האולפן של מרכז הנדל"ן: מוציאים את השכירות ארוכת הטווח מהמשבר

"האולפן של מרכז הנדל"ן" חוזר, והפעם עם אחד האתגרים המורכבים של התקופה - השכירות ארוכת הטווח. עליית הריבית הגדילה את עלויות המימון ופגעה קשות במודל הקיים לקידום ההשכרה ארוכת הטווח. מה ניתן לעשות? מנכ"לית דירה להשכיר ענבל דוד: "פועלים יחד עם רמ"י לשפר את המודל". אביב סגס, סמנכ"ל ב-י. ח. דמרי: "יש לשווק פרויקטים להשכרה לצמיתות". האזינו לדיון המרתק

שיתוף הכתבה

"האולפן של מרכז הנדל"ן " חוזר, והפעם עם אחד האתגרים המורכבים של התקופה - השכירות ארוכת הטווח. עליית הריבית הגדילה את עלויות המימון ופגעה קשות במודל הקיים לקידום ההשכרה ארוכת הטווח, עד כדי כישלון מכרזים במיקומים אטרקטיביים. ענבל דוד, מנכ"לית החברה הממשלתית " דירה להשכיר " ואביב סגס סמנכ"ל ב-י. ח. דמרי, שוחחו באולפן עם עורך "מרכז הנדל"ן נמרוד בוסו על הפתרונות האפשריים.

לדברי דוד, בימים אלו פועלת החברה יחד עם רשות מקרקעי ישראל (רמ"י) על מנת לגבש פתרונות, בהם הפחתת מחיר המינימום לקרקע ושינוי התמהיל במתחמים עצמם. לשאלה האם לא היתה מצפה לכמות שיווקים גדולה יותר השיבה כי "בשנתיים האחרונות חל זינוק לשיווקים של 6,500 יח"ד בשנה. אני בוחנת את המעשים ולא את הדיבורים".

לדברי סגס, בימים אלו בוחנת י. ח. דמרי, שעד כה אופיינה כמעט אך ורק במיזמי מכירה, הגדלה של מיזמי ההשכרה. עם זאת לדבריו, על מנת ליצור מלאי דיור קבוע על המדינה לחדול משיווק קרעות להשכרה ל-20 שנה בלבד אלא ליצור מיזמי השכרה לצמיתות.


כל יום בשעה 17:00- חמש הכתבות החשובות ביותר בתחום הנדל"ן מכל האתרים אצלכם בנייד!
לחצו כאן להצטרפות לתקציר המנהלים של מרכז הנדל"ן!

תגובות

הוספת תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.message }}
{{ comment.writer }}{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.writer }}{{ reply.date_parsed }}
הראה עוד
תגיות:שכירות ארוכת טווחדירה להשכירנמרוד בוסואביב סגסענבל דודי. ח. דמריהאולפן של מרכז הנדל"ן
הכתבות הנצפות ביותר

 
מחפש...