• בית אקרו נדל"ן, המנופים 2 פינת הסדנאות 11, הרצליה פיתוח
  • חברה מובילה בפינוי בינוי ובתמ"א 38 - תל אביב

מעוניין לעשות פינוי בינוי? צור קשר עם חברת קבוצת אקרו

פעילויות חברת קבוצת אקרו בתחום ההתחדשות העירונית

פעילות בפינוי בינוי חברת קבוצת אקרו

סה"כ פרוייקטים
פרויקטים בתהליך סה"כ מתחמים בשלבים מתקדמים
פרויקטים בביצוע סה"כ דירות לפני
פרויקטים מאוכלסים סה"כ דירות אחרי

פעילויות החברה בתחום ההתחדשות העירונית

סה"כ פרוייקטים:
פרויקטים בתהליך:
פרויקטים בביצוע:
פרויקטים מאוכלסים:

פעילות בפינוי בינוי

מיקום דירוג:
סה"כ מתחמים:
סה"כ דירות לפני:
סה"כ דירות אחרי:

* המדידה נכונה למועד 31.8.2021

הנהלת חברת קבוצת אקרו

צחי ארבוב

יו"ר ובעל השליטה

זיו יעקבי

מנכ"ל ודירקטור

גידי מוזס

סמנכ"ל התחדשות עירונית

אודות חברת קבוצת אקרו

קבוצת אקרו הינה חברה יזמית מהמובילות בתחום הנדל"ן בישראל, המתמחה בהקמת פרויקטים רחבי היקף באזורי ביקוש, ובהשבחתם. לחברה ניסיון רב שנים, שבהן יזמה והקימה מגוון רחב של פרויקטים יוקרתיים למגורים, למשרדים, למסחר ולמלונאות. את החברה מוביל צוות אינטגרלי מקצועי המלווה את הצלחת החברה לאורך שנים רבות. קבוצת אקרו מובילה מגוון פרויקטים יוקרתיים בהיקפים מרשימים בגודל,ם המשנים את פני הערים ומהווים נקודות ציון ארכיטקטוניות. עם בעלי מניות קבוצת אקרו נמנית חברת הביטוח הפניקס, המעניקה לחברה גב כלכלי חזק ואיתנות פיננסית. קבוצת אקרו ממשיכה לבסס את מעמדה בפסגת עולם הנדל"ן, תוך הקפדה על איכות חסרת פשרות וסטנדרטים גבוהים של תכנון וביצוע בכל פרויקט.

 

ניסיון מוכח ויכולות מרשימות בתחום ההתחדשות העירונית

מחלקת ההתחדשות העירונית של קבוצת אקרו יוזמת פרויקטים בהיקף של אלפי יחידות דיור, וזוכה בשנים האחרונות לצמיחה מואצת ולהתפתחות מרשימה. כיום מובילה החברה עשרות פרויקטים שונים במקביל, תוך שמירה על רף מקצועי גבוה וחשיבה מעמיקה על צורכי הסביבה והדיירים.

 

לאורך השנים מרכזת החברה את מרב פעילותה בעיר תל אביב, מתוך הבנה שההתחדשות העירונית היא האמצעי היחיד המאפשר מענה לביקוש הרב למגורים בעיר. ניסיונה העשיר של החברה בייזום פרויקטים בשכונות השונות של תל אביב מאפשר לה להבין לעומק את הדרישות התכנוניות הקיימות בעיר, לצפות מראש מגבלות או אתגרים עתידיים ולהיערך אליהם בהתאם.  

 

מול עיניה של החברה עומדת השאיפה לשפר את איכות חייהם של בעלי הדירות ולהבטיח את רווחתם, תוך הבטחת רווחת תושבי השכונה סביב הפרויקט ושמירה על המרקם העירוני הייחודי שלה. האיכות הבלתי מתפשרת המאפיינת את החברה באה לידי ביטוי בכל היבט של העבודה, החל בסטנדרט התכנון והביצוע ועד לקשר עם הדיירים, שנשמר בקפידה לאורך כל התהליך ומהווה חלק בלתי נפרד ממנו.

 

איתנותה הפיננסית של קבוצת אקרו וביצועיה המוכחים בתחום, המאפשרים לה להוביל בהצלחה עשרות פרויקטים מרשימים בהיקפים גדולים, מעניקים לחברה את ההערכה המקצועית הגדולה שהיא זוכה לה, וכן את אמונם ואת ביטחונם של הדיירים, הרשויות ואנשי המקצוע שמולם היא פועלת. המוניטין הרב של החברה מתבטא, נוסף על כך, גם בדירוגים חוזרים במדריכי הדירוג המקצועיים Dun’s 100 ו־BDI.  

 

פרויקטים נבחרים

פרזון – פרויקט פינוי־בינוי בשכונת יד אליהו. במסגרת הפרויקט מוקמים בימים אלו ארבעה בניינים מעוצבים בני שמונה קומות כל אחד, וביניהם גינה מוצלת וירוקה.  

 

YARD - קומפלקס המגורים YARD TEL-AVIV הוא פרויקט פינוי־בינוי הממוקם בשכונת נווה שרת המתחדשת, בצמוד לקריית עתידים ולרמת החייל. במתחם ייבנו שני מגדלים בני 25 קומות כל אחד ושני בניינים נוספים בני שמונה קומות כל אחד, וביניהם YARD גדולה ומושקעת. הפרויקט כולל 370 יחידות דיור, לצד שטחי מסחר של כ־1,000 מ"ר בקומות הקרקע.

 

Bart - מתחם המגורים החדש ברמת אביב הירוקה נבנה גם הוא במסגרת פרויקט התחדשות עירונית. במתחם ייבנו שלושה בנייני בוטיק בני שש קומות כל אחד, בתכנון בר אוריין אדריכלים. הפרויקט מציע שלל דירות בבנייה השומרת על צביון השכונה.

 

משה שרת – באחד הרחובות האיכותיים של תל אביב, בסמוך לכיכר המדינה, יתבצע פרויקט פינוי־בינוי על שטח בן 5.5 דונמים. במסגרת הפרויקט יוקם קומפלקס שיכלול ארבעה בניינים חדשים בני תשע קומות כל אחד, במפרט מושקע במיוחד עם שלל דירות בגדלים שונים.

 

ויצמן – בקצהו הצפוני של רחוב ויצמן, בין רחוב יהודה מכבי לפארק הירקון, יוקם WEIZMANN 80-88 - פרויקט מגורים בתכנון אדריכלי מוקפד, הכולל שני בניינים בני תשע קומות כל אחד, בסטנדרט בנייה גבוה עם מגוון דירות בגדלים שונים.

 

מרים החשמונאית – ברוכים הבאים למרים החשמונאית 10–20, מתחם המגורים החדש בצפון הישן של תל אביב. ארבעה בניינים מעוצבים בני שמונה קומות, בתכנון האדריכלי הייחודי של משרד האדריכלים לוין פקר, במפרט יוקרתי, עשיר ומושקע. 

פרויקטים לדוגמה של קבוצת אקרו

מרים החשמונאית 10-20, תל אביב. (קרדיט_ סטודיו 84.)
מרים החשמונאית 10-20, תל אביב. (קרדיט_ סטודיו 84.)
מתחם אחימאיר, תל אביב. (קרדיט_ Ando Studio.)
מתחם אחימאיר, תל אביב. (קרדיט_ Ando Studio.)
פרויקט בזל, תל אביב. (קרדיט_ Ando Studio.)
פרויקט בזל, תל אביב. (קרדיט_ Ando Studio.)
YARD TEL AVIV, הצנחנים 13-23, תל אביב. (קרדיט_ סטודיו 84.)
YARD TEL AVIV, הצנחנים 13-23, תל אביב. (קרדיט_ סטודיו 84.)
משה שרת 3-9, תל אביב. (קרדיט_ Ando Studio.)
משה שרת 3-9, תל אביב. (קרדיט_ Ando Studio.)

חברות נדל"ן מומלצות על פי מדד ההתחדשות העירונית

כתבות אחרונות אודות חברת קבוצת אקרו

"פתאום אתה הורס לה את הבית, היא עומדת עם דמעות בעיניים ואתה מבין את גודל האחריות"

'הפנים מאחורי ההתחדשות העירונית' עם גידי מוזס, שמספר על התובנות שאסף בדרך, על הסיבות שבגללן פרויקט התחדשות עירונית הוא לא תמיד win-win ועל האחריות העצומה שכל יזם מתחיל חייב להפנים: "אתם מבטיחים הבטחות, גורמים לניצוץ בעיניים, אבל לא תמיד נותנים את התמונה המלאה"

2024-02-13

מי ששרד את ההזנחה ירוויח בגדול: יפו ד' משנה את פניה משכונת מצוקה לפנינה תל אביבית

אחת השכונות המוזנחות בת"א, שאוכלסה במשך שנים בעיקר בעולים ומשפחות קשות יום - הפכה למוקד עלייה לרגל למשקיעים ויזמים בעיקר בזכות המיקום המצויין - קרוב לים ועל תוואי הקו האדום. רגע לפני יציאת שורת מיזמי התחדשות רחבי היקף לדרך מספרים היזמים על האתגרים בשכונה שעדיין סובלת מבעיות קשות, והתושבים שחיכו כל כך הרבה על התקוות והחששות לקראת המהפכה

2023-08-02

"מחירי הדיור לא בדרך לרדת, הם כבר יורדים"

מצב שוק הדיור למגורים תפס תשומת לב רבה ב"פסגת ההתחדשות העירונית" שערכו מרכז הנדל"ן ומדלן. השמאי ירון ספקטור ובעלי יסודות יעקב סיסו העריכו ירידת מחיר בשנה-שנתיים הקרובות. מנכ"ל משרד השיכון מורגנשטרן: "אזורים בשווי קרקע גבוה לא צריכים להיות בעדיפות לאומית"

2023-03-28

הרבה יותר מפינוי בניינים: האלמנט הקהילתי הוא שובר השוויון החדש בתחום ההתחדשות העירונית

על רקע העלייה המתמדת בקצב הגידול של האוכלוסייה הישראלית, פועלת אקרו נדל''ן על מנת להציב את האלמנט הקהילתי כערך עליון בפרויקטים של התחדשות עירונית. כיצד הדבר תורם הן לבעלי הקרקע והן ליזמים?

2022-11-23

אקרו חתמה עם דיירים ביד אליהו על הסכם פינוי בינוי בהיקף 155 יח"ד

מדובר בארבעה בתים ברח' הגיבור האלמוני הכוללים 64 יח"ד. הפרויקט מותנה באישור ועדות התכנון. החברה צופה שהפרויקט יושלם תוך 4 שנים מתחילת הבנייה

2022-06-30

לאחר אישור רשות המסים - עסקת הענק של אקרו בצפון ת"א יוצאת לדרך

התקדמות בעסקת תל ברוך. רשות המיסים אישרה את מכירת הקרקע, המתפרסת על כ-13 דונם לאקרו ב-211 מיליון שקל

2022-06-16

אקרו השיגה רוב לפינוי בינוי ברמת אביב הירוקה

אקרו מדווחת על הסכם פינוי ובינוי ברחובות הופיין 11-21 בשכונת רמת אביב הירוקה; במסגרת הפרויקט ייהרסו 36 הדירות הקיימות ובמקומן יוקמו 100 דירות חדשות; הפרויקט מוערך ב-260 מיליון שקל.

2022-05-02
הכתבות הנצפות ביותר

הצטרפו לניוזלטר של מרכז הנדל"ן

וקבלו עדכונים שוטפים על כל מה שחם בעולם הנדל"ן ישירות למייל שלכם

 
מחפש...