• ששת הימים 6, בני ברק / הערבה 1, גבעת שמואל
  • חברה מובילה בתמ"א 38 - ארצי, רמת גן

מעוניין לעשות פינוי בינוי? צור קשר עם חברת קרינסקי גוטליב

פעילויות חברת קרינסקי גוטליב בתחום ההתחדשות העירונית

פעילות בפינוי בינוי חברת קרינסקי גוטליב

סה"כ פרוייקטים
פרויקטים בתהליך סה"כ מתחמים בשלבים מתקדמים
פרויקטים בביצוע סה"כ דירות לפני
פרויקטים מאוכלסים סה"כ דירות אחרי

פעילויות החברה בתחום ההתחדשות העירונית

סה"כ פרוייקטים:
פרויקטים בתהליך:
פרויקטים בביצוע:
פרויקטים מאוכלסים:

פעילות בפינוי בינוי

מיקום דירוג:
סה"כ מתחמים:
סה"כ דירות לפני:
סה"כ דירות אחרי:

* המדידה נכונה למועד 31.8.2021

הנהלת חברת קרינסקי גוטליב

אריה גוטליב

מנכ"ל שותף

יואב קרינסקי

מנכ"ל שותף

עמית גוטליב

סמנכ"ל כספים ופיתוח עסקי

עומר גוטליב

סמנכ"ל ביצוע

דרורית קרינסקי

אדריכלית החברה

אודות חברת קרינסקי גוטליב

קרינסקי גוטליב היא חברה יזמית וקבלנית מהמובילות והמנוסות בישראל, ואחת מחלוצות תחום ההתחדשות העירונית. בין היתר, אחראית החברה לפרויקט התמ"א הראשון ברמת גן. הודות לניסיון הרב, האיתנות הפיננסית והשילוב בין יזמות לקבלנות, החברה שחותרת למצוינות בכל התחומים, מובילה כיום פרויקטים מורכבים ורחבי היקף, לרבות מתחמי פינוי־בינוי.

 

בראש החברה עומדים כמנכ"לים משותפים היזם יואב קרינסקי, מבכירי מומחי הנדל"ן בארץ, והקבלן אריה גוטליב, הבעלים והמייסד של 'גוטליב אחריות בבנייה' - שניהם ממשיכי דרכם של דור בוני הארץ, אשר שילבו כוחות ליצירת חברה אחת המאופיינת בחדשנות וביצירתיות פורצת דרך.


החברה מציגה ניסיון רב ועשיר בפרויקטים של התחדשות עירונית, עם רקורד מרשים של אכלוס מאות דירות בהצלחה מרובה. פעילות החברה שמתמחה ומתמקדת בשני אזורים בלבד - לב תל אביב וצפון ומרכז רמת גן, נובעת מהרצון להציע את השירות הטוב ביותר בזירות אלו.


חתירה למצוינות והעמדת הלקוח במרכז
קרינסקי גוטליב חותרת למצוינות בכל התחומים הקשורים לפרויקט התחדשות עירונית - מצוינות בקידום פרויקטים, מצוינות בתכנון ומצוינות בבנייה. החברה מקפידה על עמידה בלוחות הזמנים ועל סטנדרט הבנייה הגבוה ביותר בכל אחד מהפרויקטים שלה.

 

אחד המאפיינים החשובים ביותר בפעילות החברה הוא העמדת הלקוח במרכז - כל הפעולות שמבוצעות על ידי הבעלים, המנהלים והעובדים של החברה, נובעות מהרצון לספק את המוצר והשירות האיכותיים ביותר עבור הלקוחות, לאורך כל הדרך.

מאפיין חשוב נוסף הוא העמדת נושא האדריכלות ועיצוב הבניינים במרכז - קרינסקי גוטליב דואגים לבניינים עדכניים, עם עיצוב שיישאר רלוונטי ומרשים גם בעתיד הרחוק.


אחד היסודות המרכזיים לאיתנות הפיננסית של החברה הוא פעילותה בתחום הנדל"ן המניב - בפרויקטים רבים של קרינסקי גוטליב, אחוז ניכר מהנכסים מיועדים להשכרה על ידי החברה, מה שמעניק גב כלכלי לחברה עצמה ושקט נפשי ללקוחותיה.

 

פרויקטים נבחרים

  • פישמן מימון 14, תל אביב - פרויקט תמ"א 38/2 (הריסה ובנייה) בתהליך בנייה, הכולל 7 קומות ו-25 יח"ד ומשקיף לגן אריסון. אדריכל: גידי בר אוריין.

 

  • מטמון כהן 5, תל אביב - פרויקט תמ"א 38/2 (הריסה ובנייה) בתהליך בנייה, הכולל 7 קומות ו-24 יח"ד, הנבנה בתקן בנייה ירוקה במיקום מבוקש ויוקרתי - בסמוך לכיכר המדינה. אדריכל: גידי בר אוריין.

 

  • חביבה רייך 1, רמת גן - פרויקט תמ"א 38/2 (הריסה ובנייה) מאוכלס, הכולל 9 קומות ו38- יח"ד, בעיצוב נקי ועדכני וממוקם באזור נחשק ושקט בשכונת חרוזים. אדריכל: החדר אדריכלים.

 

  • הרכסים 60-64, רמת גן - מתחם בלב הפועם של העיר בו ייבנו  2 בנייני מגורים עם 56 יח"ד, אשכול גני ילדים וחניון תת קרקעי לרווחת הציבור. אדריכל: מועלם אדריכלים.

 

  • חרות 22, רמת גן - פרויקט תמ"א 38/2 (הריסה ובנייה) בתהליך בנייה, הכולל 8 קומות ו-38 יח"ד, בשכונת הגפן המתפתחת. אדריכל: מועלם אדריכלים.

פרויקטים לדוגמה של קרינסקי גוטליב

רחובות הנהר 1, רמת גן. (קרדיט_ סטודיו אלכס לובימוב.)
רחובות הנהר 1, רמת גן. (קרדיט_ סטודיו אלכס לובימוב.)
רות 15, אביגיל 7, רמת גן. (קרדיט_ סטודיו אלכס לובימוב.)
רות 15, אביגיל 7, רמת גן. (קרדיט_ סטודיו אלכס לובימוב.)
פישמן 12, תל אביב. (קרדיט_ סטודיו אלכס לובימוב.)
פישמן 12, תל אביב. (קרדיט_ סטודיו אלכס לובימוב.)
פרוג 5, רמת גן. (קרדיט_ סטודיו אלכס לובימוב.)
פרוג 5, רמת גן. (קרדיט_ סטודיו אלכס לובימוב.)

חברות נדל"ן מומלצות על פי מדד ההתחדשות העירונית

כתבות אחרונות אודות חברת קרינסקי גוטליב

"נפצעתי קשה באתר בנייה ואני עדיין מרגיש את זה כל יום. זה מזכיר לי כמה הבטיחות חשובה"

בכל שבוע, מרכז הנדל"ן מאיר בזרקור את הפינות הפחות מוכרות של בכירי הענף. והפעם - עמית גוטליב, יו"ר ארגון הקבלנים מחוז ת"א והמרכז, שמספר מדוע בנדל"ן, שלא כמו בהייטק, כדאי לקחת יועצים ותיקים עם ניסיון, למה כל מוסד הוצאת היתרי הבנייה הוא פסול, מה הוא חושב על נשיא התאחדות הקבלנים ראול סרוגו ולמה היה רוצה להיות מנהל בית ספר

2024-05-15

עמית גוטליב נבחר לתפקיד יו"ר ארגון הקבלנים מחוז ת"א והמרכז

גוטליב, מבעלי גוטליב אחריות בבניה וסמנכ"ל בחברת ההתחדשות קרינסקי גוטליב, ישמש בתפקיד במקביל לתפקידו כסגן נשיא התאחדות הקבלנים בוני הארץ. אילי בר ויעקב אופק נבחרו להנהלת הארגון

2024-04-08

עמית גוטליב יתמודד על תפקיד יו"ר ארגון הקבלנים של ת"א והמרכז: "מרגיש בשל, הארגון זקוק להתחדשות"

סגן נשיא התאחדות הקבלנים בוני הארץ, הוא המתמודד היחיד בשלב זה בבחירות שיתקיימו בעוד חודש, לאחר שאבי זיתוני, המכהן כמ"מ היו"ר בשנה האחרונה, הודיע כי לא יתמודד. לדבריו, "יש לארגון משמעות אדירה. אני רוצה שהארגון יהיה יותר מקצועי ויביא קהל חדש וצעיר"

2024-03-04

העירייה והקבלנים נחלצו לעזרת המפונים – והדירות החדשות אוכלסו בתוך ימים

כשרוצים אז יכולים: עיריית רמת גן ויזמי התחדשות עירונית הפועלים בעיר האיצו אכלוסן של דירות חדשות לטובת מפונים מהעוטף ודיירי נכסים ללא ממ"ד. עמית גוטליב: "סוף סוף מבינים כאן שחיי התושבים קודמים לביורוקרטיה"

2023-11-19

"מתווה האוצר גרוע, המדינה אולי תעניק הטבות מינימליות אך בעתיד תעלה מסים"

צפו במפגש המקוון: מצוקת כח האדם וסרבנות חלק מעיריות המרכז לפתוח את אתרי הבנייה, עמדה בלב המפגש המקצועי שערך מרכז הנדל"ן בהשתתפות גורמים בכירים בענף. סגן נשיא התאחדות הקבלנים: נעשתה פניה אל פועלים זרים שבעבר החזיקו באשרה כדי להשיבם לישראל. "הגדלת מכסת העובדים הזרים תגיע ביום א' לממשלה"

2023-10-26

הופקדו שתי תוכניות התחדשות לבניית 290 דירות ברמת גן

בשכונת בן גוריון הופקדה תוכנית של מעוז דניאל וקרינסקי גוטליב לבניית 190 דירות ב-3 בניינים בני 10-20 קומות. ברחוב הרא"ה, הופקדה תוכנית של ארצישראלי קרוספוינט גנץ בע"מ להקמת 94 דירות במקום 26 כיום

2023-08-01

יו"ר הוועדה המחוזית ת"א: ״אנחנו לא רחוקים מהפסקות חשמל שבועיות בגוש דן"

את הדברים הנוקבים אמר באירוע "שולחן עגול" שערך מרכז הנדל"ן בנושא עתיד ההתחדשות העירונית. על תמ"א 70 אמר כי אין להחילה מעבר לרדיוס ה-300 מטרים. יו"ר ועדת ההתחדשות העירונית בהתאחדות בוני הארץ עמית גוטליב: "אין היום מי שמתכלל את אירוע ההתחדשות בממשלה. השיקולים ברשויות המקומיות לא תכנוניים בשנת בחירות"

2023-05-02

"אין סיכוי שהרשויות המקומיות יצליחו לקבל החלטה בנושא הארכת תמ"א 38 עד אוקטובר"

סמנכ"ל קרינסקי-גוטליב עמית גוטליב תקף באירוע "פסגת ההתחדשות העירונית" את תוכניות הממשלה להתנות את הארכת התמ"א בהחלטת הרשויות המקומיות וטען כי לוחות הזמנים אינם אפשריים. ראש עיריית רמת השרון אבי גרובר: "מציגים את תמ"א 38 כאויב וזו בעיה. אני בעדה". שמאי המקרקעין ארז כהן: "תקן 21 לא רלוונטי למציאות – צריך לקבל את מה שהשוק דורש"

2023-03-30

"אנשים חשבו שלהקים חברת תמ"א 38 זה קל. עכשיו החברות האלו נעלמות"

עמית גוטליב, סמנכ"ל חברת ההתחדשות העירונית קרינסקי-גוטליב, התארח בפודקאסט החזית העירונית ודיבר עם נמרוד בוסו על השינויים בענף בעקבות ביטול תמ"א 38 וחלופת שקד ("חלופה רעה שמחזירה אותנו 15 שנה אחורה") עליית הריביות, הבחירות המקומיות ועוד. "אנחנו רואים שאנשים כרגע מחכים עם הרכישות, ומצד שני יזמים לא מוציאים היתרי בנייה. כשיחזור הביקוש - לא יהיה היצע וזה יוביל לעלייה".

2023-01-25

יחי הפלונטר החדש: הצרה הפוליטית הבאה של שוק הדיור

בשנה הבאה צפויות להיערך הבחירות לרשויות המקומיות, אירוע שצפוי לעכב משמעותית את קידומם של מיזמי התחדשות עירונית רבים. האם יש מה ניתן לעשות כדי למנוע משיקולים פוליטיים לזלוג לתהליכי קבלת ההחלטות של מוסדות התכנון?

2022-11-15

בלעדי: קרינסקי-גוטליב רכשה מבנה היסטורי במרכז רמת גן עבור 30 מיליון שקלים

"בית קלימובסקי" נבנה בשנת 1934 ומיועד לשימור חלקי. במסגרת התוכנית המקודמת כעת במגרש יוקם במקום מבנה בן 8 קומות מעל מפלס מסחרי שיכלול בית קפה ובר

2022-06-02

רמת גן: אלה היזמים המובילים בהתחדשות עירונית בעיר

מדד ההתחדשות העירונית דירג השנה לראשונה את היזמים הבולטים ביותר ב-18 ערים שונות בישראל • החברה המובילה ברמת גן: טל בר, עם 28 פרויקטים בעיר

2019-05-02

הפעם בשולחן העגול: קידום תכניות בוועדות המקומיות והשיקולים של ועדות הערר

ערן ניצן, יו"ר הוועדה המחוזית לתכון ובנייה בתל אביב: "אני לוקח איתי את החזון של היזמים ואת החזון של וועדות הערר, וביחד איתם אני בטוח שאנחנו נצליח לייצר את התשתית על פני זמן, שתאפשר למטרופולין להתפתח ולצמוח בשנים הבאות."

2023-05-22

אריה גוטליב מנכ"ל משותף בקרינסקי גוטליב: "חשוב לנו לקיים את ההבטחות במלואן, לספק דיור איכותי מאוד עם מינימום בעיות – ותמיד בזמן"

חברת "קרינסקי גוטליב" היא חברה שמציגה היקפי ביצוע מרשימים מאוד – בעיקר באזור תל אביב ורמת גן • מה הסוד? המנכ"ל המשותף אריה גוטליב, אנשי החברה והדיירים עצמם מסבירים זאת היטב

2021-10-03
הכתבות הנצפות ביותר

הצטרפו לניוזלטר של מרכז הנדל"ן

וקבלו עדכונים שוטפים על כל מה שחם בעולם הנדל"ן ישירות למייל שלכם

 
מחפש...