דרוש מהנדס ראשי

חברת אאורה ישראל מגייסת מהנדס ראשי למטה החברה בקרית אונו

דרוש מהנדס ראשי
דרוש מהנדס ראשי

חברת אאורה ישראל מגייסת מהנדס ראשי. מטרת התפקיד - ניהול ופיקוח על כלל הפרויקטים של החברה. מדובר בעבודת שטח, עם תנאים מעולים למתאימים.

דרישות:

תואר מהנדס

3-5 שנות ניסיון.

אאורה הינה חברה מובילה בייזום בנייה למגורים בישראל, בעלת התמחות בייזום, תכנון והקמה של מתחמי התחדשות עירונית במרכזי ערים מבוקשות ומובילות.

החברה יוזמת, מתכננת ומקימה בישראל, לרבות עם אחרים, 41 פרויקטים למגורים הכוללים יותר מ-15,000 יח"ד למגורים (חלקה האפקטיבי של החברה 11,400 יח"ד). מתוך סך כל הפרויקטים, 30 פרויקטים הינם בתחום ההתחדשות העירונית אשר במסגרתם תבנה החברה 13,400 יחידות דיור (חלקה האפקטיבי של החברה מעל 9,900 יח"ד).

ישנם שבעה פרויקטים (שבגין כמה מהם קיימים מספר שלבי ביצוע) שנמצאים בשלב של הקמה וביצוע, ושיווק. החברה זכתה כחברה המובילה בארץ בשנים 2019-2016 במדד להתחדשות עירונית אשר נערך בשיתוף עיתון גלובס, אתר מדל"ן וחברת דנס אנד ברדסטריט. נוסף על כך, זכתה החברה בשנת 2018 בדירוג החברתי להתחדשות עירונית של חברת סיטי סקוור בשיתוף עם דה מרקר, כחברה המובילה בארץ בתחום ההתחדשות העירונית בפרויקטים של פינוי ובינוי.

קראו עוד במרכז הנדל"ן

רוצים לדעת עוד על נדל"ן בכלל ועל התחדשות עירונית בפרט? פודקאסט "החזית העירונית" ממתין לכם. האזינו לפרק האחרון - פרק 12 עם אילי בר ועו"ד תמר עדיאל זכאי

כתבות נוספות שיעניינו אותך
  • © כל הזכויות שמורות
search