתי קומות בנסיגה, עם 24 יחידות דיור.

מלצ'ט 3 - בית ביאליק ההיסטורי, בית המגורים של משפחת חיים נחמן ביאליק. בניין לשימור מחמיר, לרבות שיקום והוספת 2.5 קומות.

סוטין 13 - פרויקט הריסה ובנייה מחדש. הריסת מבנה ובו תשע דירות ובניית בניין ובו שש קומות ושתי קומות בנסיגה, עם 13 יחידות דיור.

צייטלין 15 - פרויקט הריסה ובנייה מחדש. הריסת מבנה ובו 16 דירות ובניית בניין ובו שש קומות ושתי קומות בנסיגה, עם 27 יח"ד. 

דובנוב 1 - הריסה ובנייה מחדש. הריסת מבנה ובו 21 דירות ובניית בניין ובו שש קומות וקומת גג בנסיגה, עם 38 יחידות דיור.

מתחם הורקנוס - פרויקט הריסה ובנייה מחדש. בניין מורכב בן 95 יח"ד ומסחר, שיהפוך לבניין ובו שש קומות וקומת גג בנסיגה, ובו 145 יחידות דיור וחנויות. 

מתחם לה גוורדיה 45–35 - פרויקט פינוי־בינוי. שישה בנייני רכבת המכילים 114 יחידות דיור, שיפונו לטובת בניית מתחם מגורים חדש ובו 420 יחידות דיור, חזית מסחרית ללה גוורדיה ומבנה ציבורי.

מתחם לוחמי גליפולי 62-60 - פרויקט תמ"א  2/38( הריסה ובניה(, 2 בנייני רכבת ובהם 28 יחידות דיור יפונו לטובת בניית מתחם מגורים חדש ובו 72 יחידות דיור המתפרסות על פני 8 קומות.

 

פרויקטים לדוגמה של אנשי העיר מקבוצת רוטשטיין

דוד המלך 29, תל אביב (קרדיט_ 3DVISION.)
דוד המלך 29, תל אביב (קרדיט_ 3DVISION.)
צייטלין 15, תל אביב. (קרדיט_ 3DVISION.)
צייטלין 15, תל אביב. (קרדיט_ 3DVISION.)
מתחם לה גוארדיה 35-45, תל אביב. (קרדיט_ Ando Studio.)
מתחם לה גוארדיה 35-45, תל אביב. (קרדיט_ Ando Studio.)

וידאו אודות חברת אנשי העיר מקבוצת רוטשטיין

חברות נדל"ן מומלצות על פי מדד ההתחדשות העירונית

כתבות אחרונות אודות חברת אנשי העיר מקבוצת רוטשטיין

אנשי העיר ולוינשטין נבחרו לפינוי-בינוי לבניית 660 דירות בגבעתיים

הפרויקט בשכונת גבעת רמב"ם כולל הריסת 230 דירות ובניית 4 בניינים בני 10 קומות ומגדל בן 45 קומות, שטחי מסחר וציבור. הדיירים הוותיקים יקבלו ממ"ד, מרפסת, חניה ומחסן

2024-06-18

ועדת הערר מגבילה את רפורמת הרישוי: "במקרים בהם הוועדה המקומית התעכבה בשל הבחירות – יוחזרו סמכויותיה"

ועדת הערר המחוזית ת"א מגבילה את רפורמת הרישוי שאושרה בכנסת בנובמבר, לפיה אם הוועדה המקומית לא קיבלה החלטה בבקשה להיתר בתוך 90 יום, תועבר הסמכות אוטומטית לוועדת הערר. בסדרת החלטות ראשונות בנושא קבעה הוועדה בראשות עו"ד הלברשטם-דגני כי אם סיבת העיכוב היתה שמירה על הנחיות הייעוץ המשפטי לגבי תקופת הבחירות – תוחזר הסמכות לוועדה המקומית. נציג מנהל התכנון בוועדה התנגד

2024-04-29

אנשי העיר הגיעה לרוב הדרוש לפינוי-בינוי לבניית 260 דירות בנווה שרת בתל אביב

על פי התוכנית של אנשי העיר מקבוצת רוטשטיין, במתחם אלמגור סמוך לאזור תעסוקה עתידים, ייהרסו 104 יח"ד וייבנו בניינים של 9 קומות ומגדל של 30 קומות. החברה צופה כי היתר בנייה יתקבל בעוד כ-3 שנים

2024-01-16

ב"מודל החברתי": אנשי העיר נבחרו לבצע פינוי בינוי בנווה שרת לבניית 260 דירות

על פי התב"ע החדשה ב"מתחם אלמגור" שבצפון ת"א, ייהרסו 104 דירות ויוקמו 260 דירות בבניינים של 9 קומות ומגדל של 30 קומות. הפרויקט נוהל ב"מודל החברתי" שבו בעלי הדירות הם יזמי ההליך והצפי לקבלת היתר בנייה הוא בעוד כ-3 שנים

2023-09-13

אנשי העיר מקבוצת רוטשטיין גייסה 90 מיליון שקל באג"ח

החברה השלימה בהצלחה את השלב המוסדי של הנפקה ראשונה של אגרות חוב בבורסה בתל אביב, במסגרתה הציעה למשקיעים אג"חים הנושאות ריבית שקלית, עם משך חיים ממוצע של כשנתיים. איגרות החוב ייפרעו במהלך 2024-2026

2023-07-20

אביב הגיע: האם בימים אלה חל מפנה בשוק הדירות?

אלו עדיין לא רמות הביקוש של לפני שנה, גם לא קרוב לכך. אך שורה של יזמים ואנשי שיווק מספרת כי במהלך מאי ניתן היה להרגיש בשינוי באווירה בשוק הדירות, שכלל הרבה יותר התעניינות מצד רוכשים, ובסופו של דבר גם מספר עסקאות גדול יותר. שינוי משמעותי מורגש דווקא בשוק היוקרה של מרכז תל אביב, שנפגע במיוחד מההאטה

2023-06-14

תמ"א 38 בקריית אונו - המדריך השלם לשנת 2024

תמ"א 38 בקריית אונו לא נפוצה, אבל כמה חברות כמו אשדר בוטיק, גרופין והתחדשות אורבנית מאוד פעילות בה. אילו פרויקטים בביצוע? אילו פרויקטים הושלמו ואילו במכירה?

2023-07-05

בעלי אנשי העיר: הקיפאון במחירים מלאכותי - משמעות המבצעים היא הנחה

לדברי רון חן, בפורום עורכי דין ביוזמת מרכז הנדל"ן, הרעב של יזמים למכרזים הוא נמוך יותר כיום: "מספיק משהו קטן שמדליק נורה אדומה ואני עוזב את המכרז". סגן מהנדס העיר תל אביב, הלל הלמן: "כל יום יש תקנה חדשה של גורמי התכנון, הטרלה חדשה, והעירייה צריכה להיות זו שמאזנת בין הקונפליקטים"

2023-03-15

"הסוד הוא לדעת להפסיד כסף": בכירי ענף הנדל"ן משתפים את סיפורם האישי

כשנתקלה לראשונה בתוכנית תמ"א 38, עו"ד קרן כהן בלחרסקי חשבה שזה הדבר המשעמם שראתה מימיה. בעלי גשם יוסי מזרחי הגיע לתחום דרך הנהגת המחאה החברתית בחיפה, ואבישי קימלדורף, שותף בקרן ריאליטי, ממליץ על נטוורקינג ותקשורת לא רשמית. שורת בכירים, שהופיעו באירוע השקת קהילת הצעירים של מרכז הנדל"ן, סיפרו על תחילת הדרך ונתנו טיפים

2023-01-08

סמנכ"לית ההתחדשות של עזרה ובצרון מונתה למשנה למנכ"ל אנשי העיר

גיליה ברגר קוליץ (47) ששימשה בתפקידה האחרון כסמנכ"לית ההתחדשות העירונית בחברה העירונית של עיריית תל אביב-יפו, עוברת לשוק הפרטי ומצטרפת לקבוצת רוטשטיין

2022-12-07

"לחיות ברכבת הרים": גלגולו של יזם נדל"ן

"יזם זה לא עניין של תחום, זה עניין של אופי"- ראיון אחד על אחד עם רון חן, בעלים ומנכ"ל חברת "אנשי העיר", על תחילת דרכו בעולם היזמות, הכניסה לתחום ההתחדשות העירונית ועל החזון לשלב נדל"ן וטכנולוגיה

2022-08-21

היזמים נערכים לשנת הבחירות בעיריות: "תחול צניחה בהתחלות הבנייה"

בכנס נדל"ן שנערך בת"א הציגו היזמים את הסיכונים המאיימים כיום על הענף. בעלי ב.ס.ר על טירוף מחירי הקרקעות: "אלו שרכשו לא יידעו לשלם, ואלו שלקחו הלוואות מהבנקים יהיה קשה להם להחזיר". מנכ"ל אשדר: "אנחנו חווים האטה במכירות, הסיכון שלנו עלה"

2022-06-20

רון חן: "החזון של אנשי העיר הוא להגשים חוויית חיים; הפרויקט מתחיל כשנכנסים לדירה החדשה - זו התחדשות עירונית אמיתית"

כיצד הופכים פרויקט התחדשות עירונית – מהמהלכים המורכבים ביותר בעולם הנדל"ן – להצלחה בעיני כל השותפים לו, ומהי "חברה תל אביבית להתחדשות עירונית"? • רון חן, מנכ"ל ובעלי אנשי העיר, והאנשים שלצידו, מסבירים

2021-12-29

ירושלים: רוטשטיין ו-Terra יקימו יחד 521 יחידות דיור חדשות בשכונת נווה יעקב

מדובר על מתחם שבו קיימות כיום 111 דירות, ובמקומן יוקמו גם 830 מ"ר שטחי מסחר • רוטשטיין מעריכה כי ההכנסות מהפרויקט יסתכמו בכ-765 מיליון שקל, והרווח – בכ-115 מיליון שקל

2021-10-27

איילת רוסק: "הרעיון: לתת חווית שירות בנקאית - אבל אחרת"

איך ממשיכים לספק מימון לפרויקטים גם בזמן הקורונה? איילת רוסק, מנכ"לית ומייסדת מכלול: "צריך להיות רץ למרחקים ארוכים; אנחנו מאמינים בשוק הזה, שיודע לתקן את עצמו"

2020-12-27

"אנחנו בסך הכל רוצים ודאות כלכלית, שהפרויקט יעבוד ויוכל לצאת לדרך"

הפעם בשולחן העגול, על הכלי החדש שייצר ודאות אצל היזמים והדיירים שיוצאים לפרויקט התחדשות עירונית - התשקיף. "כולם יצאו מורווחים מהאירוע הזה"

2023-03-28

משרד עו"ד קרן כהן בלחרסקי ושות': "פרויקט התחדשות רווי באתגרים מכל הסוגים; התמודדות עם השינויים לאורך הדרך מביאה להצלחה"

סיפור על רצונות הדיירים, היזמים, הרשות המקומית וכלל הגורמים בהתחדשות עירונית שהשתלבו יחד – והביאו לסיום הפרויקט הראשון של התחדשות עירונית ברובע 4 בת"א • עו"ד קרן כהן בלחרסקי ממשרד קרן כהן בלחרסקי ושות': "מאוד נרגשת"

2021-08-12

"מאחורי הכסף": מהו הסקטור שצמח דווקא בזמן משבר הקורונה?

בזמן המשבר פרח שוק הפנטהאוזים ודירות הגן – ככל הנראה מתוך הרצון לחללי חוץ נרחבים • חברת אנשי העיר: "רוב הדירות שנמכרו במהלך הסגר – במחיר גבוה מ-7 מיליון שקל"

2021-01-07

איילת רוסק מנכ"לית מכלול: "כל הרעיון של מכלול הוא לתת חוויית שירות בנקאית - אבל אחרת"

איך ממשיכים להעניק מימון לפרויקטים גם בתקופת הקורונה? מנכ"לית מכלול איילת רוסק מסבירה: "צריך להיות רץ למרחקים ארוכים; אנחנו מאמינים בשוק הזה, הוא יודע לתקן את עצמו"; "מכלול היא כמו סיירת מטכ"ל"

2020-12-27

רכבת התמ"א עוזבת את התחנה - רון חן, מנכ"ל חברת אנשי העיר: "צריך להבין - עוד שנתיים זה מחר"

על רקע ביטולה העתידי של התוכנית ממליץ לדיירים רון חן, מנכ"ל חברת אנשי העיר, להתחיל את התהליך בבניין שלהם בהקדם • "מה שאפשר לקבל היום לא יהיה בעוד שנה"

2020-02-01

רון חן מנכ"ל אנשי העיר: מהם אתגרי הממשלה הבאה בתחום ההתחדשות העירונית

מה הממשלה הבאה צריכה לעשות כדי לייצר מספיק דירות מגורים לעשורים הבאים • איך לשחרר את הפקק ולהגדיל את ההיצע? • מנכ"ל אנשי העיר רון חן מסביר

2019-02-04

אבישי בן-חיים מנכ"ל רוטשטיין ורון חן מנכ"ל אנשי העיר: האם יזמים קטנים ישרדו בשוק?

מדוע יותר ויותר חברות נדל"ן גדולות חוברות ליזמים קטנים ובינוניים לפרויקטי תמ"א, ואיך מתמודדים בשוק תחרותי שכזה • אבישי בן-חיים מנכ"ל רוטשטיין ורון חן מנכ"ל אנשי העיר באולפן

2018-12-16
הכתבות הנצפות ביותר

הצטרפו לניוזלטר של מרכז הנדל"ן

וקבלו עדכונים שוטפים על כל מה שחם בעולם הנדל"ן ישירות למייל שלכם

 
מחפש...