• דרך מנחם בגין 132, מרכז עזריאלי, תל אביב
  • חברה מובילה בתמ"א 38 - ארצי, רמת גן, גבעתיים, רמת השרון

מעוניין לעשות פינוי בינוי? צור קשר עם חברת אנגלאינווסט התחדשות עירונית

פעילויות חברת אנגלאינווסט התחדשות עירונית בתחום ההתחדשות העירונית

פעילות בפינוי בינוי חברת אנגלאינווסט התחדשות עירונית

סה"כ פרוייקטים
פרויקטים בתהליך סה"כ מתחמים בשלבים מתקדמים
פרויקטים בביצוע סה"כ דירות לפני
פרויקטים מאוכלסים סה"כ דירות אחרי

פעילויות החברה בתחום ההתחדשות העירונית

סה"כ פרוייקטים:
פרויקטים בתהליך:
פרויקטים בביצוע:
פרויקטים מאוכלסים:

פעילות בפינוי בינוי

מיקום דירוג:
סה"כ מתחמים:
סה"כ דירות לפני:
סה"כ דירות אחרי:

* המדידה נכונה למועד 31.8.2021

הנהלת חברת אנגלאינווסט התחדשות עירונית

מרט יודלביץ

מנכ"ל

עופר אנגל

סמנכ"ל פיתוח עסקי

אודות חברת אנגלאינווסט התחדשות עירונית

חברת יזמות הנדל"ן אנגלאינווסט התחדשות עירונית, היא חלק מקבוצת השקעות בין־לאומית אשר נוסדה על ידי יעקב אנגל, יזם נדל"ן שיצא לו מוניטין רב בזכות ניסיון של עשרות שנים בשוק הנדל"ן המקומי והגלובלי. החברה, בשותפות עם בנק לאומי, שמתמחה בפרויקטים של תמ"א 38 ובפרויקטים של פינוי בינוי, מציעה שלל שירותים מקיפים תחת קורת גג אחת: תכנון, מימון וביצוע פרויקטים באיכות הגבוהה ביותר. לאחר יותר מ־40 שנות פעילות, החברה מתגאה בפרויקטים רבים שבוצעו בארץ ובחו"ל. בתחום ההתחדשות העירונית, החברה שהחלה את פעילותה ב־2008 נחשבת לאחת מחלוצות הענף.

 

מעדיפים מתחמים גדולים, כדי לספק פתרון מקיף ולשפר את איכות החיים של הדיירים
באנגלאינווסט מעדיפים לעבוד על מתחמי דיור שלמים "משום שבמתחם גדול הבנייה מקיפה יותר והנגישות גדולה יותר - יתרונות שמאפשרים תכנון אופטימלי לכל האזור," אומר עופר אנגל, סמנכ"ל פיתוח עסקי של אנגלאינווסט. "נוסף על כך, לרוב, התמורה לדיירים גדולה יותר. אומנם ככל שיש יותר דיירים ההליך שונה מבחינה תכנונית, אך החברה מפעילה מחלקה שלמה שנותנת מענה לכולם. כיום מודעות הדיירים מפותחת מאוד והתחום כולו גדל, כך שהדיירים מגיעים להליך כשהם כבר מגובשים."

 

בשנים האחרונות פנתה אנגלאינווסט לתחום הפינוי בינוי, מתוך אמונה כי פרויקטים מהסוג הזה יהיו מהירים יותר לביצוע על רקע שינוי המדיניות בענף, הכולל בין השאר קידום מהיר של מתחמים. הפעילות החדשה בתחום הפינוי בינוי התאפשרה בעיקר הודות לחוק הווד"לים והודות לעידוד מצד גורמים רבים במשוואה - שבשל המחסור בדירות עודדו האצה בבנייה למגורים. בפרויקטים של פינוי בינוי הכדאיות הכלכלית גדולה יותר: כל פרויקט עומד בממוצע על כ־200 יח"ד, לעומת כ־30 דירות בפרויקטים של תמ"א 38.

 

"מבחינתנו, היתרון בהוצאה לפועל של פרויקט פינוי בינוי, טמון במתן פתרון מערכתי אזורי, בניגוד לפתרון נקודתי כמו בתמ"א 38. בפרויקטים כאלו בוחנים עומסי תנועה, דרכי גישה וקרבה של מוסדות ציבוריים כמו בתי ספר, גני ילדים וכדומה. נוסף על כך, הדיירים מקבלים דיור חלופי ללא עלות ולא צריכים לסבול את הלכלוך, הרעשים והפסקות החשמל. דירת 'התמורה החדשה' גדולה יותר, ויש גם חנייה רשומה בטאבו. בבניינים מעל 12 קומות אפשר ליהנות מיתרונות הבנייה לגובה, ולנצל ביעילות את השטח, לצד תוספת נוף שמעלה משמעותית את שווי הנכס - וכך כולם מרוויחים," מסביר אנגל.

 

התחדשות עירונית בראש שקט, בזכות גב כלכלי רחב

אחד מהיתרונות המרכזיים של יעקב אנגל ושל בנק לאומי, המשמש כשותף בחברה, הוא הגב הכלכלי והיכולת לנהל עשרות פרויקטים במקביל, באמצעות הון עצמי וללא מימון חוץ. "יש לנו ניסיון רב וגם ותק של 40 שנה בביצוע. החברה מתנהלת בניצוחו של יעקב אנגל, בעל השליטה של החברה, ששמו הולך לפניו והוא מלווה אותנו בכול." מעיד אנגל.

 

פרויקטים נבחרים של אנגלאינווסט:

מרים החשמונאית 2-6, תל אביב – פרויקט בתכנון באחד המיקומים המבוקשים בתל אביב, הכולל כ-130 יח"ד, מתוכן 72 דירות קיימות המיושמות בשלושה בנייני רכבת.

 

בוליביה 5-7, ירושלים – פרויקט בתכנון בלב שכונת קריית היובל, במסגרתו יפונו 50 יח"ד וייבנו 250 יח"ד חדשות.

 

ויצמן 12, רמת השרון – פרויקט בתכנון שממוקם בשכונה המערבית השקטה. פרויקט תמ"א 38/2 הכולל הריסת 19 יח"ד קיימות והקמת בניין יוקרתי הכולל שתי כניסות וכ-45 יח"ד.

 

הרב שאולי 33-41, אשדוד – פרויקט בתכנון הכולל הריסת 160 יח"ד במבנים ישנים ברובע ה' בעיר. במקומן ייבנו כ-580 יח"ד חדשות, וגם קומת מסחר וקומת משרדים.

פרויקטים לדוגמה של אנגלאינווסט התחדשות עירונית

מרים החשמונאית 2-6, תל אביב. (קרדיט_ A-STUDIO.)
מרים החשמונאית 2-6, תל אביב. (קרדיט_ A-STUDIO.)

וידאו אודות חברת אנגלאינווסט התחדשות עירונית

חברות נדל"ן מומלצות על פי מדד ההתחדשות העירונית

כתבות אחרונות אודות חברת אנגלאינווסט התחדשות עירונית

מתחרדת? אם כבר מתאסלמת. המגמות הדמוגרפיות המפתיעות של ירושלים

כולם יודעים שירושלים מתחרדת, אך יותר מכך הפכה העיר ליעד מבוקש לציבור הערבי שמהגר אליה גם מהגליל, ומהווה כיום 40% מאוכלוסייתה לעומת 28% בלבד ב-1990. ובאילו שכונות בעיר הצליח הציבור הלא חרדי לבלום את מגמת ההתחרדות? לרגל יום ירושלים - מרכז הנדל"ן חושף את המגמות הדמוגרפיות של הבירה

2024-06-06

"יזמים שמבינים את האוכלוסייה בירושלים – מגלים פוטנציאל אינסופי"

התחדשות עירונית בירושלים כוללת עבודה ישירה מול כל גווני ומגזרי האוכלוסייה השונים, לרבות אוכלוסייה דתית/ חרדית בעלת צרכים ומגבלות ייחודיים. עופר אנגל, סמנכ"ל חברת אנגלאינווסט, מסביר כיצד ניתן להוביל פרויקטים מסוג זה ובהתאמה למגזר הקיים במתחם באופן הטוב ביותר, ומדוע הבירה היא כיום המקום הנכון ליזמים להיות בו.

2023-02-23

צמוד לתל אביב, ליד הפארק: הפרויקט ברחוב רות 6 יוצא לדרך

קו בלתי נראה מפריד בין שכונת חרוזים שבצפון רמת גן לבין תל אביב ופארק הירקון. למעשה, השכונה הוותיקה והמבוססת היא המשכה הישיר של תל אביב, אך עם זאת היא מחירי הנדל"ן בה נמוכים בעשרות אחוזים מאלה שבעיר הגדולה

2023-01-30

"לא נקים פרויקט לא-ירוק – גם אם הוא יהיה הכי רווחי בארץ"

"תקן הבנייה הירוקה מחייב יזמים בסטנדרט מינימלי, בעוד אנחנו שואפים תמיד הרבה יותר גבוה", אומר מרט יודלביץ', מנכ"ל חברת אנגלאינווסט. מדוע מייחסת החברה חשיבות כה רבה לשילוב אלמנטים סביבתיים בפרויקטים שלה, ואיך מסבירים לרוכשים שההשקעה שווה את הכסף?

2023-01-11

זרוע ההשקעות של דיסני תחזיק ב-12% מחברת ההתחדשות העירונית אנגל אינווסט

בכך היא מצטרפת ללאומי פרנטרס, שחלקה בחברה ידולל מ-20% ל-18% לפי שווי של 570 מיליון שקל אחרי הכסף. לשמרוק תינתן במסגרת ההסכם אופציה להגדיל את אחזקתה ב-5%

2022-12-19

2021: שיא כל הזמנים בהשקעות הבנקים וחברות הביטוח בחברות הנדל"ן

"הבנקים וחברות הביטוח מבינים שכדי לייצר תשואה גבוהה הם חייבים לעבור מהשקעות חוב להשקעות אקוויטי" אומר ארבל דר שותף מנהל בחברת גרניט גיוס הון בנדל"ן • וגם, מי הן החברות המאושרות? סיכום שנתי

2021-12-19

סמי מצלאוי: "תמ"א 38 פוגעת בהתפתחות הערים; בכייה לדורות אם לא תבוטל"

טוען כי פינוי-בינוי הוא הפתרון לחידוש שכונות ומצהיר: "רק רפורמה של התחדשות עירונית תסייע לענף" • מנכ"ל מטרופוליס אודי בלום: "החלטת הביטול – הזויה"

2019-07-04

מנהל מחלקת שיווק בחברת אנגלאינווסט אפי כהן: "שכונת הראשונים מציעה אזור שקט מאוד, עם הרבה ירוק בעיניים; המיקום מנצח"

השכונה הרמת גנית המבוקשת ממשיכה להתחדש • אפי כהן, מנהל מחלקת שיווק בחברת אנגלאינווסט המבצעת פרויקט תמ"א 38 בשכונה: "מלווים את הדיירים בכל שלב ומגשימים להם את החלום"

2021-03-07

עופר אנגל סמנכ"ל הפיתוח העסקי באנגלאינווסט: "זו חברה משפחתית שמסתכלת אל הדיירים בגובה העיניים ומצרפת אותם אל המשפחה"

חברת אנגלאינווסט מבצעת את כל סוגי הפרויקטים להתחדשות עירונית, בכל אזורי הביקוש, ובין היתר את פרויקט "תאומי קריניצי" בר"ג • סמנכ"ל הפיתוח העסקי עופר אנגל: "נברא כאן משהו מחדש, וזה יפה - זאת יצירה"

2020-06-29
הכתבות הנצפות ביותר

הצטרפו לניוזלטר של מרכז הנדל"ן

וקבלו עדכונים שוטפים על כל מה שחם בעולם הנדל"ן ישירות למייל שלכם

 
מחפש...