מעוניין לעשות פינוי בינוי? צור קשר עם חברת ים סוף נדל"ן מקבוצת פפושדו

פעילויות חברת ים סוף נדל"ן מקבוצת פפושדו בתחום ההתחדשות העירונית

פעילות בפינוי בינוי חברת ים סוף נדל"ן מקבוצת פפושדו

סה"כ פרוייקטים
פרויקטים בתהליך סה"כ מתחמים בשלבים מתקדמים
פרויקטים בביצוע סה"כ דירות לפני
פרויקטים מאוכלסים סה"כ דירות אחרי

פעילויות החברה בתחום ההתחדשות העירונית

סה"כ פרוייקטים:
פרויקטים בתהליך:
פרויקטים בביצוע:
פרויקטים מאוכלסים:

פעילות בפינוי בינוי

מיקום דירוג:
סה"כ מתחמים:
סה"כ דירות לפני:
סה"כ דירות אחרי:

* המדידה נכונה למועד 31.8.2021

הנהלת חברת ים סוף נדל"ן מקבוצת פפושדו

צחי עומר

מנכ"ל

יואב פפושדו

יו"ר הדירקטוריון

רוני הירש

דירקטור

אודות חברת ים סוף נדל"ן מקבוצת פפושדו

ים סוף נדל"ן מקבוצת פפושדו הינה זרוע הייזום בתחום הבנייה למגורים ולמסחר של קבוצת פפושדו. החברה הינה בעלת ניסיון של יותר מ־30 שנה בתחום הנדל"ן למגורים ולמסחר, ובמהלך השנים בנו חברות הקבוצה אלפי יחידות דיור ועשרות אלפי מ"ר של שטחים מסחריים. ים סוף נדל"ן מובילה ויוזמת פרויקטים של פינוי ובינוי ברחבי הארץ, בהיקפים של אלפי יחידות דיור, והינה בעלת איתנות פיננסית ומוניטין.

 

קבוצת פפושדו, שהוקמה באמצע שנות ה־70 של המאה ה־20 על ידי אלי פפושדו, פועלת בדרך של ייזום, הקמה, החזקה וניהול של נכסים ופעילויות בתחום הנדל"ן, בפריסה בינלאומית רחבה ותוך התמקדות בישראל, בארה"ב ובאירופה. עם חברות הקבוצה נמנית בעלת השליטה בחברת PPHE Hotel Group, העוסקת בענף המלונאות ומציגה פריסה של כ־46 מלונות במערב אירופה ובמרכזה, ונסחרת בבורסה הראשית בלונדון.

 

במקביל פועלות חברות הקבוצה בתחום הנדל"ן למגורים והנדל"ן המניב בישראל, באירופה ובארה"ב.

 

חברות הקבוצה פועלות בארה"ב כ־20 שנה, וכעשור בתחום חוות השרתים.

 

חברות הקבוצה נהנות מידע ומניסיון של עשרות שנים בתחומי פעילותה של הקבוצה, עם גמישות ויכולת זיהוי הזדמנויות עסקיות בשווקי היעד.

 

ים סוף נדל"ן מקבוצת פפושדו –  ייזום ובנייה

"ים סוף נדל"ן" (באמצעות חברות בנות) עוסקת בייזום ובביצוע פרויקטי בנייה הן למגורים והן למסחר. במהלך השנים בנו חברות שונות בקבוצה אלפי יחידות דיור, וכן מאות אלפי מ"ר של שטחים מסחריים בישראל, באירופה ובארה"ב.

 

פרויקטים נבחרים שהושלמו בשנים האחרונות:

מגדל הייליין 1, רמת גן - 29 קומות ו-163 יח"ד, ברחוב המתמיד ברמת גן.

 

מגדל נווה צדק, תל אביב - 34 קומות ו־264 יח"ד, במגדל יוקרתי בעל מפרט עשיר (כולל בריכה וחדר כושר).

 

מגדלי המרינה, הרצליה - 167 יח"ד בשני מגדלים, על חוף ימה של הרצליה.

 

פרויקט חצרות המושבה, רחובות - 104 יח"ד בארבעה בניינים, בשכונת מגורים פרטית. 

 

כמו כן, חברות הקבוצה יוזמות ומובילות פרויקטים לפינוי ובינוי ברחבי הארץ.

 

מלונות–  הקמה, החזקה וניהול

שורשיה של הפעילות המלונאית של הקבוצה הם בישראל: המלון הראשון שהקימה והפעילה חברה בקבוצה הינו מלון הסלע האדום באילת, ולאחריו מלון אביה סונסטה בטאבה.

 

לקראת סוף שנות ה־80 העבירה הקבוצה את מרכז הפעילות המלונאית שלה לחו"ל, אז החלה לפעול בהולנד, ולאחר מכן באנגליה )בעיקר בלונדון), בגרמניה ועוד.

 

הפעילות המלונאית של החברה הציבורית, PPHE, שכאמור נשלטת על ידי אחת מחברות הקבוצה, נעשית תחת שני מותגים בינלאומיים: Park Plaza ו־Art’otel, תוך שיתוף פעולה עם Radisson Group המאפשר שימוש ברשת ההזמנות העולמית. שיתוף פעולה זה מעניק חשיפה בינלאומית רחבה למלונות החברה, בין השאר בשווקים מתפתחים, והנאה משיתופי פעולה נוספים, למשל סביב פעילותן של חברות תעופה.

 

הפעילות בתחום זה כוללת בעלות על מלונות )קנייה או הקמה(, תפעול מלונות, חכירה ומתן זיכיונות. בסך הכול פועלים במסגרת זו 46 מלונות (כ־ 9,000חדרי אירוח).

 

בשנת 2007 הונפקו מניות חברת PPHE באנגליה, והן נסחרות בבורסה הראשית בלונדון. 

 

פרויקטים נבחרים בבנייה/תכנון:

רמת גן, פרויקט הייליין 2, מתחם התחדשות עירונית – פרויקט פינוי־בינוי במתחם הרחובות המתמיד־ארלוזורוב ברמת גן, הכולל 29 קומות ו122 יח"ד. החברה נבחרה על ידי דיירי המתחם לביצוע הפרויקט. הפרויקט כולל 285 יחידות דיור בשני מגדלים בני 29 קומות, חניה תת־קרקעית, מסחר ושטחי ציבור בקומת הקרקע. המגדל הראשון, הייליין 1  (163 יח"ד), הושלם ואוכלס. המגדל השני, הייליין 2 (122 יח"ד), נמצא בשלבי בנייה בביצוע חברת אשטרום.  

 

רמת גן, פרויקט הייליין 3, מתחם התחדשות עירונית - פרויקט פינוי־בינוי ברחוב אבא הלל ברמת גן. מגדל מגורים בן 21 קומות ו־100 יח"ד, חניה תת־קרקעית ומסחר בקומת הקרקע. הפרויקט לקראת היתר בנייה.

 

רמת גן, פרויקט הייליין 4, מתחם התחדשות עירונית - פרויקט פינוי־בינוי ברחוב ז'בוטינסקי ברמת גן. מתחם התחדשות עירונית שבו זכתה החברה במכרז יזמים בהשתתפות החברות המובילות בתחום. בפרויקט מתוכננות כ־160 יח"ד בשני מגדלים, וכן שטחי מסחר, משרדים ושטחי ציבור.

 

תל אביב, רחוב הבושם, מתחם התחדשות עירונית - פרויקט פינוי־בינוי בשכונת לבנה במתחם רחוב הבושם בתל אביב. כחלק מהפרויקט ייבנו כ־460 יחידות דיור הצופות אל פארק אריאל שרון, וכן שטחי מסחר ושטחים ציבוריים. תב"ע אושרה להפקדה. , אחרי דיון בהתנגדויות ולפני פרסום ברשומות. (להוריד)

 

הרצליה, מתחם התחדשות עירונית - הפרויקט ממוקם בהרצליה הצעירה, במתחם שיכון דרום, בסמוך לפרויקט צמרות, ויכלול 660 יח"ד בעשרה בניינים שונים, מבני משרדים, מסחר ושטחים ירוקים. תב"ע אושרה להפקדה. , ממתינה להחלטה בוועדת ערר. (להוריד)

 

גבעתיים, רחוב ויצמן, מתחם התחדשות עירונית - הקמת 95 יח"ד בשני בניינים, חניה תת־קרקעית ומסחר בקומת הקרקע. הפרויקט נמצא בשלבי תכנון.

פרויקטים לדוגמה של ים סוף נדל"ן מקבוצת פפושדו

אבא הלל 2, רמת גן. (קרדיט_ Evolve media.)
אבא הלל 2, רמת גן. (קרדיט_ Evolve media.)

חברות נדל"ן מומלצות על פי מדד ההתחדשות העירונית

כתבות אחרונות אודות חברת ים סוף נדל"ן מקבוצת פפושדו

"אני חושש מתופעת העדר שתעלה את המחירים. כולם מבינים שהריבית לא תישאר כל כך גבוהה"

ועידת מרכז הנדל"ן אילת 2024: אורי יוניסי, ראש חטיבת משכנתאות בלאומי, אמר כי "השוק כבר חם והתוצאות מדברות בעד עצמן". מנכ"ל BST יזום: "אמנם נתוני המאקרו מסמנים ביקוש גדל והולך אבל היזמים והקבלנים מחזיקים ביותר מ-60,000 יח"ד שלא נמכרו". מנכ"ל יד 2: "בדירות חדשות בפברואר-מרץ יש עליות של מעל 50% בביקושים". רונן סיונוב, בעלים ומנכ"ל, קבוצת הומרקט: "המשרדים בת"א מלאים. היום הרוכש עושה אודישנים ליזמים"

2024-03-28

"אם נושא המיגון לא יעבור שינוי מהותי בחשיבה, זה יהיה פשע"

צחי עומר, מנכ"ל ים סוף נדל"ן התארח בפודקאסט ושוחח עם נמרוד בוסו על סימני ההתאוששות הראשוניים בשוק, מדוע עוד הרבה לפני המלחמה בחברה בחרו שלא לעבוד עם עובדים פלסטינים, על החברות שנכנסו לקשיים ומעניק תחזית ליום שאחרי: "רמת הביקושים תחזור למה שהייתה לפני המלחמה"

2023-11-23

"בישראל עוצרים היתרים חצי שנה לפני ואחרי בחירות – אין לזה שום מקור חוקי"

כך אמר עו"ד יריב בר דיין בכנס "פסגת ההתחדשות העירונית" בתחילת השבוע. לדברי סמנכ"לית הרשות להתחדשות עירונית: "עיריית ירושלים מובילה אצלנו את הטבלה עם סכומים משמעותיים מאוד שהיא מקבלת לתשתיות". אולג לוקינסקי "יש שונות רבה בין מינהלות ההתחדשות. חלקן גוף ביורוקרטי שהיזמים לא יודעים איך לאכול אותו"

2023-03-29

הרשות להתחדשות תקים מנגנון לשחרור מתחמים שבהם פועל יותר מיזם אחד

אחד החסמים המשמעותיים בתחום ההתחדשות העירונית הוא עסקאות חוסמות – שני יזמים הפועלים באותו מתחם ואינם מאפשרים הגעה לרוב הדרוש מקרב הדיירים. בפורום עורכי דין של מרכז הנדל"ן אמרה סמנכ"לית הרשות כי במסגרת חוק ההסדרים הבא יקודם פתרון. מנכ"ל ים סוף צחי עומר: "תוספת 12 מ"ר לדיירים לא קיימת בשטח, זו אגדה". יו"ר הוועדה המחוזית מרכז: "רבות מהתוכניות נתקעות בגלל עורכי התוכניות".

2022-12-01

מיכה גדרון: "אם מגרש יכול לשאת יותר יח"ד ממה שתקן 21 מאפשר - נחייב זאת"

יו"ר הוועדה המחוזית מרכז דיבר בפסגת הנדל"ן אילת של "מרכז הנדל"ן". לדברי גדרון, "צריכים למצוא תוכנית שתחליף את חלופת שקד, שמשמשת תוכנית ביניים". בפאנל אחר שנערך בכנס, אמר ראש תומר גלאם: אני ראש עיריית אשקלון שש שנים, ועד היום לא עברה תוכנית התחדשות אחת במחוז"

2022-10-25

הרצליה: אושרה תב"ע לבניית 662 יח"ד בשיכון דרום

הפרויקט שמקודם בידי קבוצת לוינשטין וים סוף נדל"ן, כולל הריסת 228 דירות ישנות והקמת מתחם ובו 9 בניינים חדשים, כ-5,000 מ"ר שטחי מסחר וכ- 5,000 מטר שטחי ציבור

2022-05-29

בין תמ"א 38 לפינוי בינוי; כל התומכים והמתנגדים

עו"ד ארנון יהב: "המדינה מתעדפת את הצרכים של הרשויות על פני הצרכים של התושבים" • הכלכלן והשמאי ירון ספקטור: "חלופת שקד תחסל את התמ"א • צביקה ברוט ראש העיר בת ים: בעד פינוי בינוי אבל לא שוללים תמ"א 38 • הדברים נאמרו במהלך פאנל סוער שנערך באירוע פסגת ההתחדשות העירונית

2022-04-04

חדשות הנדל"ן: שלוש תוכניות חשובות קודמו השבוע בירושלים

תוכנית האב לוואדי ג'וז אושרה, וכן גם תוכנית פינוי-בינוי • אושרה בקשת ההיתר לתוכנית המשלבת מגורים ובית מלון בסמוך לשוק.

2020-11-06

התיירות מתעוררת בערבה? נסגר מכרז ל-204 חדרי מלונאות בחצבה

חברת לנוקס רכשה את שני המגרשים, במחיר של כאלף שקל בלבד לכל יחידה (קרקע). בשבועות הקרובים צפויים להסתיים מכרזים נוספים למתחמי תיירות ומסחר בערבה

2019-02-12

עבר, הווה ועתיד של התחדשות עירונית - האם התקדמנו לאורך השנים או שמא צועדים במקום?

נמרוד בוסו, עורך ראשי מרכז הנדל"ן, מראיין את צחי עומר, מנכ"ל ים סוף מקבוצת פפושדו, ואת עדי פארי הרפז, מנכ"לית קרן יסודות

2022-11-09
הכתבות הנצפות ביותר

הצטרפו לניוזלטר של מרכז הנדל"ן

וקבלו עדכונים שוטפים על כל מה שחם בעולם הנדל"ן ישירות למייל שלכם

 
מחפש...