להורדת אפליקציה

חדשות הנדל"ן: שיתוף הפעולה בין מצלאוי ל-ICR יוצא לדרך; כנס התאחדות קבלני השיפוצים נערך בים המלח

לאחר התקיימות התנאי המתלה להסכם, מצלאוי ו-ICR יחלו בהקמת פרויקט רוטשילד בת ים • הכנס נערך במלון דניאל, לציון 20 שנה להקמת ההתאחדות • עוד פעולות מכירה לקרן השנייה להשקעות של אלקטרה בארה"ב

יו"ר התאחדות קבלני השיפוצים, ערן סיב (מתוך כנס התאחדות קבלני השיפוצים)
יו"ר התאחדות קבלני השיפוצים, ערן סיב (מתוך כנס התאחדות קבלני השיפוצים)

• חברת מצלאוי מעדכנת, בהמשך להודעתה מיולי האחרון בקשר לשיתוף הפעולה עם חברת ICR בהקמת פרויקט רוטשילד בבת ים, כי אתמול (ה') התקיים התנאי המתלה הנדרש, ובהתאם - ההסכם בין השתיים נכנס לתוקף.

• בהמשך לרכישת הקרקע בנחלת יצחק בתל אביב על ידי תדהר והראל, בסכום של 505 מיליון שקל, בתחילת החודש שעבר, הודיעה ווי בוקס השבוע – אחת מהמוכרות – כי הועברה לה מלוא התמורה על חלקה בקרקע.

אלקטרה נדל"ן דיווחה השבוע כי הקרן השנייה להשקעות במקבצי דיור בארה"ב, ושותף אמריקאי, המחזיקים בזכויות במקבץ דיור ביוסטון, טקסס שבארה"ב, חתמו על עסקה עם צד שלישי למכירת זכויותיה בנכס בתמורה לסך של כ-66.25 מיליון דולר. הנכס נרכש בחודש מרץ 2019 במחיר של כ-45 מיליון דולר וכולל 320 יחידות דיור.

• עוד דיווחה החברה כי בהמשך לדיווח מתחילת החודש שעבר, הושלמה העסקה למכירת הזכויות במקבץ דיור בשארלוט, צפון קרוליינה שבארה"ב, על ידי הקרן השנייה להשקעות במקבצי דיור. החברה הכלולה קיבלה את מלוא התמורה בגינו – 90.2 מיליון דולר. שיעור התשואה השנתי (IRR) הסופי ברמת הנכס הינו כ-60%.

• השבוע נערך במלון דניאל בים המלח כנס לציון 20 שנה להקמת התאחדות קבלני השיפוצים. בכנס התאחרו אנשי נדל"ן רבים ומקבלי החלטות מתחומים שונים, וביניהם שר המשפטים, גדעון סער, שר הבינוי והשיכון, זאב אלקין, נשיא המדינה, יצחק (בוז'י) הרצוג, רשם הקבלנים אילן אליהו ויו"ר ההתאחדות, ערן סיב.

הצטרפו למאות חברות נדל"ן מובילות המשתתפות ב- "פסגת הנדל"ן אילת"- ועידת בכירי הנדל"ן
והבטיחו מקומכם עכשיו: לחצו כאן

כתבות נוספות שיעניינו אותך
  • © כל הזכויות שמורות
search