לוינשטיין קונה את אחד ממפעלי טבע בהר חוצבים ב-171 מיליון שקל

מדובר במפעל הטבליות הידוע של טבע, שתקופת החכירה בו אמורה הייתה להסתיים ב-2021 • לוינשטין מתעתדת לממש בשטח זכויות בנייה בהיקף של 70 אלף מ"ר

חברת לוינשטין
חברת לוינשטין

חברת לוינשטיין נכסים בע"מ הודיעה היום (ד') כי תרכוש עם חברת האֵם שלה, קבוצת משולם לוינשטיין הנדסה וקבלנות בע"מ מבנה תעשייתי בשטח של 31 אלף מ"ר באזור התעשייה הר חוצבים שבירושלים, תמורת 171 מיליון שקל. 

המבנה הוא למעשה מפעל הטבליות הידוע של חברת טבע, אשר עמד במוקד המחאה של עובדי חברת הפארמצבטיקה לפני כשנה וחצי. למעשה, עסקה זאת היא חלק מהמהלך שסיכמה הנהלת טבע עם העובדים, לסגירת המפעל השנה. הסכם החכירה של המבנה אמור היה להסתיים ב-2021.

חברת לוינשטיין נכסים פירטה בהודעת המכירה שמסרה לרשות לניירות ערך כי עסקת מכירת הנכס כוללת 34 אלף מ"ר בנויים ועוד 70 אלף מ"ר זכויות בנייה הניתנות לניצול – כ-32 אלף מ"ר עיליים ועוד 38 אלף מ"ר תת-קרקעיים. החברה מתכוונת לנצל את זכויות הבנייה הללו לאחר השלמת העסקה, ולהשכיר את השטחים הקיימים לשימושים שונים.

העסקה צפויה להיות מושלמת ב-2020, ודרושה עדיין את אישורם של הגורמים הרלוונטיים בטבע. חלקה של לוינשטיין נכסים בעסקה הוא 60%, וחלקה של לוינשטיין הנדסה – 40%.

לחדשות נדל"ן, עדכונים יומיומיים, דעות וניתוחים, הורידו את  אפליקציית מרכז הנדל"ן
אנשי נדל"ן, בואו לשמוע ולהשמיע את דעתכם. הצטרפו לקבוצת הפייסבוק רק נדל"ניסטים ותיחשפו לתכנים בלעדיים לתעשייה

קראו עוד במרכז הנדל"ן

רוצים לדעת עוד על נדל"ן בכלל ועל התחדשות עירונית בפרט? פודקאסט "החזית העירונית" ממתין לכם. האזינו לפרק האחרון - פרק 12 עם אילי בר ועו"ד תמר עדיאל זכאי

כתבות נוספות שיעניינו אותך
  • © כל הזכויות שמורות
search