מעוניין לעשות פינוי בינוי? צור קשר עם חברות נדל"ן מובילות:

הנהלת חברת שיכון ובינוי נדל"ן

תמיר כהן - מנכ"ל

אסף בכר - משנה למנכ"ל

עמית בירמן - סמנכ״ל כספים

אילן הורוביץ - ראש אגף מקרקעין ופיתוח עסקי

דן מויאל - סמנכ״ל שיווק ומכירות

ארז מארק - מהנדס ראשי

זאב חושן - נכסים מניבים

אודות חברת שיכון ובינוי נדל"ן

קבוצת שיכון ובינוי נדל"ן היא אחת מחברות הנדל"ן, תשתיות ואנרגיה המובילות בישראל. החברה עוסקת במגוון תחומים במשק ומחזיקה בניסיון רב ובפעילות נרחבת בישראל וברחבי העולם. בין היתר, החברה פועלת באופן אינטנסיבי בתחום ההתחדשות העירונית- מחלקת ההתחדשות העירונית של שיכון ובינוי מקדמת יותר מ-40 פרויקטים בתחום בכל רחבי הארץ, בהיקף של יותר מ-15 אלף יח"ד חדשות בשלבי קידום ויישום שונים.

שיכון ובינוי נדל"ן היא החברה המנוסה והוותיקה בישראל בתחום הנדל"ן, אשר נוסדה לפני 100 שנים, במהלכן בנתה כ-300 אלף יח"ד ברחבי הארץ, עבור למעלה ממיליון תושבים. בתור חברה מובילה במשק, שיכון ובינוי חרטה על דגלה בנייה למגורים באיכות הגבוהה ביותר, הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר בכל שלב בתהליך התכנון והבנייה, במקביל להבנה עמוקה של צרכי הלקוחות ואספקת מענה ראוי לשביעות רצונם - הכל מתוך מטרה לתת שקט נפשי מיטבי בכל רגע נתון.

חברה בינלאומית מובילה עם גב כלכלי איתן

קבוצת שיכון ובינוי מונה אלפי עובדים בישראל ובעולם, פעילה בתחום התשתיות ובנייה בארץ ובעשרות מדינות, ופעילה בעולמות פיתוח הנדל"ן.
הפעילות המקומית והבינלאומית מקנה לשיכון ובינוי איתנות פיננסית מהמעלה הראשונה. נכון להיום, שווי השוק של החברה עומד על כ-9 מיליארד ש"ח. נתונים אלו מעניקים שקט נפשי וביטחון רב בהתקשרות עם חברה אשר מראה איתנות פיננסית בדרגות הגבוהות ביותר.

המעטפת המושלמת עבור הלקוח - התחדשות עירונית עם שינוי ובינוי

מחלקת התחדשות עירונית של שיכון ובינוי שמה לעצמה כיעד אספקת מענה אישי, מקצועית ומותאם לכל אחד מבעלי הדירות בפרויקטים שהיא מנהלת בתחום ההתחדשות העירונית, אשר נוטים להיות פרויקטים מורכבים וארוכים. המחלקה עוברת בסנכרון וסינרגיה מוחלטים עם מחלקת התכנון וההנדסה של קבוצת שיכון ובינוי, מה שנותן לפעילות שלה גב מקצועית משמעותי, מומחיות וניסיון שאין שניים להם בתחום ההתחדשות. מחלקת התחדשות עירונית של שיכון ובינוי מציעה לבעלי המקרקעין שילוב בין איתנות פיננסית, מקצועיות רבה ומוניטין של שנים, לבין תכנון איכותי ומוקפד, יחס אישי ומענה של נציגי המחלקה בכל שאלה ופנייה. ליווי הלקוחות מבוצע באופן אישי לאורך כל התהליך, מה שמבטיח תחושת שקט נפשי וביטחון בכל שלב.

הלקוח כשותף - הצוות המנוסה של שיכון ובינוי מספק מענה לצרכי הלקוחות בכל שלב בדרך

שיכון ובינוי מציגה ניסיון מוכח בקידום ובנייה פרויקטים של התחדשות עירונית, והיא אחת מקומץ חברות בישראל אשר השלימו פרויקט פינוי-בינוי מתחילתו ועד אכלוס. החברה מקדמת כ-45 פרויקטים של פינוי-בינוי ברחבי ישראל, בהיקף של עשרות אלפי יחידות דיור. מחלקת ההתחדשות העירונית מורכבת מצוות שנבחר בקפידה, הכולל אנשי מקצוע מנוסים בתחומים, בלי ידע וניסיון במתן מענה לצרכי דיירים בכל שלב של הפרויקט. עבור נציגי מחלקת ההתחדשות העירונית, הלקוח הוא שותף לדרך, תפיסה אשר משפיעה על השירות והזמינות שלהם לכל אורך התהליך. התהליך כולו מול בעל הזכויות מבוצע בשיתוף מלא ובשקיפות מוחלטת, תוך למידה והבנה של צרכי בעלי המקרקעין. בעקבות זאת, תכנון הפרויקט בכל אחד מהשלבים שלו נעשה בשיתוף עם נציגי הבעלים - הכל מתוך מטרה להביא לפרויקט איכותי המספק איכות חיים עבור הדיירים.

פרויקטים לדוגמה של מחלקת התחדשות עירונית של שיכון ובינוי:

ויצמן 55, תל אביב - פרויקט בוטיק ייחודי באחד מהמיקומים היוקרתיים בתל אביב ובישראל, אשר כולל הריסה של 23 יח"ד ובנייה של 67 יח"ד חדשות בשני בניינים השומרים על סטנדרט יוקרתי. תכנון: משרד משה צור אדריכלים. סטטוס: בביצוע.

אח"י דקר, נווה שרת, תל אביב - פרויקט דגל של שיכון ובינוי התחדשות עירונית, הכולל הריסה של 451 יח"ד ובנייה של 1,159 יח"ד חדשות, בקומפלקס המורכב משלושה שלבי ביצוע, במגוון גבהים ובשילוב שטחים מסחריים ושטחי ציבור. תכנון: האדריכלים דני קייזר ויואב אומן. סטטוס: בתכנון.

הרביעייה בסמאטס, תל אביב - ארבעה בנייני בוטיק בצפון הישן של תל אביב, במיקום מרכזי וקרוב לצירי תנועה מרכזיים. הפרויקט כולל 88 יח"ד בתמהיל מגוון, לובי המעוצב כגלריית אמנות וחוויית מגורים ייחודית בכל דירה ודירה. סטטוס: בביצוע, לקראת האכלוס.

קהילת פאדובה, תל אביב - בשכונת נאות אפקה המתפתחת בצפון תל אביב, פרויקט בו יהרסו 128 יח"ד ב-8 מבנים ישנים וייבנו 292 יח"ד חדשות. תכנון: מילבאואר אדריכלים. סטטוס: לקראת תחילת הבניה

פרי מגדים, תל אביב - בנחלת יצחק, שכונה צעירה ומתפתחת, פרויקט הכולל הריסה של  52 יח"ד בשישה בניינים ובנייה של 161 יח"ד חדשות במגדל בן 28 קומות, המשלב שטחים ירוקים פתוחים. תכנון: משרד יסקי מור סיון. סטטוס: בביצוע.

אמוראים סבוראים, תל אביב - בשכונת נווה אביבים, פרויקט הכולל הריסה של 28 יח"ד בשני בניינים ובנייה של 64 יח"ד חדשות בשני בניינים-  חדשים. סטטוס: בביצוע

בית צורי, תל אביב - פרויקט בלב שכונת רמת אביב ג' האיכותית, אשר נבנה בסטנדרטים גבוהים במיוחד. הפרויקט כולל הריסה של 64 יח"ד בשני מבנים ובנייה של 114 יח"ד חדשות בשני בניינים יוקרתיים. תכנון: משרד יסקי מור סיון אדריכלים. סטטוס: בתכנון.

דרך השלום, תל אביב - פרויקט באזור צעיר ומתפתח של תל אביב, אשר כולל הריסה של 84 יח"ד ובנייה של 205 יח"ד חדשות. תכנון: האדריכל אילן בלוקא. סטטוס: בביצוע.

ארגוב, פתח תקווה – פרויקט הכולל הריסה של 240 יח"ד ובנייה של 908 יח"ד חדשות, יחד עם שטחי מסחר ושטחים ציבוריים. תכנון: מילוסלבסקי אדריכלים. סטטוס: בתכנון.

יוספטל, רמלה - אחד מפרויקטי הדגל של שיכון ובינוי התחדשות עירונית. הפרויקט כולל הריסה של כ-700 יח"ד ובנייה של כ-4,000 יח"ד בקומפלקס המורכב מ-8 מתחמים, אשר ישלב מגורים, שטחים מסחריים ושטחים ציבוריים. תכנון: משרד משה צור אדריכלים. סטטוס: בתכנון.

מתחם החשמונאים, לוד - פרויקט ייחודי בנוף של לוד, אשר במסגרתו ייהרסו 270 יח"ד וייבנו של כ-1,700 יח"ד חדשות, לרבות שטחי מסחר ושטחים ציבוריים. תכנון משרד כנען שנהב אדריכלים. סטטוס: בתכנון.

וידאו אודות חברת שיכון ובינוי נדל"ן

חברות נדל"ן מומלצות על פי מדד ההתחדשות העירונית

כתבות אחרונות אודות חברת שיכון ובינוי נדל"ן

המחליף של תמיר כהן שהתפטר: עמית בירמן מונה למ"מ מנכ"ל שיכון ובינוי

מינויו של בירמן, שכיהן עד כה כסמנכ"ל כספים ומשנה למנכ"ל, נכנס לתוקפו ביום חמישי. לפני שהגיע לשיכון ובינוי כיהן כעשור כסמנכ"ל הכספים של שפיר הנדסה. לפני שבוע הודיע תמיר כהן הודיע על התפטרותו ועל גיבוש קבוצת משקיעים שתנסה לרכוש את השליטה בחברה

2024-07-07

רגע של נחת בלב הסערה: שיכון ובינוי זכתה במכרז דיירים לבניית 300 יח"ד באור יהודה

הפרויקט ממוקם ברחובות סיני וחלוצים בשכונות הדרומיות בעיר, ובמסגרתו ייהרסו 80 יח"ד. בעלי הדירות יזכו בתוספת של 25 מ"ר, מרפסת שמש, חניה ומחסן. היקף ההכנסות הצפוי בפרויקט עומד על כ-900 מיליון שקל. השבוע הודיע מנכ"ל שיכון ובינוי תמיר כהן על התפטרותו והוא ינסה לרכוש את השליטה בחברה

2024-07-03

על רקע הביקורת של סיידוף: מנכ"ל שיכון ובינוי תמיר כהן מתפטר וינסה לרכוש ממנו את השליטה

במכתב ששלח היום (א') כהן לעובדים כתב: "לאחרונה נוצרו נסיבות מיוחדות ולפיהן אני מתרשם כי יש ביכולתי, יחד עם משקיעים אחרים, לרכוש חלק או את כל מניות השליטה בחברה". ברקע המהלך - הגדלת מעורבות בעל השליטה נתי סיידוף בנעשה בחברה וביקורת שמתח על התנהלותה בעיתונות

2024-06-30

30% מחברות הבנייה הפסידו: כך המלחמה הגיעה אל הדוחות הרבעוניים

מדובר בעלייה בשיעור החברות המפסידות, לעומת 20% בממוצע ב-3 השנים האחרונות. הסיבות המרכזיות: המחסור בכוח אדם ושערוכים שליליים. עם זאת לדברי מומחים, דוחות רבעוניים עשויים להטעות כאשר מדובר בחברות יזמיות. ואיך ניתן לדעת לאילו חברות מחכה התאוששות ברבעונים הקרובים?

2024-06-03

הדיירים עשויים ליהנות מהרווחים: שיכון ובינוי השיגה רוב דרוש ל-325 דירות בפינוי-בינוי באבן יהודה

הפרויקט שקידמה שיכון ובינוי יחד עם המועצה המקומית ממוקם ברחובות מכבי ותל צור ביישוב שבצפון השרון, ויכלול הריסת 102 דירות והקמת 10 בניינים חדשים. לדברי עו"ד הדיירים, מלבד תוספת של 25 מ"ר לשטח הדירה, מרפסת וחניה, יקבלו בעלי הדירות גם שותפות ברווחי היזם במקרה ששיעור הרווח בפרויקט יהיה גבוה מרף מסויים

2024-05-29

בהיקף של 660 יח"ד: עיריית ירושלים המליצה להפקיד שורת תוכניות התחדשות בקטמונים, ארנונה ורסקו

בשכונת קטמונים מקודמת ע"י שיכון ובינוי תוכנית לבניית 308 דירות במגדלים של עד 28 קומות, ובארנונה מקדמת י.ד ברזאני תוכנית לבניית 170 דירות נוספות. ראש העירייה ליאון: "אנחנו מובילים מהפכת בינוי"

2024-05-22

לאחר מאבק של מעל עשור, תוכנית מורדות לינקולן במערב הכרמל חוזרת למחוזית

בשנת 2012 הגישו היזמיות בקרקע יחד עם עיריית חיפה את התוכנית לשטח, ורק עכשיו, 12 שנה מאוחר יותר, צפויה המחוזית לדון בה. בחודש ספטמבר ביקר בית המשפט את התנהלות העיריה בקידום התוכנית והגדיר אותה כ"לא מתקבלת על הדעת"

2024-04-17

תמורת 145 מיליון שקל: שיכון ובינוי מוכרת 40% מהחברה שבונה ומפעילה את מעונות אונ' ת"א

שיכון ובינוי חתמה על הסכם עקרונות לא מחייב למכירת 40% מהזיכיון בחברה בת שלה - שבונה ומפעילה מעונות סטודנטים במתחמים איינשטיין וברושים, בהיקף אלפי מיטות. החברה חתומה חתומה על הסכמי BOT מול האוניברסיטה, לפיהם כעבור 24 שנה מהאכלוס יעברו המתחמים לידיה

2024-04-14

23 קומות ו-180 דירות להשכרה ארוכת טווח בדרך השלום יוצאות לדרך: היתר חפירה לשיכון ובינוי

הפרויקט שמיועד להשכרה ל-20 שנה במסגרת מודל דירה להשכיר, כולל 180 דירות של 2-6 חדרים ופנטהאוזים, 4 קומות חניון תת קרקעי, מועדון כושר ושטחי מסחר. 45 מיחידות הדירות יהיו בשכ"ד מופחת והיתר במחירי השוק. עבודות ההקמה צפויות להתחיל בשבועות הקרובים

2024-04-09

אושרה להפקדה תוכנית ההתחדשות של שיכון ובינוי לבניית 3,670 דירות – הגדולה בתולדות רמלה

במסגרת התוכנית לחידוש מתחם יוספטל, המקודמת בסמוך לתחנת מטרו מתוכננת, צפויות להתפנות 844 דירות ב-50 מבני מגורים ותיקים לטובת בניית מבני מגורים של עד 25 קומות, וכ-32 אלף מ"ר של שטחי מסחר ותעסוקה. על פי נתוני מינהל התכנון 20 תוכניות התחדשות בהיקף של 30 אלף יח"ד מקודמות כיום בעיר

2024-03-18

נדל"ן בקצרה: אביסרור משווקת בשדה דב, שיכון ובינוי הורסת בת"א, יוסי אברהמי בונה בר"ג

אביסרור משה ובניו החלה במכירה מוקדמת של פרוייקט בן 406 יח"ד בשדה דב; שיכון ובינוי והתחדשות אורבנית הרסו 3 בניינים בדרך השלום לקראת בנייה של 200 יח"ד; קבוצת יוסי אברהמי החלה בפריסייל ברחוב ארלוזורוב ברמת גן

2024-03-07

בהשקעה של כ-3 מיליארד שקל: תוכנית הענק של תדהר ושיכון ובינוי ל-1,650 דירות ב-12 מגדלים באור עקיבא

קבוצת תדהר וקבוצת שיכון ובינוי חתמו על הסכם עם העירייה, והשלימו את כל התנאים להם נדרשו בהתאם לתוכנית הפינוי-בינוי המופקדת בשכונת שז"ר, שתכלול הריסת 355 דירות, מבני ציבור ושטחי מסחר. הבנייה מתוכננת להתחיל מיד עם קבלת היתרי הבניה

2024-02-22

קופ"ח לאומית נכנסה כשותפה במרכז הגריאטרי-שיקומי שבונה הכשרת הישוב בבני ברק

לאחר השלמת העסקה תחזיק לאומית ב-20% מהחברה שתפעיל את המרכז הרפואי, הכשרת היישוב ב-20% נוספים, ואנשי העסקים טל תורג׳מן ושמואל רייכמן ב-60% נוספים. המרכז צפוי להתפרש על 6.5 קומות מתוך 20 במגדל ה-Medical Center שתבנה הכשרת היישוב במתחם ה-BBC, ויכלול 11 מחלקות אשפוז ובריכה שיקומית-טיפולית

2024-02-08

לאחר הסתבכות בפרשת שוחד: שיכון ובינוי מוכרת את החברה בגואטמלה תמורת 50 מיליון דולר

חברת בת של שיכון ובינוי התקשרה עם חברה זרה למכירת, בין היתר, מלוא הון המניות שבבעלותה בחברות שונות הפועלות בגואטמלה. ביולי האחרון דווח כי רשויות האכיפה במדינה מנהלות הליך להסגרת בכיר לשעבר בשיכון ובינוי, בחשד למעורבותו בהלבנת הון ומימון בחירות לא חוקי

2024-01-30

מהשנה הבאה: סטודנטים במעונות אונ' ת"א ייהנו מהוזלה בדמי השכירות אם המדד ירד

מהחלטת בית המשפט המחוזי במסגרת הסכם פשרה בבקשה לתביעה ייצוגית נגד שיכון ובינוי ואונ' ת"א, עולה כי דמי שכירות למעונות הצמודים למדד יהיו דו-כיווניים, כלומר גם במקרה של ירידת מדד הבסיס הקבוע בחוזה, הסטודנטים ייהנו מהוזלה

2024-01-15

"אנחנו עושים את מיטב יכולתנו על מנת להתאים את המדיניות לתנאים הנדרשים"

הפעם בשולחן העגול: סמנכ"לי הכספים של חברות הנדל"ן המובילות נפגשו עם ד"ר זיו נאור, מנהלת היחידה הכלכלית בבנק ישראל, עו"ד ארז קדם, יועץ אסטרטגי בביטוח לחברות ועמית גריידי הממונה על חוק המכר, לדון בכל השינויים והאתגרים לקראת שנת 2023 • צפו בסיקור

2022-12-27

"התהליך הבירוקרטי מול שיכון ובינוי היה חלק; הם ענו מהר וטיפלו בכל הבעיות, הכול היה מושלם"

גם בתקופת הקורונה אפשר להמשיך ולהציג פרויקטים איכותיים למגורים – ולשמור על אותה רמת שירות גבוהה לאורך כל הדרך • ביקור בכמה מהפרויקטים החדשים של אחת החברות הגדולות בישראל

2020-11-29

מייצרים ודאות: עדכונים וחידושים בהליכי תכנון ובנייה

יום עיון של מרכז הנדל"ן בהשתתפות יזמים, בעלי קרקע, נציגי רשויות ואדריכלים עסק בשינויים האחרונים בחוק התכנון והבנייה בכל הקשור לסמכויות ועדה מקומית

2018-12-16

חברות נדל"ן מובילות בהתחדשות עירונית

הכתבות הנצפות ביותר

הצטרפו לניוזלטר של מרכז הנדל"ן

וקבלו עדכונים שוטפים על כל מה שחם בעולם הנדל"ן ישירות למייל שלכם

 
מחפש...