מעוניין לעשות פינוי בינוי? צור קשר עם חברת אקו סיטי

פעילויות חברת אקו סיטי בתחום ההתחדשות העירונית

פעילות בפינוי בינוי חברת אקו סיטי

סה"כ פרוייקטים
פרויקטים בתהליך סה"כ מתחמים בשלבים מתקדמים
פרויקטים בביצוע סה"כ דירות לפני
פרויקטים מאוכלסים סה"כ דירות אחרי

פעילויות החברה בתחום ההתחדשות העירונית

סה"כ פרוייקטים:
פרויקטים בתהליך:
פרויקטים בביצוע:
פרויקטים מאוכלסים:

פעילות בפינוי בינוי

מיקום דירוג:
סה"כ מתחמים:
סה"כ דירות לפני:
סה"כ דירות אחרי:

* המדידה נכונה למועד 31.8.2021

הנהלת חברת אקו סיטי

אפרת טולקובסקי

יו"ר משותף

רובר שגראווי

יו"ר משותף

אילי בר

מנכ"ל משותף

דודו רשף

מנכ"ל משותף

שי בן חמו

סמנכ"ל ייזום פרויקטים

אילן פייגלמן

מנכ"ל אקו סיטי הנדסה

אבי לייבוביץ

סמנכ"ל מכירות

אודות חברת אקו סיטי

אקו סיטי היא חברת נדל"ן המובילה בתחום ההתחדשות העירונית בתל אביב. החברה מקפידה על מצוינות מקצועית, בנייה איכותית ושמירה על איכות הסביבה. אקו סיטי היא חברה יזמית-קבלנית, אשר שומרת על רמת מעורבות גבוהה של השותפים בחברה, ואשר מבטיחה שקט נפשי מרבי לבעלי הדירות בפרויקטים שלה.

 

אקו סיטי פעולת כבר קרוב ל-15 שנים לחידוש העיר תל אביב, בעקבות החלטה של מקימי החברה על ההתמקדות בעיר האטרקטיבית והמבוקשת ביותר בישראל. השותפות של אקו סיטי מעניקות לה יתרונות משמעותיים בהיבטים שונים: חברת הבנייה שגראוי ליבוביץ מביאה ידע רב שנים וניסיון מקצועי נרחב, המסייעים למערך הביצוע של החברה.
בנק הפועלים, אשר הצטרף כשותף באמצעות פועלים שוק הון, מחזק את האיתנות הפיננסית הקיימת של אקו סיטי. אקו סיטי היא חברת ההתחדשות העירונית הראשונה אשר מצרפת בנק בתור שותף, מה שמעיד על מקצועיות החברה ועל האמון לו היא זוכה מצד הגפים הפיננסיים בישראל. המהלך הוא חלק מתהליך הצמיחה של החברה אל קטגוריית חברות הבנייה המובילות בישראל. עבור לקוחות החברה, מדובר במהלך המשפר את השקט והביטחון.

 

נכון להיום, אקו סיטי מלווה את מספר הפרויקטים הגדול ביותר בתל אביב בתחום ההתחדשות העירונית, עם עשרות פרויקטים הנמצאים בשלבים שונים של תכנון וביצוע, וכוללים מאות יח"ד. אקו סיטי היא גם החברה אשר השלימה את מספר הפרויקטים הגדול ביותר של התחדשות עירונית בתל אביב עד כה. כל הפרויקטים של החברה הם מסוג הריסה מחדש או פינוי-בינוי, והם פרוסים במרכז תל אביב, גבעתיים ורמת גן.

 

חברה יזמית-קבלנית - שקט נפשי לדיירים

אחד האתגרים המרכזיים בתחום ההתחדשות העירונית הוא שלב הבנייה בפועל, במיוחד כאשר מדובר במרקם העירוני הצפוף של תל אביב. עבור אקו סיטי, מעורבות בכל היבטי הפרויקט היא תנאי הכרחי להצלחה, לאור ריבוי בעלי דירות בפרויקטים גדולים של התחדשות עירונית. לכן, החברה מקפידה על שליטה מרבית בכל תהליכי הייזום: החל מניהול המשא ומתן, דרך תכנון אדריכלי באמצעות מחלקת אדריכלות פנימית, שיווק ומכירת הדירות ולבסוף - הקמת הבניין כקבלן מבצע, באמצעות מערך בנייה פנימי. 

 

השילוב המקצועי של חברה יזמית וקבלנית מסייע לחברה לשלוט בלוחות הזמנים ובאיכות הביצוע, ומעניק ללקוחות החברה את הערך המוסף של השקט הנפשי, ממנו הם נהנים לאורך כל הדרך. בדרך זו, המצוינות המקצועית של החברה באה לידי ביטוי בכל שלבי הפרויקט, ובעיקר בדיוק המקצועי הנדרש בעת הקמת פרויקט התחדשות עירונית בתל אביב, בעקבות המורכבות והמיקום של הפרויקטים.

 

בנוסף לכך, השותפים המחזיקים בחברה מעורבים באופן עמוק ומהותי בכל פרויקט, על מנת להבטיח מקרוב את העמידה בסטנדרטים הגבוהים של כל היבטי הפרויקט - החל משלב התכנון, דרך השיווק ועד לבנייה בפועל.

 

פרויקטים נבחרים של אקו סיטי במרכז תל אביב

אקו סיטי אחראית לפרויקט ההתחדשות העירונית הגדול במרכז תל אביב, הכולל מעל 850 יח"ד ב-40 בניינים על פני רדיוס של פחות מ-1,000 מטר, אשר יבוצע בהדרגה בשנים הקרובות:

 

ברנדיס 10, תל אביב: פרויקט הריסה ובנייה, מהראשונים במרכז תל אביב, שבמהלכו נהרס הבניין הקיים ונבנה במקומו מבנה חדש בן שמונה קומות, ובו 19 יחידות דיור. הפרויקט בביצוע מתקדם.

 

יעקב מוזר 10, תל אביב: פרויקט הריסה ובנייה שבמסגרתו נבנות 21 דירות בשמונה קומות. הפרויקט בביצוע.

 

בילטמור 5, תל אביב: פרויקט הריסה ובנייה שבמסגרתו ייבנו 22 דירות בשמונה קומות. הפרויקט קיבל היתר ונמצא לקראת בביצוע.

 

צייטלין 7, תל אביב: פרויקט הריסה ובנייה שבמסגרתו ייבנו 23 דירות בשבע קומות. הפרויקט קיבל החלטת ועדה חיובית ונמצא לקראת היתרהיתר ונמצא לקראת ביצוע.

 

צייטלין 5, תל אביב: פרויקט הריסה ובנייה שבמסגרתו ייבנו 25 דירות בשבע קומות. הפרויקט קיבל היתר ונמצא לקראת ביצוע.הפרויקט קיבל החלטת ועדה חיובית ונמצא לקראת היתר.

 

רמז 31, תל אביב: פרויקט הריסה ובנייה שבמסגרתו ייבנו 26  26 דירות בשמונה קומות. הפרויקט קיבל החלטת ועדה חיובית ונמצא לקראת היתר.

 

מוסינזון 10-12, תל אביב: פרויקט הריסה ובנייה שבמסגרתו ייבנו 34 דירות בשמונה קומות. הפרויקט בתכנון להיתר.

 

מוסינזון 14-16, תל אביב: פרויקט הריסה ובנייה שבמסגרתו ייבנו 30 דירות בשמונה קומות. הפרויקט קיבל החלטת ועדה חיובית ונמצא בתכנון להיתר.

 

בני דן, 20-22 תל אביב: פרויקט הריסה ובנייה בקו הראשון לפארק הירקון, שבמסגרתו ייבנו 34 דירות בשבע קומות.

 

זיכרון יעקב 5, תל אביב: פרויקט הריסה ובנייה שבמסגרתו ייבנו 22 דירות בשמונה קומות. הפרויקט קיבל היתר ונמצא לקראת ביצוע.הפרויקט קיבל החלטת ועדה חיובית ונמצא לקראת היתר.

 

רמברנדט 18, תל אביב: פרויקט הריסה ובנייה שבמסגרתו ייבנו 20 דירות בשמונה קומות. הפרויקט קיבל החלטת ועדה חיובית ונמצא לקראת היתר.בביצוע.

 

בנוסף, החברה פעילה בערים מרכזיות נוספות באזור המרכז, כגון גבעתיים ורמת גן:

הכנסת 35-37, גבעתיים: פרויקט הריסה ובנייה שבמסגרתו נבנות 33 דירות בצמד בניינים בני שמונה קומות. הפרויקט בביצוע.

 

גולומב 25-27, גבעתיים: פרויקט הריסה ובנייה שבמסגרתו ייבנו 28 דירות בצמד בניינים של שמונה קומות. הפרויקט בקיבל היתר ונמצא לקראת ביצוע.

פרויקטים לדוגמה של אקו סיטי

צייטלין 5-7-9, תל אביב. (קרדיט_ itstudio.)
צייטלין 5-7-9, תל אביב. (קרדיט_ itstudio.)
בורוכוב 34-34 א', תל אביב. (קרדיט_ itstudio.)
בורוכוב 34-34 א', תל אביב. (קרדיט_ itstudio.)
בני דן 20-22, תל אביב. (קרדיט_ itstudio.)
בני דן 20-22, תל אביב. (קרדיט_ itstudio.)
מוסינזון 14-16, תל אביב. (קרדיט_ itstudio.)
מוסינזון 14-16, תל אביב. (קרדיט_ itstudio.)
ברנדייס 8, תל אביב. (קרדיט_ itstudio.)
ברנדייס 8, תל אביב. (קרדיט_ itstudio.)

חברות נדל"ן מומלצות על פי מדד ההתחדשות העירונית

כתבות אחרונות אודות חברת אקו סיטי

עמית גוטליב נבחר לתפקיד יו"ר ארגון הקבלנים מחוז ת"א והמרכז

גוטליב, מבעלי גוטליב אחריות בבניה וסמנכ"ל בחברת ההתחדשות קרינסקי גוטליב, ישמש בתפקיד במקביל לתפקידו כסגן נשיא התאחדות הקבלנים בוני הארץ. אילי בר ויעקב אופק נבחרו להנהלת הארגון

2024-04-08

"אחרי קרוב ל-20 שנה, ראוי היה שתגובש כבר תמונה ברורה של מה ניתן לבנות איפה, בכל פינה בארץ"

'הפנים מאחורי ההתחדשות העירונית' עם אילי בר ודודו רשף, שמספרים איך זה מרגיש לחדש את העיר שבה גדלו, מה זה דרש מהם בתחילת הדרך ומה עדיין מעכב את תחום ההתחדשות העירונית: "בכל פעם שנעשה צעד קדימה לוקחים אותנו שני צעדים אחורה"

2024-02-22

"מי שלא אוהב אנשים ומתעסק בהתחדשות עירונית - לא בעסק הנכון"

הפודקאסט "נדל"ן בראש צעיר" מארח את אילי בר, מנכ"ל אקו סיטי, שמובילה בהתחדשות עירונית בת"א. הוא סיפר לאליאור רביניאן על תחילת הדרך, על הבחירה להתמקד בתל אביב גם כשיזמים ברחו ממנה, על מה הוא ממליץ לצעירים מהתחום ללמוד ועל העתיד בענף. "לדעתי נראה לא מעט ריבאונדים - פרויקטים שלא ייצאו לפועל, כי יזמים לא יצליחו לעמוד במה שהבטיחו"

2023-08-01

רגע לפני שבת: הכתבות הנצפות ביותר השבוע 30.6.23

פסק הדין התקדימי של המחוזי קבע נוסחה חדשה לחישוב היטל השבחה בתמ"א 38 והביא לגל תגובות מצד אנשי מקצוע.  התוכניות המחליפות לתמ"א 38 יאפשרו תמורה גדולה יותר לדיירים, אך הטבת המס תיוותר זהה, והאם זהו הפיתוח שיעביר את החברה החרדית לגור במגדלים?

2023-06-29

1.5 מיליון ש' לכל דייר: אקו סיטי ובנייני העיר הלבנה זכו בפרויקט בדובנוב 18

שתי החברות זכו במכרז הדיירים בפרויקט, במסגרתו ייהרס הבניין בן 44 הדירות וייבנה בניין עם 80 דירות, בגודל 180-300 מ"ר. על פי ההערכות, היקף ההכנסות בפרויקט יעמוד על מעל לחצי מיליארד שקל. מנכ"ל אקו סיטי: "זה הר המידוריאמה של כל היזמים בתל אביב"

2023-06-25

אביב הגיע: האם בימים אלה חל מפנה בשוק הדירות?

אלו עדיין לא רמות הביקוש של לפני שנה, גם לא קרוב לכך. אך שורה של יזמים ואנשי שיווק מספרת כי במהלך מאי ניתן היה להרגיש בשינוי באווירה בשוק הדירות, שכלל הרבה יותר התעניינות מצד רוכשים, ובסופו של דבר גם מספר עסקאות גדול יותר. שינוי משמעותי מורגש דווקא בשוק היוקרה של מרכז תל אביב, שנפגע במיוחד מההאטה

2023-06-14

"ברגע שיאושרו התוכניות העירוניות המחליפות את תמ"א 38 כבר לא יהיה צורך בחלופת שקד"

עו"ד מיכה גדרון, יו"ר הוועדה המחוזית מרכז, מתארח בפודקאסט "החזית העירונית" ומשוחח עם עם אילי בר על חלופת שקד שתחול רק בערים שלא יאשרו תוכנית חלופית לתמ"א 38, היטלי השבחה, תקן 21 ועוד

2023-04-04

"היכולת שלנו לזהות יזמים בקשיים שניגשים למכרזי דיירים מוגבלת - וזו בעיה קשה"

עו"ד דן הלפרט, המתמחה בהתחדשות עירונית וחדלות פירעון, התארח בפודקאסט החזית העירונית ודיבר עם אילי בר על מאות חברות ההתחדשות העירונית שלפי ההערכות מצויות בסכנת חדלות פירעון, על השיטות לזהות חברה בקשיים ולמה זה עדיין לא מספיק, ויש לו גם המלצות ליזמים שניגשים למכרזי הדיירים

2023-03-09

"יש פער גדול בין הפוטנציאל של ההתחדשות בחיפה לקצב שהדברים קורים"

חלק שני לשיחה המרתקת עם מנהל אגף תכנון ברשות להתחדשות עירונית גורי נדלר בפודקאסט "החזית העירונית", והפעם על התוכניות המקודמות במסגרת יוזמת "ההתחדשות הבניינית" בערים השונות, בהן נהריה, חיפה ופתח תקווה. ומה לדעתו הטעות התכנונית הגדולה ביותר שנעשתה?

2022-11-16

"הרשויות המקומיות שהתנגדו לתמ"א 38, מתחננות היום שהיא תישאר"

גורי נדלר, מנהל אגף תכנון ברשות להתחדשות עירונית, מתארח בפודקאסט "החזית העירונית" ומדבר עם אילי בר על יוזמת "ההתחדשות הבניינית" שמקודמת עבור 16 ערים מנהריה עד ב"ש, עתיד תמ"א 38 ויישומה בסביבת תחנות המטרו, עתידה של חלופת שקד ועוד

2022-11-10

"היטל ההשבחה יקבע אם הפרויקט יצא לפועל"

שמאית המקרקעין והמשפטנית נחמה בוגין התארחה בפרק 55 של פודקאסט "החזית העירונית" ודיברה עם אילי בר על השיפורים בתקן 21, הלחצים עמם מתמודדים שמאי הוועדות המקומיות, הגישות השונות לחישוב היטל השבחה - ועמדתה הנחרצת בנושא

2022-11-03

מיכה גדרון: "אם מגרש יכול לשאת יותר יח"ד ממה שתקן 21 מאפשר - נחייב זאת"

יו"ר הוועדה המחוזית מרכז דיבר בפסגת הנדל"ן אילת של "מרכז הנדל"ן". לדברי גדרון, "צריכים למצוא תוכנית שתחליף את חלופת שקד, שמשמשת תוכנית ביניים". בפאנל אחר שנערך בכנס, אמר ראש תומר גלאם: אני ראש עיריית אשקלון שש שנים, ועד היום לא עברה תוכנית התחדשות אחת במחוז"

2022-10-25

"להרוס בניין ולבנות אחר שגדול פי שלושה זה לא התחדשות עירונית"

אביעד מור, מהנדס העיר חולון, התארח בפרק 53 של פודקאסט "החזית העירונית" ודיבר עם אילי בר על תוכנית ההתחדשות העירונית של חולון, העיר כרשת רב מוקדית, תקני החניה, מערכות הסעת ההמונים ועוד

2022-10-20

"מה אכפת לוועדה כמה היזם והדייר מרוויחים? שירוויחו כמה שיותר. תפקידנו לקבוע רווח מינימלי, לא מקסימלי"

אוהד עיני, השמאי הממשלתי הראשי התארח בפרק 48 של פודקאסט "החזית העירונית" ודיבר עם אילי בר על תפקיד השמאי, תקן 21 החדש, התחדשות עירונית, היטל השבחה ועוד

2022-09-07

"חלופת שקד היא התנסות לכולנו. אף אחד לא יודע איך זה יעבוד"

עינת גנון, סמנכ"לית הרשות הממשלתית להתחדשות עירונית, התארחה בפרק 45 של פודקאסט "החזית העירונית" ודיברה עם אילי בר על חלופת שקד וחוסר הוודאות המלווה את יישומי המסלולים השונים, על עתידה של תוכנית תמ"א 38, וכיצד ניתן להתנהל מול רשויות מקומיות שלא משתפות פעולה עם הליכי התחדשות עירונית

2022-08-18

הפעם בשולחן עגול: שיח פתוח עם נציגי משרד הבינוי והשיכון

פורום יזמי נדל"ן נפגשו עם נציגי משרד הבינוי והשיכון לדון על מצב שוק הדיור כיום ועל מודל "הדיור המשולב" שהציג עמית גריידי, רשם הקבלנים והממונה על חוק המכר. עו"ד ונוטריון דן הלפרט הציג בהרצאה נקודות חשובות לצלוח מכרז יזמים ואיך מנהלים נכון מיזוג ורכישה של חברות יזמיות.

2023-08-22

ת"א מתכוננת לבניית קווים נוספים של הרק"ל - איך זה ישפיע על המחירים בעיר? אילי בר, מנכ"ל משותף בחברת אקו סיטי מסביר

מצד אחד, השיתוק בשנים הקרובות יהיה גדול, אך מצד שני – בסיומה של הבנייה נקבל עיר משודרגת, מחוברת ומתחדשת • אילי בר, מנכ"ל משותף בחברת אקו סיטי, מסביר

2021-02-04

בעלי אקו סיטי אילי בר ודודו רשף: איך תיראה ת"א בעוד 20 שנים?

בתוכנית הרובעים עיריית ת"א עושה סדר כל הקשור לבנייה בעיר • איך שומרים על המרקם האורבני הייחודי של ת"א? בעלי אקו סיטי אילי בר ודודו רשף מסבירים

2019-03-06

אילי בר בעלים באקו סיטי ועו"ד מיטל טויסטר ממשרד עו"ד עפר טויסטר: השפעת תכנית הרובעים בת"א על יזמים

התוכנית של עיריית ת"א מבטלת את כל התוכניות האחרונות שהיו לפני כן • מה היא עשתה לקבלת ההחלטות של היזמים והקבלנים? • אילי בר בעלים באקו סיטי ועו"ד מיטל טויסטר ממשרד עו"ד עפר טויסטר באולפן

2019-01-01

שיחות נדל"ניות: איך מזהים שיזם התחדשות עירונית מוכר חלומות?

יש יזמים שרק רוצים לשים רגל בדלת • יש יזמים "עצלנים" • יזמים מלאי סיפורים • ואלה הם היזמים הטובים • עורכי-דין מדברים על התחדשות עירונית - פרק 2

2018-12-23

פינת המומחה עם עו"ד רו"ח ורד אולפינר-סקל בעלים בורד אולפינר סקל משרד עו"ד: בניית עסקה טובה

לעתים הנכס המוצע למכירה הוא לא הפרויקט עצמו אלא מניות בחברה המפעילה אותו • איך להימנע מתקלות מס? עו"ד רו"ח ורד אולפינר-סקל בעלים בורד אולפינר סקל משרד עו"ד מסבירה

2018-12-16

יעקב אטרקצ'י מנכ"ל חברת אאורה, ד"ר אפרת טולקובסקי מנכ"לית מכון גזית-גלוב, ואבנר אקרמן שותף ביסקי מור סיון - בפאנל מומחים

פאנל מומחים: עקב אטרקצ'י מנכ"ל חברת אאורה, ד"ר אפרת טולקובסקי מנכ"לית מכון גזית-גלוב, ואבנר אקרמן שותף ביסקי מור סיון מדברים על הרעה החולה בענף הנדל"ן הישראלי שגובה עשרות קורבנות בשנה

2018-10-04
הכתבות הנצפות ביותר

הצטרפו לניוזלטר של מרכז הנדל"ן

וקבלו עדכונים שוטפים על כל מה שחם בעולם הנדל"ן ישירות למייל שלכם

 
מחפש...