חזרה
להורדת אפליקציה

חדשות הנדל"ן: המגדל הגבוה בחיפה מתאכלס, מתחם עסקים חדש נחנך בראשל"צ וכך יקראו לשכונה החדשה בבית שמש

קבוצת אלמוג מאכלסת את המגדל הראשון מבין שלושה בשכונת נווה דוד המתחדשת במערב חיפה, שפיר ונתיב פרסמו את שם השכונה החדשה של למעלה מ-1,000 יח"ד בבית שמש, גיגי שפירא ובכירי שפונדר-פדלון חנכו את מתחם חדש ליד הסינמה סיטי בראשל"צ

עודכן לאחרונה:
המגדל הראשון שמתאכלס בפרויקט בנווה דוד בחיפה (לביא צילומי אוויר)

מגדל המגורים הגבוה בחיפה מתאכלס

8 חודשים לפני התאריך המתוכנן, קבוצת אלמוג מאכלסת את המגדל הראשון בפרויקט "אלמוג כרמל מערב", בשכונת נווה דוד במערב חיפה, שבנייתו הושלמה והוא בן 28 קומות וכולל 161 דירות. נכון להיום הוא מגדל המגורים הגבוה ביותר בעיר. מדובר בבניין הראשון מבין שלושה, כאשר הבניין השני מחזיק כבר בהיתר בנייה, מוצע לשיווק ובנייתו עתידה להתחיל בספטמבר הקרוב, מיד לאחר הריסת הבניינים הישנים. למעלה ממחצית מהדירות בבניין השני כבר נמכרו עוד בטרם ההריסה.

קבוצת אלמוג מדווחת כי קיבלה לאחרונה טופס 4 בפרויקט ההתחדשות בנווה דוד והחלה בהליך האכלוס. הדיירים הוותיקים ישודרגו לדירות 4 חדרים עם מחסן וחניה. שכונת נווה דוד משנה את פניה, עם מספר פרויקטים גדולים של פינוי בינוי בשלבי תכנון וביצוע שיוסיפו יח"ד רבות לשכונה, ימשכו אוכלוסייה חדשה מהעיר והסביבה, ויביאו לבנייה מחדש של התשתיות המשמעותיות באזור. 

מבט לגינה האקולוגית בפרויקט (לביא תצלומי אוויר)

לדברי רקפת להב, סמנכ"ל שיווק ומכירות בקבוצת אלמוג, "האזור עובר שינוי עמוק ומרשים, משיכון ותיק עם בנייני רכבת רעועים, לשכונה חדשה ומרהיבה עם בנייה חדשה, תשתיות חדשות, אוכלוסייה חדשה שמגיעה מחיפה והסביבה. כל אלה הופכים את נווה דוד לפנינה ברובע הים החדש, ומממשים את הפוטנציאל שהיה טמון בה במשך שנים. שיווק המגדל השני מתנהל כיום בהצלחה מרובה, המסקנה היא שהביקושים בעיר חזקים  ויציבים ולקוחות מצביעים  ברגליים במקום שבו מזהים שכונה שיש לה עתיד, ובמחיר בר השגה".

שכונת הענק החדשה בבית שמש

חברת שפיר מגורים מקבוצת שפיר וקבוצת נתיב, פרסמו את שם השכונה החדשה שתיבנה בבית שמש: "כתר הרמה". השכונה החדשה תיבנה בשיטת "תכנן ובנה" (Turnkey) במסגרתה כל השכונה נבנית במהלך אחד, והדיירים נכנסים לבתיהם כשהשכונה מוכנה למגורים. השכונה תיבנה ברמת בית שמש ד'-5. 

 הדמיית שכונת כתר הרמה בבית שמש קרדיט (Viewpoint)

לצד 1,057 יחידות הדיור שיושלמו, ייבנו גם מבני ציבור, מוסדות חינוך, בתי כנסת, מסחר, תשתיות, 77 דונם של פארקים ירוקים ועוד. השכונה החדשה תציע תמהיל דירות מגוון לצד נגישות תחבורתית. 

דירה לדוגמא בשכונה (Viewpoint)

ג'וליאן סטרוסטה, מנכ"ל שפיר מגורים: "גאים להוביל פרויקט נוסף בהיקף משמעותי המביא בשורה גדולה לעיר בית שמש ולכלל הציבור. הקמת שכונה מן המסד ועד הטפחות מצריכה ניסיון ורזומה בהובלת פרויקטים בסדר גודל יוצא דופן, אותם אנו מביאים גם לפרויקט הנוכחי. אנו מחויבים לסטנדרטים גבוהים שייתנו מענה לזוגות צעירים ולמשפרי דיור שיוכלו למצוא בשכונה החדשה את מבוקשם. הרחבת ההיצע בעיר המתפתחת היא התשובה הטובה ביותר למצוקת הדיור בקהילה". 

מתחם עסקים חדש באזור התעשייה בראשון לציון 

מכבי שירותי בריאות, טולמנס, מטבחי ונטה קוצ'ינה ומרפאות רונית רפאל - הם בין העסקים שיאכלסו את מתחם גיגיס שנחנך בסוף השבוע באזור התעשיה המערבי בראשון לציון, סמוך לסינמה סיטי. המתחם, בשטח כולל של כ-37,000 מ"ר, מציע מסחר לצד משרדים ומרפאות. לאירוע שנערך על ידי יזם הפרויקט גיגי שפירא, הגיעו ראש העיר, רז קינסטליך, בכירי חברת שפונדר פדלון ובעלי עסקים ורוכשים שקנו או שכרו נכסים בפרויקט.

הדמיה של מתחם גיגיס ראשון לציון (שפונדר פדלון)

המשרדים שבנתה ושיווקה שפונדר פדלון , נמכרו בגדלים של החל מכ-25 מ"ר ועד כ-150 מ"ר. בין החברות שרכשו משרדים - חברת פרופיט שירותים פיננסיים מקבוצת פסגות , שרכשו  225 מ"ר וחינאווי - רשת סופרמרקטים שרכשה כ-200 מ"ר למשרדי ההנהלה. 

את המתחם תכנן אדריכל דוד בכר ולארי טולדו ואת תכנון הפנים בבניין המשרדים של קבוצת פדלון שפונדר ביצעו אדריכל משה חכמון ומעצב הפנים אושיר אסבן. חברת שפונדר פדלון שיווקה במתחם כ-170 משרדים בסה"כ בהיקף מכירות של כ-150 מיליון שקלים, כולל מע"מ. 

רועי פדלון, גיגי שפיא ורז קינסטליך (גיגיס)

עידו פדלון, מנכ"ל ובעלים משותף בקבוצת שפונדר פדלון : "מדובר בפרויקט עם מורכבות הנדסית גדולה. ניתן לראות לא מעט בעלי מקצועות חופשיים וחברות שהגיעו לכאן מהאזור על מנת לשדרג את שטחי התעסוקה שלהם ומקום העבודה למשרדים חדשים בגמר מלא". ראש העיר רז קינסטליך: "כהנהלה חדשה בראשון לציון אנו מברכים ומקדמים כמה שיותר, יזמים שרוצים לקדם פרויקטים מוצלחים כמו מתחם גיגיס המבקשים לייצר כמה שיותר מקומות תעסוקה בעיר עבור התושבים שלה". 

כל יום בשעה 17:00- חמש הכתבות החשובות ביותר בתחום הנדל"ן מכל האתרים אצלכם בנייד!
לחצו כאן להצטרפות לתקציר המנהלים של מרכז הנדל"ן!
כתבות נוספות שיעניינו אותך
  • © כל הזכויות שמורות למרכז הנדל"ן ישראל - סקאלה ד.מ בע"מ Scala Group D.M
search