להורדת אפליקציה

הבוקר (ג') זה מתחיל: פסגת הנדל"ן 2020 ONLINE יוצאת לדרך

האירוע המקצועי של הענף יתקיים השנה במתכונת מקוונת, ויציע כתמיד עשרות הרצאות מלמדות ומחכימות בהשתתפות אנשי הנדל"ן המובילים בארץ.

פסגת הנדל"ן 2020 ONLINE (מרכז הנדל"ן)
פסגת הנדל"ן 2020 ONLINE (מרכז הנדל"ן)

הבוקר (ג') זה קורה: פסגת הנדל"ן 2020 ONLINE, האירוע המקצועי של ענף הנדל"ן הישראלי ואירוע השיא של הסקטור המקומי, יוצאת לדרך – והפעם בצורה מקוונת. כ-3,000 משתתפים צפויים לקחת חלק באירוע, שיכלול עשרות הרצאות בשלושה מסלולים מרתקים, ולמשך יומיים, מפי בכירי ענף הנדל"ן בישראל: קובעי המדיניות והרגולטורים בגופים הממשלתיים הגדולים ביותר, ראשי החברות הגדולות, היזמים המובילים את הענף ושלל אנשי מקצוע מהשורה הראשונה בארץ.

לאורך היומיים הקרובים, שלישי ורביעי, משעות הבוקר ועד לשעות הצהריים, יתקיימו הרצאות פרקטיות, פאנלים מקצועיים ומפגשי שאלות-תשובות בשידור חי – והכול רגע לפני כניסתה של שנת 2021, שצפויה להיות שנת מפנה בתחום הנדל"ן.

כולנו יודעים עד כמה הקורונה השפיעה על כל תחום בחיינו – וכך גם על ענף הנדל"ן. גם פסגת הנדל"ן 2020, למעשה, מושפעת מהמגפה ומתקיימת לראשונה בצורה מקוונת, במה שיהיה כנס האונליין הגדול ביותר שנראה אי פעם בישראל.

לאורך הכנס יסייעו ההרצאות והפאנלים השונים להגביר את הוודאות סביב הענף בתקופה המורכבת הזו, להישאר עם היד על הדופק, להתעדכן בדברים החשובים ביותר – בכל תחומי הנדל"ן, ולבצע, כבר למחרת הכנס, עסקאות נדל"ן בצורה הטובה ביותר.

ההרצאות בכנס יחולקו לשמונה נושאים מרכזיים:

• עדכוני קניין ורגולציה לשנת 2021
• חידושים במיסוי מקרקעין לקראת 2021
• משלימים פערים – מימון וליווי פיננסי לשנת 2021
• חידושים בערי הליבה – ירושלים - תל אביב
• נדל"ן מסחרי vs קורונה – מי ינצח?
• חידושים בעולמות התכנון והבנייה לקראת שנת 2021
התחדשות עירונית לקראת 2021
• חידושים בענף היזמות למגורים ומסחר.

ההרצאות יתקיימו במקביל, בשלושה מסלולים כאמור, ויהיו זמינות לקהל הנרשמים דרך תוכנת הזום, בחיבור נוח ופשוט. הצופים יוכלו, בסוף כל הרצאה, לשאול שאלות את המרצה, ולקבל תשובות בהתאם. מעוניינים לקחת חלק באירוע? עדיין לא מאוחר להירשם –

לאירוע פסגת הנדל"ן 2020 ONLINE לחצו כאן

רוצים טעימה ממה שהיה לנו כאן בפסגת הנדל"ן 2019? צפו בסקירת האירוע הנהדר שנערך לפני כשנה:


 

קראו עוד במרכז הנדל"ן

כל ההרצאות, הדיונים והפאנלים של פסגת הנדל"ן 2021 מחכים לכם עכשיו באתר! לחצו כאן!

כתבות נוספות שיעניינו אותך
  • © כל הזכויות שמורות
search