חברה מובילה בתמ"א 38- הוד השרון

פעילות בתמ"א 38

פעילות בפינוי בינוי

סה"כ פרוייקטים: מיקום דירוג:
פרויקטים בתהליך: סה"כ מתחמים:
פרויקטים בביצוע: סה"כ דירות לפני:
פרויקטים מאוכלסים: סה"כ דירות אחרי:

פעילות בתמ"א 38

סה"כ פרוייקטים:
פרויקטים בתהליך:
פרויקטים בביצוע:
פרויקטים מאוכלסים:

פעילות בפינוי בינוי

מיקום דירוג:
סה"כ מתחמים:
סה"כ דירות לפני:
סה"כ דירות אחרי:

אודות בן שלום יזמות ובנייה:

חברת בן שלום היא חברת בנייה ויזמות בעלת ותק של יותר מ־50 שנה, הפועלת בעיקר בגוש דן ומתמחה בשלושה תחומי פעילות: ייזום פרויקטים חדשים, בדגש על פרויקטים של התחדשות עירונית (תמ"א 38 ופינוי־בינוי), בנייה וביצוע והתמחות מיוחדת בשימור מבנים היסטוריים בתל אביב. 

לכל אחד מתחומי התמחותה מביאה החברה את סטנדרט השירות והמקצועיות הגבוה ביותר ואת מגוון יכולותיה המצוינות והמוכחות. איכות הבנייה הגבוהה שעליה מקפידה החברה, רמת הגימור יוצאת הדופן שהיא מספקת והניסיון העשיר שצברה לאורך 50 שנות פעילותה מאפשרים לחברת בן שלום להפיח חיים חדשים במבנים ישנים ולספק לאלפי לקוחות מרוצים איכות תכנון וביצוע מהטובות בענף. כחברה משפחתית, אשר הוקמה ב־1970 על ידי הקבלן רב המוניטין יהושע בן שלום, ומנוהלת כיום במנכ"לות משותפת על ידי שני בניו, אלי ואיתמר, רואה חברת בן שלום זכות גדולה במימוש חלומות למשפחות מכל רחבי הארץ, ומחויבת לבנייה איכותית ואמינה המוכיחה את עצמה לאורך שנים רבות. החברה רואה את ההגינות וההוגנות כערך עליון ומאמינה בשקיפות מלאה ובעמידה בהתחייבויות, הן מול לקוחותיה והן מול הספקים שעימם היא עובדת. כחלק מתפיסה זו, החברה מקפידה על מחירים הוגנים ועל שירות קרוב ואישי ששם את הלקוח במרכז, ושהופך את יחסי העבודה שלה עם לקוחותיה לשם דבר בתחום. שימת הלקוח בראש מעייני החברה באה לידי ביטוי בכל היבט של פעילותה, החל בשלבי הייזום והתכנון וכלה במימושם המיטבי של הפרטים הקטנים ביותר בביצוע. גישה זו, הנושאת פירות של בנייה עמידה לאורך שנים, מתאפשרת הודות לשיטות בנייה מתקדמות, לצוות מקצועי ומסור ולהקפדה דקדקנית על טיב העבודה ועל איכות החומרים.  

התחדשות עירונית
כחברה יזמית ומבצעת ביכולתה של חברת בן שלום להציע לדיירים את העסקה הבטוחה, הכלכלית והכדאית ביותר. החברה מלווה את לקוחותיה באופן שוטף לאורך כל שלבי הפרויקט, החל בשלב גיבוש הדיירים ובחירת מתווה העסקה, דרך שלבי התכנון והוצאת ההיתר ועד למסירת המפתח ללקוח, ואף במשך שנים רבות לאחר סיום הפרויקט. הזרוע הביצועית של החברה, המבצעת מזה כחצי מאה את כל הפרויקטים בכל תחומי פעילותה, מצליחה להעניק ביטחון מלא ללקוחות בזכות המקצועיות, הדיוק, השירות המסור ואי־ההתפשרות על עמידה בלוחות זמנים ובהתחייבויות. 

פרויקטים נבחרים
פרויקטים שאוכלסו בשנים האחרונות: 

תל אביב - דיזנגוף 10, שלום עליכם 18, אהרונוביץ 4, שדרות חן 8, מסריק 11, פרוג 42, נחלת בנימין 10, שינקין 4, יהודה הלוי 60, קלישר 15, התעשייה 9, אלנבי 56, גוטליב 12, רוטשילד 29.
הוד השרון - יסוד המעלה 7, יסוד המעלה 9. 

פרויקטים בביצוע:
תל אביב- רוטשילד 29               

רמת השרון - רשב"ם 3

הרצליה - בן יהודה 72             

הוד השרון - יסוד המעלה 13 

פרויקטים בשלבי תכנון מתקדמים:
תל אביב - מינץ 10, אנגל 12, הורקונוס 29, שלום עליכם 30, ז'בוטינסקי 101, שפר 13, שפר 15, בן יהודה 194, שלום עליכם 28, פינסקר 47,נגבה 26.
הוד השרון – יסוד המעלה 11, בן גוריון 59.

 

הנהלת החברה

אלי בן שלום

מנכ"ל משותף

איתמר בן שלום

מנכ"ל משותף

קרן זרח

סמנכ"לית כספים

אורי צור

סמנכ"ל פיתוח עיסקי

פרויקטים

נדל"ניוזלטר

מעוניינים לקבל עדכונים שוטפים על כל מה שחם בעולם הנדלן?
  • © כל הזכויות שמורות
search