להורדת אפליקציה

דירת 3 חדרים נמכרה ב־6.3 מיליון שקלים בשדרות ירושלים שביפו

מפרויקט כושל למקום מבוקש בלב תל אביב? מדובר בדירה בשטח של 105 מ"ר בתוספת מרפסת גג בקומה השלישית ולה מוצמדת חניה אחת; הדירה הוקמה בתחילת המילניום במסגרת פרויקט חצרות יפו

חצרות יפו (קרדיט: הומרקט)
חצרות יפו (קרדיט: הומרקט)

עסקה יוצאת דופן: דירת 3 חדרים ביפו נמכרה ב־6.3 מיליון שקלים. מדובר בדירה בשטח של 105 מ"ר בתוספת מרפסת גג בקומה השלישית ולה מוצמדת חניה אחת. הדירה הוקמה בתחילת המילניום במסגרת פרוקיט חצרות יפו. מדובר בעסקה במחיר תקדימי לדירה בשדרות ירושלים ועוד בפרויקט בן 22 שנה.

"מה שהוביל למחיר הזה הוא העובדה שהשדרה הפכה לאזור מועדף. המקום הפך למדרחוב ותנועת כלי התחבורה הופסקה, בנוסף בסמוך למקום תהיה תחנה של הרכבת הקלה. השדרה שהייתה רועשת, סואנת ומזוהמת הפכה לשדרה 'סקסית' במרחק של כמה צעדים מחוף הים וכמה חופים פופולאריים" מספר רונן סיונוב מנכ"ל ובעלים הומרקט.

"כל הגורמים הללו הביאו לעלייה בביקוש וביוקרה של הפרויקט שתמיד נחשב ונתפס כמקום בעייתי שלא כיף לגור בו. כיום האזור ניחן באווירה אירופאית. העסקה הזו יוצאת דופן ומבטאת לא רק את העלייה הכללית במחירי הדיור ובתל אביב-יפו בפרט אלא גם את ההתחדשות בשדרות ירושלים והסטטוס הנוכחי של השדרה". 

הרוכשים, תל אביבים ותיקים שלא תיארו לעצמם שיתגוררו על שדרות ירושלים אולם כאמור לאור השינוי הדרמטי שעברה השדרה סימנו לעצמם כמטרה לרכוש דווקא דירה על השדרה. 

'פסגת הנדל"ן אילת'- ועידת בכירי הנדל"ן יוצאת לדרך!
לפרטים והרשמה: לחצו כאן

כתבות נוספות שיעניינו אותך
  • © כל הזכויות שמורות
search