קנדה ישראל השלימה עסקת מתחם הרכבת בת"א; תשלם 216 מיליון שקל

על פי התכנון, תקים החברה במתחם שבין רחוב הרכבת לרחוב הגר"א שבדרום העיר 137 דירות ומלון בן 50 חדרים • התוכנית כוללת זכויות בנייה של 42 אלף מ"ר

האחים דוניץ
האחים דוניץ

חברת קנדה ישראל הודיעה בימים האחרונים לרשות לניירות ערך כי השלימה את העסקה לרכישת השטח שבין הרחובות הרכבת והגר"א בדרום תל אביב. מדובר במתחם שנמצא ברחוב הרכבת 74-72, מרחק הליכה ממחלף לה גווארדיה, שבגבו רחוב הגר"א. שלוש חברות הבת של החברה הן שחתמו על החוזים מול בעלי הקרקע, תמורת סכום כולל של 216.4 מיליון שקל.

קנדה ישראל מתכננת להקים, בהתאם להוראות תוכנית המתאר תא/מק/4539 מתחם שיערב מגורים, משרדים, מסחר ומלונאות. על פי הפרסומים, תבנה החברה 137 יחידות דיור במתחם, ועוד 50 חדרי מלון, ושטחי משרדים בהיקף של 1,166 מ"ר לפחות. כלל זכויות הבנייה למגורים בפרויקט מסתכמות ב-12,500 מ"ר, וזכויות הבנייה הכוללות בו הן 42 אלף מ"ר.

מהחברה נמסר כי כל אחד משלוש חברות הבת (שבכל אחת מהן היא מחזיקה בשיעור של 95%) מיועדת לפעול בתחום עיסוק נפרד: מגורים, משרדים ומסחר ומלונאות. את יתרת ההחזקה בחברות אלו מחזיק שותף, שהעמיד לצורך הפרויקט הלוואת בעלים בסך של 15 מיליון שקל.

לחדשות נדל"ן, עדכונים יומיומיים, דעות וניתוחים, הורידו את אפליקציית מרכז הנדל"ן
אנשי נדל"ן, בואו לשמוע ולהשמיע את דעתכם. הצטרפו לקבוצת הפייסבוק רק נדל"ניסטים ותיחשפו לתכנים בלעדיים לתעשייה

קראו עוד במרכז הנדל"ן

רוצים לדעת עוד על נדל"ן בכלל ועל התחדשות עירונית בפרט? פודקאסט "החזית העירונית" ממתין לכם. האזינו לפרק האחרון - פרק 12 עם אילי בר ועו"ד תמר עדיאל זכאי

כתבות נוספות שיעניינו אותך
  • © כל הזכויות שמורות
search