להורדת אפליקציה
 • יגאל אלון 53, תל אביב
 • חברה מובילה בפינוי בינוי ובתמ"א 38- ארצי, קרית אונו, רמת השרון, רמת גן, תל אביב, רעננה

צור קשר עם חברת אשדר חברה לבנייה בע"מ

פעילויות חברת אשדר חברה לבנייה בע"מ בתחום ההתחדשות העירונית

פעילות בפינוי בינוי חברת אשדר חברה לבנייה בע"מ

סה"כ פרוייקטים
פרויקטים בתהליך סה"כ מתחמים בשלבים מתקדמים
פרויקטים בביצוע סה"כ דירות לפני
פרויקטים מאוכלסים סה"כ דירות אחרי

פעילויות החברה בתחום ההתחדשות העירונית

סה"כ פרוייקטים:
פרויקטים בתהליך:
פרויקטים בביצוע:
פרויקטים מאוכלסים:

פעילות בפינוי בינוי

מיקום דירוג:
סה"כ מתחמים:
סה"כ דירות לפני:
סה"כ דירות אחרי:

* המדידה נכונה למועד 31.8.2020

הנהלת חברת אשדר חברה לבנייה בע"מ

ארנון פרידמן

מנהל כללי

עומר גוגנהיים

משנה למנכ"ל ומנהל אגף פיתוח עסקי והתחדשות עירונית

אור אריאלי

סמנכ"ל כספים

אמנון מחרז

סמנכ"ל הנדסה

רחלי בריזל

סמנכ"ל שיווק ומכירות

מיכה קורצברד

סמנכ"ל תכנון

גיל גירון

יו״ר

אודות חברת אשדר חברה לבנייה בע"מ

פעילות אשדר בתמ"א 38:

אשדר חברה לבניה בע"מ מקבוצת אשטרום, מתמחה מזה שנים בבניית בנייני בוטיק ייחודיים. החברה מתמחה בייזום, בתכנון, בבנייה ובשיווק של פרויקטי תמ"א 38 ופינוי־בינוי, והיא מקדמת ומנהלת יותר מ־40 פרויקטים ברעננה, ברמת השרון, בתל אביב, ברמת גן, בגבעתיים, בקריית אונו ובערים מרכזיות נוספות. החברה השלימה בהצלחה בניית 19 פרויקטים בהם כ־480 דירות מכוח תמ"א 38 מאז תחילת פעילותה בתחום זה. 

איתנות וגב כלכלי
חברת אשדר מקבוצת אשטרום בעלת גב כלכלי איתן וניסיון רב שנים בענף הנדל"ן. אשדר מקבוצת אשטרום, המנוהלת על ידי ארנון פרידמן, היא חברה יזמית מהמובילות בתחום הבנייה למגורים בישראל. לחברה אגרות חוב הנסחרות בבורסה לניירות ערך בתל אביב, והיא עוסקת בייזום, בפיתוח ובשיווק של פרויקטי מגורים איכותיים ברחבי ישראל. היקף המכירות של אשדר מגיע למאות דירות בכל שנה, והיא מעורבת בייזום, בתכנון ובהקמת פרויקטים למגורים בהיקף של יותר מ־10,000 יח"ד נכון להיום. לפני יותר מעשור הגדירה אשדר את תחום ההתחדשות העירונית כגורם מוביל בתחום המגורים. את תחום ההתחדשות העירונית בחברה מנהל עומר גוגנהיים, בעל תואר ראשון בכלכלה ותואר שני במשפטים, שמאי מוסמך בהשכלתו. 
 

ניסיון וסטנדרט בנייה ללא פשרות
המקצועיות והניסיון של אשדר בתחום הבנייה האורבנית באופן כללי, ובפרויקטים של התחדשות עירונית בפרט, מבטיחים ללקוחות החברה ביטחון ושקט נפשי, משום שהפרויקט מבוצע, לאורך כל הדרך, על ידי המומחים הטובים בתחומם. איכות הבנייה הגבוהה בתור סטנדרט והירידה לפרטים הקטנים ביותר של הפרויקט מבטיחים ללקוחות להיכנס בתום הבנייה לדירה חדשה ואיכותית, המספקת חוויית מגורים עכשוויות ומודרנית. כחברה מובילה בתחום המגורים אשדר משלבת באופן מיטבי  התמחות וידע של שנים רבות בתכנון ובנייה אורבנית מתקדמת. 

מספקים מענה לכל חלקי הפאזל של פרויקט תמ"א 38
פרויקט תמ"א 38 הוא פרויקט מורכב, אשר דורש טיפול יעיל ומקצועי. אשדר מציעה פתרון מקיף לכל אחד מהחלקים המרכזיים אשר מרכיבים פרויקט תמ"א 38 מוצלח: המרכיב החברתי, התכנוני, ההנדסי והסטטוטורי (רישוי).

באשר למרכיב החברתי, נציגי החברה מצליחים להגיע להסכמות עם כלל הדיירים בבניין, גם במקרים שבהם מאפייני הדירות הישנות שונים. בהיבט התכנוני, עובדי החברה יודעים להפגין יצירתיות, גם במקרים של אילוצים מאתגרים במיוחד.


החברה משלבת מקצועיות וניסיון רב שנים, לצד חשיבה מחוץ לקופסה בהתנהלות במגרשים קטנים בלב המרחב האורבני.

לבסוף, בכל הנוגע למרכיב הסטטוטרי, אשדר מקפידה להיות מעודכנת בכל רגע נתון באשר לכל תקנה חדשה, החלטות ועררים בתחום, ומצליחה להפיק את המיטב על מנת לספק פתרון אולטימטיבי לכלל הדיירים בפרויקט. 

ליווי אישי של הלקוח מתחילת הדרך ועד למסירת המפתח
אשדר מלווה את בעלי הדירות ומטפלת עבורם בכל היבטי הפרויקט, מתחילתו ועד סיומו, לרבות בחינת כדאיות כלכלית, ניהול מו"מ משפטי ומסחרי, ביצוע הליכי תכנון, רישוי והשגת היתרי בנייה. בכל הקשור לביצוע, אשדר מפעילה חברה קבלנית מקצועית ומנוסה בכל אחד מהפרויקטים שלה, מפקחת על הבנייה ומשווקת את הדירות החדשות, הכול תוך ניהול ושמירה על קשר רציף ו"קו חם" עם כל בעלי הדירות.  

משוואה בה כל הצדדים מרוויחים
התחדשות עירונית יוצרת מצב של Win-Win עבור כל הצדדים: אשדר כחברה יזמית מתכננת, מממנת ומקימה פרויקט חדש ואיכותי, בעוד בעלי הדירות נהנים מבניין אטרקטיבי, עם תשתיות חדשות המאפשרות נגישות מרבית וחווית מגורים מיטבית. פרויקטים של התחדשות עירונית מהווים אתגר ברמה הלאומית ומספקים מענה משודרג לאוכלוסייה הולכת וגדלה, כמו גם פתרונות הולמים גם לדיירים עם מוגבלויות. 

חזון החברה: המשכיות, איכות, מקצועיות ואחריות
החזון של אשדר הוא להמשיך ולבנות פרויקטים רבים, מאתגרים ומורכבים בכל רחבי ישראל, לייצר סביבת מגורים איכותית עבור הדיירים, ולפעול באופן מקצועי ואחראי, תוך שמירה על תנאים כלכליים. הנהלת החברה רואה בתחום ההתחדשות העירונית והתמ"א הזדמנות חשובה לשדרוג ולשיפור איכות המבנים וחוויית המגורים ברמה הלאומית, מתוך מטרה לייצר פלטפורמה יציבה לטווח הרחוק עבור איכות החיים בישראל. 

פרויקטים נבחרים:

 • אשדר מונטיפיורי, קרית אונו - אחד הפרוייקטים הבולטים של החברה, הכולל חידוש של רחוב שלם בקריית אונו הוותיקה, שבו נבנו ואוכלסו ארבעה בניינים חדשים יוקרתיים. בנייתהבניין האחרון החלה לאחרונה. סה"כ יכלול הפרויקט 130 דירות בבניינים בני חמש קומות מעל קומת מרתף.
 • אשדר גדעון 11–15, רמת השרון - בניין יוקרתי וייחודי הכולל  41 דירות מעל קומת מרתף.
 • אשדר ארלוזורוב 16–18, רעננה - שני בניינים בני שבע קומות הכוללים 60 דירות מעל קומת מרתף, בקרבת רחוב אחוזה.
 • אשדר בראשית 9, רמת השרון - בניין יוקרתי בן שבע, הכול 24 קומות מעל קומת הקרקע.
 • אשדר רמב"ם 42, רעננה – בניין אחד בן שבע קומות הכולל 40 דירות מעל קומת מרתף.

 

פעילות אשדר בפינוי בינוי:

אשדר חברה לבנייה בע"מ מקבוצת אשטרום, המנוהלת על ידי ארנון פרידמן, עוסקת בייזום, בפיתוח ובשיווק של פרויקטים למגורים איכותיים ברחבי הארץ. אשדר מוכרת מאות דירות בשנה ובאמתחתה אלפי יחידות דיור בשלבי תכנון שונים. נכון להיום החברה מעורבת בייזום, תכנון והקמת פרויקטים למגורים בהיקף של מעל 10,000 יחידות דיור. החברה נמצאת בשליטה מלאה של קבוצת אשטרום, הנסחרת בבורסה בתל אביב, ומשום שאגרות חוב שהנפיקה נסחרות בבורסה לניירות ערך בתל אביב,החברה הינה חברה מדווחת.  

הבנת הצרכים ודגש על שביעות הרצון של הלקוחות 

יתרונה הגדול של החברה, זה שהפך אותה למובילה ובולטת בשוק, הוא הבנת צורכי לקוחותיה ושימת דגש על שביעות רצון הלקוחות לכל אורך תהליך התכנון, המכירה והבנייה ועד מסירת הדירות והבדק לאחר מכן.

יתרון שני ומהותי נוגע לערך החדשנות אותה הציבה החברה כמסד לפעילותה לאורך השנים. כך, באשדר נמצאים תמיד עם יד על הדופק וחשים את ענף הנדל"ן, על הטרנדים המתחלפים שבו, והביקוש המשתנה. לא ייפלא אפוא שדווקא אשדר הוותיקה, הייתה בין הראשונות שזיהו את תחום ההתחדשות העירונית, הן במסגרת פינוי בינוי והן במסגרת תמ"א 38 ,כתחום העתידי בעולם הנדל"ן בישראל, על רקע צמצום עתודות הקרקע במרכז הארץ. ואכן, ב־20 השנים האחרונות יוזמת החברה פרויקטים של התחדשות עירונית וצברה ניסיון לא יסולא בפז בתחום המורכב, הן משפטית, הן תכנונית והן ברמת הפרט.

אשדר מקדמת פרוייקטי פינוי בינוי רבים והינה מהחלוצות בארץ באישור תכניות במסגרת המסלול היזמי. אשדר היא בין החברות המעטות בארץ שאכלסו בניינים בפרויקט פינוי־בינוי רחב ידיים, לרבות שלב הגשת ואישור תכנית המתאר החדשה בוועדה המקומית ובוועדה המחוזית, הסדרת הליווי הבנקאי המורכב, פינוי בעלי דירות, בניית הפרויקט והחזרת בעלי הדירות לדירתם החדשה. כך לדוגמה, פרויקט 'אשדר מונוסון' ביהוד־מונוסון: במתחם זה היו 200 דירות ישנות, שנהרסו כולן. הפרויקט החדש כולל עשרה מגדלי מגורים בני 16 קומות ובהם 620 דירות חדשות, מתוכם חמישה מגדלים נבנו ואוכלסו, שלושה מגדלים נוספים לקראת אכלוס ושני בניינים בשלבי בנייה ושיווק. דוגמה נוספת  היא פרויקט 'אשדר טאגור' בנוה אביבים רמת אביב: במתחם זה היו 60 דירות ישנות, שנהרסו כולן, ובימים אלו מוקמים מגדל בן 18 קומות ושני בניינים בני 9 קומות ובהם 144 דירות חדשות. הבנייה והשיווק בעיצומם.

"אשדר מתמחה בהתקשרות עם בעלי זכויות במתחמים גדולים, שבהם נדרשת תכנית חדשה לשינוי הבינוי", אומר עומר גוגנהיים, משנה למנכ"ל אשדר ומנהל הפיתוח העסקי ותחום ההתחדשות העירונית בחברה. "ייזום פרויקטים להתחדשות עירונית הוא מהמורכבים בתחום הבנייה למגורים. בפרויקטים אלה נדרשים פתרונות לתכנון בצפיפות מגורים גבוהה מהמקובל, ולכן נדרשת התייחסות מתאימה לבינוי, לתנועה ולחנייה, למיקום שטחי הציבור ומבני הציבור, לסוגיות של איחוד וחלוקת מגרשי הבנייה, להקצאת זכויות, לליווי הפיננסי, והכול ברמה מקצועית גבוהה. מלבד המורכבות התכנונית, פרויקטי פינוי־בינוי מורכבים בכל הנוגע לגיוס בעלי הדירות לפרויקט, רתימתם למהלך ושיתוף הפעולה הפורה עימם לאורך כל התהליך, תוך הקשבה לצרכי בעלי הדירות ומציאת פתרונות יצירתיים וסיוע מרבי". 

מוניטין מוכח ואיתנות פיננסית לצד ליווי צמוד ויחס אישי לאורך כל הדרך 

השילוב בין חברה ותיקה, בעלת ניסיון של יותר מ־40 שנה, מוניטין מוכח בתחום המגורים ואיתנות פיננסית, לבין הקפדה ודגש על ליווי צמוד של בעלי הדירות, בתוספת יחס אישי והבנת צורכיהם- שילוב זה מספק לבעלי הדירות מעטפת שלמה המאפשרת להם להרגיש בטוחים ולדעת שיש להם על מי לסמוך. 

החזון - להמשיך להוביל ולספק שירות ברמה גבוהה 

אשדר שואפת להמשיך ולהוביל בתחום היזמות למגורים בארץ בכלל ובתחום ההתחדשות העירונית בפרט, ולספק שירות ברמה גבוהה ואיכותית לבעלי דירות ולרוכשים לקראת מעברם לסביבת מגורים חדשה ואיכותית. האסטרטגיה העסקית של החברה היא הגדלת היקפי הפעילות, תוך התמקדות בהקמת פרויקטים למגורים באזורי ביקוש ברחבי הארץ. אשדר התקשרה עם בעלי דירות, במסגרת עסקאות פינוי־בינוי, בעשרות פרויקטים ברחבי הארץ בשלבים שונים. פרויקטים אלו כוללים יותר מ־2,000 דירות המיועדות להריסה, אשר במקומן ייבנו יותר מ־7,000 דירות חדשות בסטנדרט הבנייה האיכותי המאפיין את החברה, לצד תכנון שטחים פתוחים ושטחים לצורכי ציבור בשכונות אלו.  

פרויקטים נבחרים:

 • רקאנטי, רמת אביב ג'- במתחם היו 96 דירות שנהרסו, ובמקומן נבנות 198 דירות חדשות בשלושה בניינים בני 17 קומות. הבנייה והשיווק בעיצומם. רוב הדירות בפרויקט נמכרו.
 • אשדר טאגור, נוה אביבים, רמת אביב- במתחם היו 60 דירות שנהרסו, ובמקומן נבנות 144 דירות חדשות בבניינים בני 9 עד 18 קומות. הבנייה והשיווק בעיצומם.
 • המבדיל, רמת גן- במתחם זה קיימות 55 דירות וחנויות המיועדות  לפינוי ולהריסה, ובמקומן ייבנו 180 דירות חדשות במגדל מגורים בן 32 קומות. התוכנית החדשה קיבלה תוקף וחברת הפרויקט מקדמת תכנון מפורט להיתר בנייה. 
 • מתחם ביל"ו, הרצליה- במתחם זה קיימות כ-150 דירות המיועדות לפינוי והריסה, ובמקומן ייבנו כ-475 דירות חדשות. כ-90% מבעלי הזכויות התקשרו בהסכם עם החברה החדשה והתוכנית בדיונים בוועדת ערר על החלטת הוועדה המקומית למתן תוקף.

פרויקטים לדוגמה של אשדר חברה לבנייה בע"מ

אשדר גדעון, רמת השרון קרדיט EVOLVE
אשדר רמב"ם, רעננה, קרדיט EVOLVE
אשדר מונטיפיורי, קריית אונו, קרדיט EVOLVE

וידאו אודות חברת אשדר חברה לבנייה בע"מ

חברות נדל"ן מומלצות על פי מדד ההתחדשות העירונית

כתבות אחרונות אודות חברת אשדר חברה לבנייה בע"מ

"בעוד 25 שנה כבר לא יהיה אפשרי לעשות התחדשות עירונית בערים"

ב"שולחן עגול" שכינס מרכז הנדל"ן בהשתתפות נציגי ממשלה, רשויות מקומיות, מהנדסי ערים, יזמים ועו"ד - ניסו לשחרר חסמי התחדשות עירונית

2018-12-23

הסוף לשינויים? אושרה להפקדה תוכנית חוף הצוק של אשדר

אחרי שלל שינויים ועיכובים, אושרה התוכנית החדשה על ידי הוולנת"ע • תכלול עד 116 דירות מגורים, כמו בתוכנית המקורית

2019-02-14

חדשות הנדל"ן: טמבור משלימה את רכישת גבס גשר; ועוד שלל ידיעות

מגה אור החזקות השכירה שטח של כ-8,600 מ"ר במודיעין • חברת לוינסקי-עופר השיגה ההסכמה הדרושה בפרויקט "הגנת הטבע" בחולון • חברת פרשקובסקי מסכמת שנה מוצלחת

2019-03-21

צמח המרמן ואשדר מוכרות חלק מהפרויקט בגני תקווה ב-167 מיליון

צמח המרמן ואשדר מוכרות את מתחם המסחר בפרויקט מעורב השימושים "לב גני תקווה" שאותו הן מקימות במשותף • בפרויקט נמכרו כבר כ-60 דירות

2019-04-04

אשדר תבצע פינוי-בינוי בירושלים עם 255 דירות ו-2,000 מ"ר מסחר

נבחרה ע"י בעלי דירות ברחוב טהון בשכונת קריית יובל בירושלים לאחר מכרז קבלנים • בקרקע יש כבר תב"ע מאושרת

2019-04-10

"איפה יעילות הרשויות? לשנות תוכנית 6-5 פעמים - לא הגיוני"

עומר גוגנהיים, מנכ"ל אשדר בוטיק, דיבר בכנס מרכז הנדל"ן על הקושי באישור מיזמי תמ"א 38 • עליזה זיידלר גרנות, מהנדסת כפ"ס: "הרבה נמצא בידי ראשי הערים"

2019-09-18

חדשות הנדל"ן: תכנון חדש לאנרג'י פארק בחדרה – ושלל עסקאות

עיריית חדשה מקדמת תב"ע להכפלת זכויות הבנייה בפארק החדש • הוארכה כהונת מנכ"ל נמלי ישראל • ועסקה בשווי 11 מיליון שקל נחתמה במתחם סלע צ'ק פוסט בחיפה

2019-11-15

"תזרים מזומנים שלילי מפעילות שוטפת ו-19 מיליון שקל גירעון בהון החוזר"

כך בדו"ח התקופתי של החברה לשנת 2019 • "יש ביכולתה של החברה לעמוד בהתחייבויותיה, גם בהתחשב בהשפעות התפשטותו נגיף הקורונה"

2020-03-17

מנהלי חברות הנדל"ן הגדולות משתפים בתהליך בחירת גוף המימון

אחד מההיבטים החשובים ביותר בכל פרויקט נדל"ן הוא הליווי הפיננסי והמימון • מנהלי חברות הנדל"ן מהגדולות בישראל משתפים בשיקולים שלהם בבחירת הגוף המממן

2020-06-17

ראשל"צ: מכרז חמישי במסגרת מהלך ה'בינוי-פינוי-בינוי' ברמת אליהו

המכרז הוא עבור בניית 96 יחידות דיור חדשות, מתוכן 29 דירות עבור דיירים בשכונת רמת אליהו, בבניינים המיועדים לפינוי והריסה

2020-08-03

רון אבידן: "בניגוד למה שאמר עדיאל שמרון - המשבר הוא כפל כפליים ממה שנשמע"

רון אבידן, מנכ"ל חברת אזורים, דיבר בפסגת הנדל"ן 2020, ואמר: "יש חוסר אמון מצד היזמים" • עמוס דבוש, קרדן נדל"ן: "משרד השיכון הפך מזמן למשרד זניח במדינת ישראל"

2020-11-25

השינויים בתוכנית חוף הצוק בת"א: המגדל הצפוני יהפוך למגדל מגורים; לא יוקמו 33 קוטג'ים בייעוד מלונאות

כך עדכנה חברת אשדר, המקדמת את הבנייה במתחם • עוד נקבע, בין היתר, כי הוסרו מגבלות הבנייה במתחם – בעקבות פינויו של שדה התעופה שדה דב

2021-02-08

השומה המכריעה לחברת אשדר עבור מתחם המבדיל בר"ג: היטל השבחה בסך 13.3 מיליון שקל

ההשבחה בשומת החברה עמדה על פחות מ-620,000 שקל • עו"ד ליאור עמידור, בא כוח הדיירים, התריע בדיון מול השמאי המכריע: "העמסות של היטל השבחה ומטלות ציבוריות יביאו לדחיית הפרויקט ב-20-15 שנה"

2021-02-17

רגע לפני שבת: הכתבות הנצפות ביותר השבוע באתר מרכז הנדל"ן

מחירי הדירות עלו גם בשנת הקורונה - ב-4% • אשדר תשלם היטל השבחה של 13.3 מיליון שקל על פרויקט בר"ג • והמנכ"לית החדשה של דירה להשכיר: עו"ד ענבל דוד • רגע לפני שבת, 19.2.2021

2021-02-18

חדשות הנדל"ן: ברינקס עוברת ל-BBC בבני ברק; אירוע חשיפה לפארק התעסוקה הגדול בעמק הירדן

הברינקס תעבור לבני ברק ב-2023, לאחר 20 שנים בתל אביב • "פארק העסקים כנרת" יכלול כ-70,000 מ"ר שייודעו להשכרה • קרן ריאליטי משכירה למדינה משרדים בעסקה בהיקף של 55 מיליון שקל

2021-03-12
 • © כל הזכויות שמורות
search