להורדת אפליקציה

גרניט תסייע בגיוס הלוואות בערבות מדינה

מטרת ההלוואות - מימון הון חוזר בלבד, לחברות שהמחזור השנתי שלהן היה עד 100 מיליון שקל בשנת 2019 • הריבית – פריים + 2.7%; ביטחונות: 10% מגובה ההלוואה

סיוע פיננסי לחברות שהתזרים השוטף שלהן נפגע (שאטרסטוק)
סיוע פיננסי לחברות שהתזרים השוטף שלהן נפגע (שאטרסטוק)

המשבר הכלכלי סביב התפשטות נגיף הקורונה, שעל פי כל הסימנים הולך ומחריף ככל שחולפים הימים, גורם לקשיים בכל ענפי המשק, ולמעשה בכל העולם. הראשונים להיפגע במצב הנוכחי הם ענפי התיירות והתעופה, אבל הם לחלוטין לא היחידים. כפי שהזהירו רבים מראשי התחום כבר לפני כמה שבועות, גם ענף הנדל"ן עשוי להיפגע משמעותית ממשבר הקורונה – בין אם בשל מחסור בידיים עובדות ובחומרי גלם, ובין אם בשל האטת מכירות על רקע מיתון כלכלי.

חברות שונות מעולם הנדל"ן כבר מרגישות את ההשפעה. כאמור, האפקט הישיר הוא על ענף התיירות, ולכן חברות נדל"ן שעוסקות במלונאות כבר דיווחו על צפי לירידת מחירים. אבל גם חברות נדל"ן הפעילות בתחום המגורים, המסחר, המשרדים וכדומה, צפויות להיות מושפעות מהמצב אם אכן יימשך – ויש כאלו שמרגישות זאת כבר כעת.

מה הפתרון במקרים כאלו? יש לבצע התאמות שונות, כמובן, אך נראה כי אחד הצעדים החשובים הוא להגדיל את האשראי, כדי לאפשר לחברה מרווח נשימה. בדיוק לשם כך החליטה חברת גרניט גיוס הון בנדל"ן, מבית מרכז הנדל"ן להרים את הכפפה, ולצאת במהלך לחילוץ הענף מההאטה המסתמנת.

גרניט, שבראשה עומד המנכ"ל ארבל דר, מציעה לחברות נדל"ן אשר נגיף הקורונה פגע בתזרים השוטף שלהן, גיוס הלוואות בערבות המדינה: הלוואות לחברות שהמחזור השנתי שלהן היה עד 100 מיליון שקל בשנת 2019.

מטרת ההלוואה היא מימון הון חוזר בלבד. תנאי ההלוואה: 

•    פריסה לחמש שנים
•    גרייס על רכיב הקרן לתקופה של עד שישה חודשים
•    ריבית – פריים + 2.7%
•    ביטחונות: 10% מגובה ההלוואה.

לפרטים נוספים, היכנסו לאתר גרניט גיוס הון בנדל"ן - 
https://granit-hon.co.il

או שלחו מייל לכתובת arbel@nadlancenter.co.il

הצטרפו למאות חברות נדל"ן מובילות המשתתפות ב- "פסגת הנדל"ן אילת"- ועידת בכירי הנדל"ן
והבטיחו מקומכם עכשיו: לחצו כאן

כתבות נוספות שיעניינו אותך
  • © כל הזכויות שמורות
search