בהשקעה של 400 מיליון שקל: אושרה להפקדה תוכנית של דוניץ-אלעד ומורפוזיס ל-440 דירות ביפו

פרסום ראשון: פרויקט הפינוי-בינוי נחל הבשור, בשוליה הדרומיים של יפו א' בצמוד לפארק דוידוף, כולל הריסת 128 דירות והקמת מתחם חדש שיכלול 4 מבנים, שטחי מסחר ומבני ציבור. דוניץ-אלעד נכנסה כשותפה לפרויקט בדצמבר 2023, כשחתמה על הסכם לרכישת 40% מזכויותיה והתחייבותה של מורפוזיס בפרויקט

שיתוף הכתבה
רונן יפו, מנכ"ל דוניץ-אלעד, על רקע הדמיה של פרויקט נחל הבשור ביפו (סיוון פרג', דמיטרי לאנוביץ')רונן יפו, מנכ"ל דוניץ-אלעד, על רקע הדמיה של פרויקט נחל הבשור ביפו (סיוון פרג', דמיטרי לאנוביץ')

פרסום ראשון: דוניץ- אלעד ומורפוזיס יזמות נדל"ן הודיעו כי הוועדה המחוזית לתכנון ובניה תל אביב-יפו אישרה להפקדה את פרויקט ההתחדשות העירונית שלהם, "נחל הבשור" ביפו. ההשקעה הצפויה הכוללת בפרויקט מוערכת בכ-400 מיליון שקל. 

פרויקט נחל הבשור, נמצא בשוליה הדרומיים של שכונת יפו א', בצמוד לפארק דוידוף והוא נפרס על שטח כולל של כ-10 דונם. הפרויקט כולל את הריסתן של 128 דירות ישנות ב-4 מבני רכבת מרובי כניסות, שבמקומם צפוי להיבנות מתחם מגורים חדש ובו כ-346 יח"ד (מהן כ-10% דיור בר השגה) ב-4 מבנים וכן שטחי מסחר נלווים, לצד מבני ציבור ושטחים פתוחים.

דוניץ-אלעד נכנסה כשותפה לפרויקט בדצמבר 2023, כשחתמה על הסכם עם קבוצת מורפוזיס יזמות נדל"ן בע"מ - חברה פרטית בבעלות גדעון תדמור, לרכישת 40% מזכויותיה והתחייבותה של מורפוזיס ביחס לפרויקט ולשיתוף פעולה בו. עו"ד עופר פרייליך ועו"ד רן אמיר ממשרד עורכי הדין מיתר ייצגו את דוניץ אלעד בעסקה , עו"ד אבי ארד ועו"ד ארנון כהן ממשרד גולדפרב זליגמן ייצגו את מורפוזיס בעסקה ועו"ד הדיירים עידן הררי.

רונן יפו, מנכ"ל אחים דוניץ בע"מ: "אנו רואים בפרויקט נחל הבשור המשך ישיר לפעילות החברה בעיר תל אביב-יפו, זאת בהמשך למתחמי ההתחדשות העירונית הגדולים אותם אנו מפתחים, בראשם 'פארק תל אביב' בשכונת הארגזים המתחדשת, פרויקט 'יפו- תל אביב' שבונה החברה יחד עם החברות צמח המרמן ולווינשטיין, ברחוב נס לגויים- במתחם מכבי יפו הישן  וזאת בנוסף לפרויקטים של החברה שנמצאים בשלבי תכנון שונים בדרך השלום, ברחוב אלנבי ושדרות רוטשילד. המתחם החדש יביא להגדלת צבר הדירות שברשות החברה ולגידול היצע יחידות הדיור בעיר וכן הוא יאפשר לנו להמשיך ולפעול בהתאם לאסטרטגיית החברה - השקעה ופיתוח מתמחי מגורים גדולים ואיכותיים באזורי הביקוש של מדינת ישראל".

גדעון תדמור, קבוצת מורפוזיס יזמות נדל"ן : "אני שמח מאד על הצטרפות דוניץ-אלעד, על יכולותיה הייחודיות והמרשימות, כשותף לפרויקט, המהווה חלק מהחזון של עיריית תל אביב להתחדשות עירונית.  אני משוכנע כי יחד עם דוניץ-אלעד נקים פרויקט יוצא דופן".


כל יום בשעה 17:00- חמש הכתבות החשובות ביותר בתחום הנדל"ן מכל האתרים אצלכם בנייד!
לחצו כאן להצטרפות לתקציר המנהלים של מרכז הנדל"ן!

תגובות

הוספת תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.message }}
{{ comment.writer }}{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.writer }}{{ reply.date_parsed }}
הראה עוד
תגיות:יפוהוועדה המחוזית לתכנון בנייה תל אביבגדעון תדמורדוניץ אלעד
הכתבות הנצפות ביותר

 
מחפש...