מהפוליטיקה לעסקים: איילת שקד תמונה ליו"ר דירקטוריון קרדן נדל"ן

שרת הפנים והמשפטים לשעבר איילת שקד מצטרפת לקבוצת קרדן נדל"ן ותכהן כיו"ר הדירקטוריון. שקד צפויה להחליף את היו"ר המכהן יוסף גרינפלד בתפקידו. מנכ"ל החברה עמוס דאבוש: "מאמין כי שקד תסייע לנו להמשיך את מגמת הצמיחה והגידול בפעילות החברה"

שיתוף הכתבה
איילת שקד (סיון פרג)איילת שקד (סיון פרג)

השרה לשעבר איילת שקד מצטרפת לקבוצת קרדן נדל"ן . החברה דיווחה היום (א') כי שקד תכהן כיו"ר הדירקטוריון של החברה, ותצטרף אליה בתקופה הקרובה. שקד תמונה תחילה לתפקיד סגן יו"ר הדירקטוריון, זאת עד למועד סיום כהונתו של היו"ר המכהן, מר יוסף גרינפלד, שצפוי לסיים תפקידו בחודשים הקרובים. החל ממועד סיום כהונתו, תכהן שקד כיו"ר דירקטוריון פעיל בחברה.
 
יש לציין כי תנאי התקשרות החברה עם שקד, כפופים לאישור ועדת התגמול ודירקטוריון החברה, אשר צפויים להתכנס בימים הקרובים. בסמוך לאחר אישור ועדת התגמול והדירקטוריון, תזמן החברה אסיפה כללית של בעלי המניות בחברה לאישור ההתקשרות ותנאי הכהונה כנדרש.
 
קרדן נדל"ן הינה חברה ציבורית בבעלות קרדן ישראל שבשליטת רוני בירם, גיל דויטש ואבנר שנור ומנוהלת על ידי עמוס דאבוש. החברה עוסקת בייזום ופיתוח פרויקטים למגורים ונכסים מניבים. כמו כן, עוסקת במתן שירותי בניה בפרויקטים לבניית מבני מגורים, מבנים מסחריים, מבנים ציבוריים ותשתיות באמצעות חברת אל-הר הנדסה ובניין בע"מ. בתחום המגורים, החברה מעורבת כיום בתכנון, יזום וביצוע פרויקטים בערים רבות בארץ בהיקף של כ- 14 אלף יחידות דיור.

שקד כיהנה כשרת המשפטים בשנים 2015–2019 וכשרת הפנים בשנים 2021–2022. בעברה עבדה כמהנדסת מחשבים וכמנהלת שיווק מוצר בסניף הישראלי של חברת טקסס אינסטרומנטס. שקד בעלת תואר BSc בהנדסת חשמל ובמדעי המחשב מאוניברסיטת תל אביב. יש להדגיש כי לגברת שקד לא הייתה היכרות מוקדמת עם חברת קרדן נדל"ן ופעילותה טרום מינויה הצפוי.
 
איילת שקד: "אני שמחה להצטרף לקבוצת קרדן נדל"ן ולהמשיך לפעול לבניית ויישוב הארץ. קרדן נדל"ן היא חברה וותיקה ומקצועית עם פוטנציאל גדול ואני מאמינה שביחד עם צוות ההנהלה הקיים נפתח אותה ונאיץ אותה קדימה".
 
עמוס דאבוש, מנכ"ל קרדן נדל"ן : "אני מברך על הצטרפותה של איילת שקד. אני מאמין כי שקד תסייע לנו להמשיך את מגמת הצמיחה והגידול בפעילות החברה כחלק מהאסטרטגיה שלה בשנים הבאות. בנוסף אני רוצה להביע את הערכתי הרבה ליו"ר החברה הנוכחי, מר יוסף גרינפלד שיפרוש מתפקידו לאחר שנים רבות בהן כיהן כיו"ר החברה וקידם את פועלה".


כל יום בשעה 17:00- חמש הכתבות החשובות ביותר בתחום הנדל"ן מכל האתרים אצלכם בנייד!
לחצו כאן להצטרפות לתקציר המנהלים של מרכז הנדל"ן!

תגובות

הוספת תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.message }}
{{ comment.writer }}{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.writer }}{{ reply.date_parsed }}
הראה עוד
תגיות:איילת שקדעמוס דבושקרדן נדל"ן
הכתבות הנצפות ביותר

 
מחפש...