• הירקון 3 ,בניין A אשטרום LYFE ,בני ברק
  • חברה מובילה בפינוי בינוי ובתמ"א 38 - ארצי, תל אביב, רמת גן, קריית אונו, הרצליה, רעננה, רמת השרון

מעוניין לעשות פינוי בינוי? צור קשר עם חברת אשדר חברה לבנייה בע"מ

דירוגי החברה על פי מדד ההתחדשות העירונית

הקש על השנה הרצויה כדי לראות את הדירוג

פעילויות חברת אשדר חברה לבנייה בע"מ בתחום ההתחדשות העירונית

פעילות בפינוי בינוי חברת אשדר חברה לבנייה בע"מ

סה"כ פרוייקטים
פרויקטים בתהליך סה"כ מתחמים בשלבים מתקדמים
פרויקטים בביצוע סה"כ דירות לפני
פרויקטים מאוכלסים סה"כ דירות אחרי

פעילויות החברה בתחום ההתחדשות העירונית

סה"כ פרוייקטים:
פרויקטים בתהליך:
פרויקטים בביצוע:
פרויקטים מאוכלסים:

פעילות בפינוי בינוי

מיקום דירוג:
סה"כ מתחמים:
סה"כ דירות לפני:
סה"כ דירות אחרי:

* המדידה נכונה למועד 31.8.2021

הנהלת חברת אשדר חברה לבנייה בע"מ

גיל גירון

יו״ר הדירקטוריון

ארנון פרידמן

מנהל כללי

עומר גוגנהיים

משנה למנכ"ל ומנהל אגף פיתוח עסקי והתחדשות עירונית

אור אריאלי

סמנכ"ל כספים

רחלי בריזל

סמנכ"ל שיווק ומכירות

שחר אזרחי

סמנכ"ל הנדסה

מיכה קורצברד

סמנכ"ל תכנון ומקרקעין

אודות חברת אשדר חברה לבנייה בע"מ

אשדר חברה לבנייה בע"מ הינה חברה יזמית בתחום המגורים, מהמובילות בתחומה בישראל. החברה מתמחה זה שנים בייזום, בתכנון, בבנייה ובשיווק של פרויקטי התחדשות עירונית ותמ"א 38. היא מקדמת ומנהלת עשרות פרויקטים בתל אביב, ברמת גן, ברמת השרון, בגבעתיים, ברעננה, בקריית אונו ובערים מרכזיות נוספות. אשדר הינה בשליטה מלאה של קבוצת אשטרום, מחברות הבנייה הגדולות והיציבות בישראל. 

 

איתנות וגב כלכלי

חברת אשדר חברה לבנייה בע"מ, בניהולו של ארנון פרידמן, היא בעלת גב כלכלי איתן וניסיון רב שנים בענף הנדל"ן. לחברה אגרות חוב הנסחרות בבורסה לניירות ערך בתל אביב והיא עוסקת בייזום, בפיתוח ובשיווק של פרויקטים איכותיים למגורים ברחבי הארץ, וכן מובילה בתחום ההתחדשות העירונית. אשדר מוכרת מאות דירות בשנה ובאמתחתה אלפי יחידות דיור בשלבי תכנון שונים. החברה מעורבת כיום בייזום, בתכנון ובהקמת פרויקטים למגורים בהיקף של יותר מ־10,000 דירות. 

 

ניסיון וסטנדרט בנייה ללא פשרות

המקצועיות והניסיון של אשדר בתחום הבנייה האורבנית באופן כללי, ובפרויקטים של התחדשות עירונית בפרט, מבטיחים ללקוחות החברה ביטחון ושקט נפשי, משום שהפרויקט מבוצע, לאורך כל הדרך, על ידי המומחים הטובים בתחומם. 

 

איכות הבנייה הגבוהה כסטנדרט והירידה לפרטים הקטנים ביותר של הפרויקט מבטיחים ללקוחות להיכנס בתום הבנייה לדירה חדשה ואיכותית, המספקת חוויית מגורים עכשווית ומודרנית.

 

כחברה מובילה בתחום המגורים אשדר משלבת באופן מיטבי התמחות וידע של שנים רבות בתכנון ובבנייה אורבנית מתקדמת. 

 

מספקים מענה לכל חלקי הפאזל של פרויקט פינוי־בינוי ותמ"א 38

פרויקטים אלו הם פרויקטים מורכבים, אשר דורשים טיפול יעיל ומקצועי. אשדר מציעה פתרון מקיף לכל אחד מהחלקים המרכזיים אשר מרכיבים פרויקט מוצלח: המרכיב החברתי, התכנוני, ההנדסי והסטטוטורי (רישוי). 

 

באשר למרכיב החברתי, נציגי החברה מצליחים להגיע להסכמות עם כלל הדיירים בבניין, גם במקרים שבהם מאפייני הדירות הישנות שונים. בהיבט התכנוני, עובדי החברה יודעים להפגין יצירתיות, גם במקרים של אילוצים מאתגרים במיוחד. 

 

החברה משלבת מקצועיות וניסיון רב שנים, לצד חשיבה מחוץ לקופסה בהתנהלות במגרשים קטנים בלב המרחב האורבני.

 

לבסוף, בכל הנוגע למרכיב הסטטוטרי, אשדר מקפידה להיות מעודכנת בכל רגע נתון באשר לכל תקנה חדשה, להחלטות ולעררים בתחום, ומצליחה להפיק את המיטב על מנת לספק פתרון אולטימטיבי לכלל הדיירים בפרויקט.

 

ליווי אישי של הלקוח מתחילת הדרך ועד למסירת המפתח

אשדר מלווה את בעלי הדירות ומטפלת עבורם בכל היבטי הפרויקט, מתחילתו ועד לסיומו, לרבות בחינת כדאיות כלכלית, ניהול מו"מ משפטי ומסחרי, ביצוע הליכי תכנון, רישוי והשגת היתרי בנייה. בכל הקשור לביצוע, אשדר מפעילה חברה קבלנית מקצועית ומנוסה בכל אחד מהפרויקטים שלה, מפקחת על הבנייה ומשווקת את הדירות החדשות, הכול תוך ניהול ושמירה על קשר רציף ו"קו חם" עם כל בעלי הדירות. 

 

משוואה שבה כל הצדדים מרוויחים

התחדשות עירונית יוצרת מצב של Win-Win עבור כל הצדדים: אשדר, כחברה יזמית מתכננת, מממנת ומקימה פרויקט חדש ואיכותי, בעוד בעלי הדירות נהנים מבניין אטרקטיבי, עם תשתיות חדשות המאפשרות נגישות מרבית וחווית מגורים מיטבית. 

 

פרויקטים של התחדשות עירונית מהווים אתגר ברמה הלאומית ומספקים מענה משודרג לאוכלוסייה הולכת וגדלה, ופתרונות הולמים גם לדיירים עם מוגבלויות.

 

חזון החברה: המשכיות, איכות, מקצועיות ואחריות

אשדר חברה לבנייה בע"מ שואפת להמשיך ולהוביל בתחומה ולבנות פרויקטים רבים, מאתגרים ומורכבים בכל רחבי ישראל, לייצר סביבת מגורים איכותית ולפעול באופן מקצועי ואחראי. הנהלת החברה רואה בתחום ההתחדשות העירונית הזדמנות חשובה לשדרוג ולשיפור איכות המבנים וחוויית המגורים ברמה הלאומית, מתוך מטרה לייצר פלטפורמה יציבה לטווח הרחוק עבור איכות החיים בישראל.

 

פרויקטים נבחרים

 

אשדר טאגור – נווה אביבים, תל אביב

פרויקט אשדר טאגור ממוקם על קרן הרחובות אינשטיין וטאגור בשכונת נווה אביבים היוקרתית, מול קניון רמת אביב. הפרויקט כולל 3 בניינים בני 9-18 קומות, מושקעים בתכנון קפדני התואם את מגמות המגורים הבינלאומיות, סטנדרט בנייה גבוה ועיצוב מרהיב. הפרויקט מציע דירות בנות 3, 5 ו-6 חדרים, דופלקס ודירות גן, מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים. הפרויקט ממוקם במרחק קצר מאוניברסיטת תל אביב, וליד פארק השחמט.

 

אשדר איינשטיין - נווה אביבים, תל אביב

במרכז שכונת נווה אביבים היוקרתית שברמת אביב מוקם פרויקט אשדר איינשטיין, המציע 45 דירות בבניין בן 8 קומות ו-3 כניסות, ובו דירות 3-4 חדרים ופנטהאוזים המתוכננים בקפידה, עם מפרט טכני עשיר ומגוון. הפרויקט מתוכנן בקפידה וממוקם בסמוך לבתי ספר, גני ילדים, צופים ואוניברסיטת תל אביב.

 

אשדר פרדס, קריית אונו

שכונת 'אשדר פרדס קריית אונו' מציגה שילוב מדויק בין חיים אורבניים עדכניים לכפריות חמימה ומשפחתית. הפרויקט מוקם באחת השכונות האטרקטיביות והמבוקשות בגוש דן. פרויקט הדגל מבית אשדר ממוקם בנקודה אסטרטגית ביציאה מהעיר קריית אונו, על ציר הרכבת הקלה ועם נגישות מרבית לעיר הגדולה ת"א. הפרויקט מציע 813 יחידות דיור ב־13 מגדלי מגורים בני 13 קומות כל אחד, ומגוון דירות 3–6 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים.

 

אשדר אגמים, נתניה

בשכונת אגמים מקימה אשדר 581 דירות ב־12 בניינים בני ארבע עד 16 קומות. בפרויקט דירות מרווחות בנות 4 ו-5 חדרים, פנטהאוזים, מיני פנטהאוזים ודירות גן בסמיכות לפארק אגמים המתחדש בנתניה. 

 

אשדר נחלת יהודה, ראשל"צ

הפרויקט ממוקם ברחוב שולמית אלוני וכולל 2 בניינים בני 27 קומות בכל בניין, מעל חניון תת־קרקעי. הפרויקט מציע דירות 4 ו-5 חדרים ופנטהאוזים מפוארים. הפרויקט טובל בשטחים ירוקים, לצד נוף מרהיב לכל כיוון.

 

אשדר רעננה, ארלוזורוב ורמב"ם

בימים אלו אשדר בונה ברעננה 2 פרויקטים ייחודיים הממוקמים ברחוב צדדי לאחוזה, בלב העיר. פרויקט "אשדר ארלוזורוב" - 2 בנייני מגורים בני 7 קומות, ובהם דירות 3, 4 ו-5 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים; פרויקט "אשדר רמב"ם" - פרויקט בוטיק הפונה לגינה ירוקה ומציע דירות מוארות בנות 4–5 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים.

פרויקטים לדוגמה של אשדר חברה לבנייה בע"מ

אשדר אגמים, נתניה. (קרדיט_ Viewpoint.)
אשדר אגמים, נתניה. (קרדיט_ Viewpoint.)
אשדר תרעד, רמת גן. (קרדיט_ Viewpoint.)
אשדר תרעד, רמת גן. (קרדיט_ Viewpoint.)
A NEOT AFEKA, תל אביב. (קרדיט_ Viewpoint.)
A NEOT AFEKA, תל אביב. (קרדיט_ Viewpoint.)

וידאו אודות חברת אשדר חברה לבנייה בע"מ

חברות נדל"ן מומלצות על פי מדד ההתחדשות העירונית

כתבות אחרונות אודות חברת אשדר חברה לבנייה בע"מ

תמורת 386 מיליון שקל: אקרו ואשדר זכו במכרז רמ"י במתחם "מכבי יפו" לבניית למעלה מ-400 דירות

עוד כולל המתחם 1,400 מ"ר למסחר. 35% מהקרקע שייכת לעיריית ת"א והיתרה בידי המדינה. למכרז הוגשו 4 הצעות, אשר הגבוהה בהן נמוכה ב-30% מהערכת שמאי רמ"י. בסך הכל כוללת תוכנית "מכבי יפו" 1,460 יח"ד

2024-04-16

מינוי חדש באשדר: עדית פרידמן תכהן כסמנכ"לית שיווק ומכירות 

קבוצת אשטרום הודיעה על מינויה של פרידמן, בעלת ניסיון רב בתחום השיווק והמכירות, לתפקיד סמנכ"לית שיווק ומכירות באשדר, זרוע הייזום למגורים של אשטרום. "פרידמן בעלת 20 שנות ניסיון בניהול תהליכים מורכבים בעולמות השיווק והמכירות, ועם הבנה עסקית מעמיקה", נמסר

2024-04-01

אזורים ואשדר נבחרו לבנות 900 דירות במיזם פינוי-בינוי בגבעת רמב"ם בגבעתיים

החברות נבחרו החודש במכרז דיירים לקידום פרויקט במתחם חנה סנש, בין הרחובות חביבה רייק, דוד רמז, דרך השלום וההגנה, במסגרתו ייהרסו למעלה מ-330 יח"ד וייבנו מגדלים יחד עם בנייה מרקמית. החברות מעריכות כי בחודשים הקרובים ניתן יהיה להגיש לוועדה המקומית את מסמכי התוכנית המפורטת

2024-03-04

"כשפורץ סכסוך במיזם התחדשות אני מכנסת את כולם בחדר והכל יוצא: השמצות, הקלטות, איומים, סחיטות"

סמנכ"לית הרשות הממשלתית להתחדשות עינת גנון בכנס בנושא יישוב סכסוכים בהתחדשות עירונית: "גם למשאבים יש גבול, ולכן עדיף לסיים סכסוכים מחוץ לכותלי בית המשפט". מנהלת אגף ההתחדשות בעיריית נתניה: "אין מתחם שלא היה בו סכסוך. החוק לא קובע שחייבת להיות נציגות ואיך ממנים אותה, והידיים שלנו כבולות". עו"ד איתמר פנץ: "השופט לא תמיד מבין את הדחיפות של מתן החלטה במיזמים של מאות מיליוני שקלים, ואז אנחנו נאלצים לחתום על הסכמי פשרה עם אקדח לרקה"

2023-09-12

תמ"א 38 בקריית אונו - המדריך השלם לשנת 2024

תמ"א 38 בקריית אונו לא נפוצה, אבל כמה חברות כמו אשדר בוטיק, גרופין והתחדשות אורבנית מאוד פעילות בה. אילו פרויקטים בביצוע? אילו פרויקטים הושלמו ואילו במכירה?

2023-07-05

רגע לפני שבת: הכתבות הנצפות ביותר השבוע 14.04.23

הממשלה הנוכחית מציינת 100 יום להקמתה, והגיע הזמן לבחון את הבטחותיה בתחום הדיור. החברה שכיכבה בתחום התמ"א 38 משנה כיוון לפינוי-בינוי. עסקת ענק בתחום המימון בין הפניקס לאאורה. גפן מגורים של צחי אבו נכנסה כשותפה בשתי חברות התחדשות עירונית. ומה חושב יו"ר הוועדה המחוזית מרכז מיכה גדרון על חלופת שקד?

2023-04-13

"אלופת התמ"א" שוברת לכיוון הפינוי-בינוי: "המדינה סגרה את הברז ואנחנו מיישרים איתה קו"

אחרי שזכה בפעם החמישית בראשות דירוג יזמיות התמ"א 38, מספר המשנה למנכ"ל אשדר ומי שמוביל את תחום ההתחדשות בה, עומר גוגנהיים, למה הוא חושב ש-2023 צפויה להיות שנת צמיחה בתחום ההתחדשות למרות המשבר הכלכלי, מה הסיכוי שנראה פרויקטים של החברה בפריפריה וצופה שיחלפו שנים עד שנראה יישום של חלופת שקד

2023-04-09

אשטרום, תדהר ורוגובין מכרו את מתחם זד"ל בראשל"צ תמורת 100 מיליון שקל

הרוכשות הן קרן ספרה PARK-IN וקבוצת משקיעים פרטית. הקרן תקבל את הזכויות על חלק מהחניון, הכולל 500 מקומות חניה ומחסנים. קבוצת המשקיעים תקבל את הזכויות על 4,000 מ"ר שטחי המשרדים והמסחר. המתחם כולל ארבעה בניינים, בהם בניין העירייה, ואת מדרחוב רוטשילד

2023-02-13

"הגיע הזמן לצד מחיר למשתכן, להתחיל לבצע מחיר למתמגן"

רעידת האדמה בטורקיה, שהורגשה היטב גם בחלקים נרחבים בישראל, גרמה לבכירי ענף הנדל"ן לקרוא לרשויות להאיץ את התוכניות לחיזוק ומיגון מבנים, בייחוד בפריפריה. "הממשלה חייבת להאריך את תמ"א 38, ולכלול את התוכנית שהצענו בהליכי חקיקה - ובראשם בחוק התקציב הקרוב. מדובר בהצלת חיים"

2023-02-06

הוועדה המחוזית ירושלים אישרה תוכניות התחדשות בעיר שבהן יוקמו כ-1,400 דירות

ברחוב הרדוף שבגילה תופקד תוכנית של רוטשטיין להקמת 750 יחידות דיור; ברחוב אפרסמון שאף הוא בגילה אושרה תוכנית של אשדר להקמת 500 יחידות דיור; ובקריית מנחם אושרה תוכנית של רוטשטיין להקמת 128 דירות. בנוסף, החליטה הוועדה לקדם מנגנון להקמת קרן תחזוקה לבניינים גבוהים

2022-12-11

בזכות אשדר: הרווח הנקי של אשטרום זינק ב-45% ל-130 מיליון שקל

הכנסות קבוצת אשטרום עלו ברבעון השלישי ב-31% ל-1.37 מיליארד שקל, גם הודות לעלייה במגזרים של תעשייה וזכיינות. מנגד, הרווח הנקי מתחילת השנה ירד ב-36.4% לעומת התקופה המקבילה אשתקד. נכון לסוף תקופת הדו"ח, מחזיקה הקבוצה בהון בהיקף של 1.84 מיליארד שקל

2022-11-23

אשטרום הנדסה תבנה את פרויקט "מכבי יפו" של אשדר ואקרו בדרום ת"א עבור 318 מלש"ח

אשדר השייכת גם היא לקבוצת אשטרום הודיעה הבוקר כי התקשרה עם אשטרום לבניית הפרויקט לבניית 350 דירות אותו היא מקדמת יחד עם אקרו. להקמת מיזם נוסף ברחוב מבצע קדש בצפון ת"א התקשרה החברה עם אשטרום בניה צפון עבור כ-100 מלש"ח

2022-11-20

עיריית הרצליה אישרה: אשדר תקים יותר מ-470 דירות במתחם ביל"ו

הוועדה המקומית הרצליה אישרה את תוכנית הפינוי בינוי, בשטח של 19 דונם, שתכלול הריסת תשעה בניינים המכילים 146 דירות. באזור המתחם אושרו באחרונה כמה פרויקטים נוספים של התחדשות עירונית

2022-10-27

ותודה לאשדר: הרווח הנקי של אשטרום זינק ב-80%

החברה דיווחה על רווח נקי של 293 מיליון שקל ברבעון השני והכנסות של 1.24 מיליארד שקל. ההכנסות בתחום יזמות הנדל"ן למגורים זינקו ב-50%. החברה תחלק דיבידנד של 120 מיליון שקל

2022-08-30

חדשות הנדל"ן: קבוצת אלמוג תעניק חסות לקבוצת כדורגל מליגת העל

החברה התקשרה עם העולה החדשה לליגת העל סקציה נס ציונה ותשמש כנותנת החסות המרכזית של הקבוצה; חברה מקבוצת שיכון ובינוי תקים חניון בשכונת תלפיות בירושלים

2022-08-25

"אנחנו עושים את מיטב יכולתנו על מנת להתאים את המדיניות לתנאים הנדרשים"

הפעם בשולחן העגול: סמנכ"לי הכספים של חברות הנדל"ן המובילות נפגשו עם ד"ר זיו נאור, מנהלת היחידה הכלכלית בבנק ישראל, עו"ד ארז קדם, יועץ אסטרטגי בביטוח לחברות ועמית גריידי הממונה על חוק המכר, לדון בכל השינויים והאתגרים לקראת שנת 2023 • צפו בסיקור

2022-12-27
הכתבות הנצפות ביותר

הצטרפו לניוזלטר של מרכז הנדל"ן

וקבלו עדכונים שוטפים על כל מה שחם בעולם הנדל"ן ישירות למייל שלכם

 
מחפש...