חזרה
להורדת אפליקציה
  • דרך בגין 132, בנייני עזריאלי - הבניין המשולש, תל אביב
  • חברה מובילה בפינוי בינוי

מעוניין לעשות פינוי בינוי? צור קשר עם חברת אאורה מחדשים את ישראל

פעילויות חברת אאורה מחדשים את ישראל בתחום ההתחדשות העירונית

פעילות בפינוי בינוי חברת אאורה מחדשים את ישראל

סה"כ פרוייקטים
פרויקטים בתהליך סה"כ מתחמים בשלבים מתקדמים
פרויקטים בביצוע סה"כ דירות לפני
פרויקטים מאוכלסים סה"כ דירות אחרי

פעילויות החברה בתחום ההתחדשות העירונית

סה"כ פרוייקטים:
פרויקטים בתהליך:
פרויקטים בביצוע:
פרויקטים מאוכלסים:

פעילות בפינוי בינוי

מיקום דירוג:
סה"כ מתחמים:
סה"כ דירות לפני:
סה"כ דירות אחרי:

* המדידה נכונה למועד 31.8.2021

הנהלת חברת אאורה מחדשים את ישראל

יעקב אטרקצ'י

בעלים ומנכ"ל

הוד בצר

משנה למנכ"ל

ערן מגור

סמנכ"ל כספים

אלונה אריאלי להב

סמנכ"ל שיווק ומכירות

מירב בריקמן

סמנכ"לית פיתוח עסקי והתחדשות עירונית

ענת לרנר

סמנכ"ל תכנון ורישוי

גיא חנינה

סמנכ"ל הנדסה

אודות חברת אאורה מחדשים את ישראל

אאורה מחדשים את ישראל היא מהחברות הגדולות והמובילות בענף הנדל"ן בישראל, והחברה המובילה בישראל בתחום ההתחדשות העירונית. לאאורה 60 פרוייקטים של התחדשות עירונית ברחבי הארץ, היא חרטה על דיגלה חיבור עמוק לדיירים הוותיקים, קשר אישי מתוך ציונות ואמונה בכך שהתחדשות עירונית היא הדרך לחדש את ישראל. ערכים אלו ורבים נוספים, עומדים מאחורי הצמיחה יוצאת הדופן שלה בשנים האחרונות, ומקנים לה השפעה מהותית על שוק הדיור בישראל. 

 

מקצועיות, אמינות, אנושיות וציונות

חברת אאורה מחדשים את ישראל הינה חברה ציבורית שרואה את תחום ההתחדשות העירונית כשליחות לאומית וציונית, המאפשרת יצירה של סביבת מגורים איכותית במציאות של התמעטות קרקעות פנויות ושל מרחבים עירוניים צפופים. פעילות החברה מתמקדת בהקמת שכונות מגורים חדשות הכוללות: דירות מפנקות, שטחי מסחר, מבני ציבור, מתחמים משותפים לטובת הדיירים, פארקים נרחבים והתאמה של התשתיות השונות לצרכים החדשים של הדיירים בשכונות. החברה פועלת מתוך הבנה שורשית של הצורך ביצירת מרחב עירוני מתקדם במטרה לשפר את איכות החיים של כלל תושבי העיר, של דיירי הבתים הוותיקים ושל הרוכשים החדשים - לרבות אוכלוסיות מוחלשות, קשישים ובעלי צרכים מיוחדים.

 

אאורה מחדשים את ישראל דוגלת, מעל לכול, בערכים של מקצועיות ואמינות, ושמה בראש מעייניה את הגורם האנושי בתהליך – הדיירים. בכל פרויקט של החברה הדיירים הוותיקים הם שותפים אמיתיים ושווים לדרך. נציגי החברה מקפידים להתנהל מולם בשקיפות, בזמינות ובאנושיות במטרה לתת להם ערך אמיתי.

 

מנכ"ל החברה ובעל השליטה בה, יעקב אטרקצ'י, הוא איש עסקים ויזם - מחלוצי תחום ההתחדשות העירונית בישראל. ניסיונו הרב במגזר הציבורי וכן הידע והמוניטין שצבר בתחום שוק ההון וייזום הנדל"ן, באים לידי ביטוי במעורבותו היומיומית בכל אספקט של פעילות החברה.


יכולות יוצאות דופן בשוק רווי ותחרותי

אאורה מחדשים את ישראל זוכה לאמון רב מצד שוק ההון והמערכת הבנקאית, המאפשר לה להתפתח באופן מואץ תוך ניצול יתרונותיה הרבים: התמחויות ייחודיות, צוות עתיר ניסיון, מבנה הון יציב, יכולות פיננסיות מוכחות ומיומנויות ניהוליות. כל אלה מאפשרים לחברה לבלוט בשוק התחרותי. 

 

נדבכים אלו הם הבסיס לצמיחה יוצאת הדופן של החברה, המתבטאת, בין היתר, בעלייה בשוויה לעומת השנה שעברה. נכון לינואר 2022, אאורה ישראל נסחרת בבורסה לניירות ערך בתל אביב לפי שווי של כ-2 מיליארד ₪, היא חלק ממדד ת"א 125 היוקרתי ומדורגת בדירוג BBB של חברת הדירוג מידרוג.

 

במשך חמש השנים האחרונות ברציפות, זכתה החברה במקום הראשון במדד להתחדשות עירונית של העיתון גלובס בשיתוף אתר מדלן, DUN'S 100, דה־מרקר ודן אנד ברדסטריט.

 

שיפור משמעותי באיכות החיים

אאורה מחדשים את ישראל מתמחה בייזום ובבנייה של מתחמים עירוניים גדולים בני 200 יח"ד ומעלה - בעיקר באזורי ביקוש. ניסיונה העשיר של החברה ושיתוף הפעולה ההדוק והפורה עם הרשויות המקומיות ועם הדיירים, מאפשרים לה להשלים פרויקטים בזמן קצר לרווחת כלל תושבי העיר, וגם לשפר משמעותית את איכות חייהם של הדיירים. בימים אלו מנהלת החברה למעלה מ-60 פרויקטים ברחבי הארץ הכוללים כ-24,000 יח"ד חדשות. הפרויקטים נמצאים בשלבים שונים של תכנון, שיווק ובנייה. 

 

פרויקטים נבחרים:

אאורה רמת חן החדשה - 3 מגדלי יוקרה בני 30 קומות עם כ- 550 יח"ד,  המציעים חוויית מגורים נעימה, חדישה ויוקרתית באחת מהשכונות הטובות בישראל, עם נוף פנורמי מרהיב וגישה קלה ומהירה למרכז העניינים בתל אביב. הפרויקט כולל: פארק רחב ידיים, גני משחקים ושטחים ציבוריים, אזורי מסחר וחנויות נוחות. הפרויקט בשיווק, ובימים אלו מתקיים תהליך הפינוי בינוי שבעקבותיו תתחיל הבנייה.


אאורה האורן, קריית אונו – לאחר שהסתיים האיכלוס בשכונת אונו וואלי , נבנית בימים אלו  שכונת האורן. בשכונה הוקמו 8 בניינים עם 672 יחידות דיור (במקום 216 יח"ד שהיו במתחם),מרחב ציבורי גדול ומפנק, שטחי נדל"ן למסחר ושטחים ציבוריים גדולים.  

השכונה החדשה תמנה 5 מגדלים בני 355 יח"ד הכוללים: קומות מסחר, מבנה ציבור ושטחים ירוקים במרכז השכונה. השכונה תוקם ברחבת האורן, אחד מהמתחמים המבוקשים בקריית אונו - בסמוך למטרו, לקניון ולמתחמי הציבור הנחשקים של העיר. לפרויקט תב"ע בתוקף.

 

אאורה ONLY גבעתיים – פינוי של 60 יח"ד, שבמקומן יוקם מגדל יוקרה בן 25 קומות ובו יהיו 168 דירות. המגדל היוקרתי, עומד במרחק נגיעה מכל מה שטוב בגבעתיים: הקניון, הפארקים, ומתחמי התרבות של העיר. המגדל מציע מפרט בסטנדרט בינלאומי עם לובי דיירים מפואר, חדר כושר מאובזר ולאונצ' יוקרתי.

פרויקט זה הוא השלב הראשון. לאחריו חברת אאורה תקים מתחם גדול נוסף של התחדשות עירונית בגבעתיים - במתחם ט' ברחוב ההסתדרות ייבנו 3 מגדלים בני 25-35 קומות ו-557 יח"ד, במקום 173 הדירות שקיימות היום. 

 

אאורה רמת השרון - שכונה אורבנית פסטורלית הנבנית בצמוד לפארק גדול וירוק עם נגישות גבוהה לכבישים מהירים. הפרויקט כולל 6 מגדלים מודרניים בני 20 קומות - כל אחד כ- 700 יח"ד,  ונוף מרהיב, לצד: חנויות, בתי קפה, שבילי אופניים, מרכז אומנויות, שטחים ירוקים ועוד. הבנייה של שלב א' כבר בעיצומה ובימים אלו מתחיל השיווק של שלב ב'.

 

אאורה הגנים התלויים, יהוד־מונוסון - פרויקט הפינוי-בינוי הגדול בארץ שהפך את השכונה לאחת מהמבוקשות ביותר באזור. הפרויקט כולל: 15 מגדלים עם 858 יח"ד, לובי מפואר, חנייה תת־קרקעית ומרחב ציבורי. יותר מ־500 יח"ד כבר אוכלסו, השלב האחרון יאוכלס במהלך החודשים הקרובים.


אאורה סיטי, חדרה - פרויקט רחב היקף של פינוי דירות וחנויות, שבמקומן נבנים 4 מגדלי מגורים בני 22–26 קומות הכוללים 433 יח"ד, וכן שטחי מסחר בהיקף של כ־5,000 מ"ר. הבנייה בעיצומה.


אאורה הרוא"ה, רמת גן - אחד מהפרויקטים המשמעותיים ביותר בעיר - 3 בניינים בני 13 קומות עם 240 יח"ד שבמקומם ייבנו 3 מגדלי מגורים בני 20 קומות, הכוללים כ-288 יח"ד. הבנייה בעיצומה.


אאורה תמרים – מגדים, רמת גן – המגדל המפואר, בן 36 קומות ממוקם בלב רמת גן ובקרבת עורקי התחבורה המרכזיים בעיר. במגדל 198 דירות יוקרה וקומת מסחר עדכנית. לפרויקט תב"ע בתוקף והוא בשלב הוצאת היתר בנייה.

 

פרויקטים לדוגמה של אאורה מחדשים את ישראל

אאורה, רמת השרון. (קרדיט_ כנען שנהב אדריכלים.)
אאורה, רמת השרון. (קרדיט_ כנען שנהב אדריכלים.)
אאורה, רמת חן החדשה. (קרדיט_ YASHAR Architects.)
אאורה, רמת חן החדשה. (קרדיט_ YASHAR Architects.)
אאורה האורן, קריית אונו. (קרדיט_ רוזנפלד ארנס אדריכלים.)
אאורה האורן, קריית אונו. (קרדיט_ רוזנפלד ארנס אדריכלים.)
אאורה פיבקו, בת ים. (קרדיט_ Ilan Pivko Architects.)
אאורה פיבקו, בת ים. (קרדיט_ Ilan Pivko Architects.)

וידאו אודות חברת אאורה מחדשים את ישראל

חברות נדל"ן מומלצות על פי מדד ההתחדשות העירונית

כתבות אחרונות אודות חברת אאורה מחדשים את ישראל

אאורה זכתה במכרז הדיירים: תבנה 540 דירות במקום 130 ליד החוף בקריית ים

במסגרת הפרויקט ברחוב יוספטל, יוקמו בניינים בני 20 קומות לצד שטחי מסחר ותעסוקה. הזכייה במתחם מצטרפת לשני מתחמים צמודים נוספים שבהן זכתה אאורה, כך שהיא תבנה בקריית ים יותר מ-1,300 דירות במקום 328

2023-11-27

אאורה: ירידה של 46% במס' הדירות שנמכרו לצד עלייה של 15% ברווח הגולמי

186 דירות מכרה החברה ב-9 החודשים הראשונים של 23, לעומת 347 בתקופה זו אשתקד. את העלייה ברווח מסבירה החברה המתמחה בהתחדשות עירונית במכירת דירות במחירים גבוהים יותר למ"ר. ההון העצמי של החברה גדל ב-21% בשנה ל-809 מלש"ח

2023-11-23

אושרה תוכנית הפינוי-בינוי הגדולה בנתניה: אאורה תבנה 1,600 דירות במגדלים של עד 40 קומות

התוכנית בשכונת נאות שקד במערב נתניה אושרה למתן תוקף על ידי הוועדה המקומית נתניה, בשטח בן 30 דונם הכולל 392 דירות ותיקות, וכוללת 11 אלף מ"ר של תעסוקה ומסחר. החברה מעריכה הכנסות של כ-3 מיליארד שקל, ורווח יזמי של כ-18%

2023-11-21

ממשיכים לסייע: עזרה בקטיף, יריד חקלאי בחדרה ואימון כדורסל לילדי העוטף

הלחימה נמשכת וכך גם הסיוע של חברות רבות בענף הנדל"ן, למפונים מבתיהם וללוחמים. עובדי חברת ברקת סייעו לקטוף רימונים ליד אשקלון, חברת אמירי זכרון יעקב יזמה יריד של תוצרת חקלאית מהדרום, ילדים מהעוטף זכו לפעילות ספורטיבית עם אליצור שמשון, ואאורה תאפשר לפיקוד העורף להתאמן בפרויקט המיועד להריסה

2023-11-02

בעקבות עסקת קומבינציה: אאורה תבנה 500 דירות ברמת השרון

מדובר בפרויקט קומבינציה בקרקע בדרום העיר הסמוכה לכביש 5, במתחם עליו בנויים כיום 17 בתים פרטיים. הבנייה תהיה בבניינים של 10-20 קומות, והחברה מעריכה כי התב"ע תאושר תוך כ-3 שנים ממועד חתימת הסכם קומבינציה עם בעלי הזכויות

2023-10-15

הופקדה תוכנית ההתחדשות של אאורה ל-300 דירות בדרום יהוד-מונסון

במסגרת הפרויקט יוקמו 6 מבנים בני 4 עד 12 קומות, שישולבו בהם מבני ציבור, במקום 76 דירות ב-4 מבנים שקיימים היום. קומות הקרקע של מבני המגורים ישמשו כחזית מסחרית

2023-09-12

אאורה מכרה שני פנטהאוזים ב-19 מיליוני שקלים בפרויקט התחדשות ברמת גן

בלעדי: שתי הדירות בעלות 6 חדרים וממוקמות בקומה ה-30 והאחרונה בפרויקט בשכונת רמת שקמה בסמוך לדרך הטייסים. אחד הפנטהאוזים בגודל 245.7 מ"ר ומרפסת של כ-72.9 מ"ר, ונמכר תמורת כ- 9.55 מיליון שקל. השני בשטח כולל של 240 מ"ר נמכר ב-9.38 מיליון

2023-08-29

הופקדה תוכנית הפינוי בינוי הגדולה בנתניה, עם 1,600 דירות של אאורה

במסגרת התוכנית שהופקדה, בשכונת נאות שקד במערב נתניה, יפונו 390 דירות וייבנו 11 בניינים בני 10-40 קומות, וכ-11 אלף מ"ר שטחים יוקצו למסחר ותעסוקה. באאורה מעריכים שקבלת מתן תוקף צפויה עד לתום השנה

2023-08-24

44-94 מיליון שקל: אביסרור, אאורה וי.יח דמרי הן הזוכות במכרז בקריית משה ברחובות

במכרז ל-592 יח"ד, אביסרור זכו תמורת 66 מיליון שקל במגרש ל-128 דירות. אאורה זכו בשני מגרשים תמורת 94 מיליון שקל ל-188 דירות ו-י.ח דמרי זכו ב-92 דירות תמורת 44 מיליון שקל. שתי הצעות לא התקבלו

2023-08-17

צפו: אאורה הרסה 23 דירות בבת ים לטובת מגדל בן 30 קומות

טקס ההריסה התקיים בשדרות העצמאות בעיר, לטובת תחילת בנייה של מגדל בן 32 קומות עם 120 דירות, שחלקן כבר נמכרו כולל פנטהאוז שנמכר במחיר שיא לעיר: 13.5 מיליון שקל. השלמת הבנייה ואכלוס צפויים במהלך 2027

2023-08-10

אאורה ועיריית יהוד-מונוסון הגיעו להסכמות שיאפשרו זירוז בניית 444 דירות בדרום העיר

במסגרת תוכנית ההתחדשות במתחם ויצמן-אשכנזי, ייהרסו 10 מבנים בני 144 דירות וייבנו 3 מבנים בני 14 קומות ו-3 בני 13 קומות, כולל 1,760 מ"ר למסחר. עיקר ההסכמות נוגעות לשיווק של 100 דירות במחיר מוזל לבני העיר

2023-08-03

אאורה תקצה מניות לכלל ביטוח בתמורה מיידית של 49 מיליון שקל

במסגרת ההסכם, תקצה אאורה לכלל ביטוח כ-6.47 מיליון מניות במחיר של 7.55 שקל למניה וכן 3.235 מיליון אופציות למניות, לתקופה של שנתיים. מימוש מלא של האופציות יכניס לחברה 27.5 מיליון שקל נוספים, ובסך הכל כ-76 מיליון שקל

2023-08-01

אאורה נבחרה לפרויקט התחדשות להקמת 475 דירות בבת ים

פרויקט ההתחדשות ממוקם בשדרות ירושלים והעצמאות, בקרבה לחופי ירושלים והסלע בבת ים. 170 יחידות דיור צפויות להיהרס וצפויים לקום מספר מגדלים, אך טרם ידוע על היקף שטחי הבנייה המאושרים

2023-07-16

אאורה זכתה במכרז דיירים לבניית 600 דירות בנוף הגליל

במסגרת הפרויקט צפויות להיהרס 92 יחידות דיור ברחוב נרקיסים בצפון העיר ולהיבנות מגדלים לצד שטחי מסחר וציבור. היתר בנייה צפוי להתקבל בעוד כ-3 עד 5 שנים

2023-07-12

אאורה תבנה כאלף דירות בפרויקט התחדשות בנוף הגליל

מדיווח החברה לבורסה עולה כי אאורה נבחרה על ידי נציגות בעלי הזכויות לביצוע פרויקט בשכונה הצפונית בעיר, במסגרתו צפויות להיהרס 156 יח"ד ב-4 בניינים ולקום מגדלים עד 25 קומות

2023-06-19

מנכ"ל ובעלי אאורה השקעות יעקב אטרקצ'י: "פינוי-בינוי זו עסקה מצוינת, אבל גם אירוע מכביד ומלחיץ; צריך לייצר יחסי אמון, לשכנע ולהסביר"

מנכ"ל ובעלי אאורה השקעות, יעקב אטרקצ'י, מסביר מדוע הוא מסתייג מההגדרה "דייר סרבן", ומבהיר: "תביעות נגד דיירים הן מקרים יוצאים מן הכלל, של סחטנים; רוב האנשים אינם כאלו, חשוב להבין אותם"

2021-03-11

יעקב אטרקצ'י מנכ"ל אאורה: "הייחוד בפרויקטים של אאורה: אנחנו מקימים שכונות שלמות; לא רק דירות יפות, לא רק בניינים יפים - מעטפת שלמה"

מה הופך את חברת אאורה לחברת בנייה מובילה, בהתחדשות עירונית ובכלל? • ביקרנו בפרויקטים המרכזיים שלה, ושמענו גם את הדיירים • "זו החברה הראשונה שלא אכזבה, לאורך כל הדרך" יעקב אטרקצ'י מנכ"ל אאורה מסביר

2020-12-03

בעלי קבוצת אאורה יעקב אטרקצ'י: "אנחנו כאן בזכות הדיירים - הם שותפי אמת שלנו"

קבוצת אאורה שבבעלות יעקב אטרקצ'י דורגה במקום הראשון בקטגוריית החברות המובילות בתחום פינוי-בינוי של מרכז הנדל"ן ומדל"ן • כך היא עשתה זאת

2019-04-30

מנכ"ל חברת אאורה יעקב אטרקצ'י מגלה מה החלום שלו

מנכ"ל חברת אאורה יעקב אטרקצ'י למד מהי יזמות בחנות הירקות של אביו כשהיה ילד • הוא לא רואה את עצמו משהו אחר מלבד יזם נדל"ן, אבל חולם על כדורגל

2019-01-07

לו הייתי שר האוצר: בכירי ענף הנדל"ן מייעצים לכחלון

איך להוריד את מחירי הדירות • מה לעשות עם מחיר למשתכן • מה הממשלה צריכה לעשות כדי לפתור את משבר הדיור • המומחים מדברים

2018-12-05

יעקב אטרקצ'י מנכ"ל חברת אאורה, ד"ר אפרת טולקובסקי מנכ"לית מכון גזית-גלוב, ואבנר אקרמן שותף ביסקי מור סיון - בפאנל מומחים

פאנל מומחים: עקב אטרקצ'י מנכ"ל חברת אאורה, ד"ר אפרת טולקובסקי מנכ"לית מכון גזית-גלוב, ואבנר אקרמן שותף ביסקי מור סיון מדברים על הרעה החולה בענף הנדל"ן הישראלי שגובה עשרות קורבנות בשנה

2018-10-04
  • © כל הזכויות שמורות למרכז הנדל"ן ישראל - סקאלה ד.מ בע"מ Scala Group D.M
search