קרסו נדל"ן השלימה רכישת המרכז המסחרי הגדול ביבנה תמורת 154 מיליון שקל

חברת קרסו נדל"ן רכשה מג'י סיטי את מרכז "G יבנה" - המרכז המסחרי הגדול בעיר. כיום הוא נמצא בתפוסה של כ-95%, ובכוונת קרסו להגדיל את התפוסה לכ-100% כבר ב-2023 והיא במגעים מול רשתות ומותגים נוספים

שיתוף הכתבה
המרכז של קרסו ביבנה הירוקה (יח"צ) המרכז של קרסו ביבנה הירוקה (יח"צ)

חברת קרסו נדל"ן השלימה בשבוע האחרון את רכישת המרכז המסחרי "G יבנה", מחברת ג'י סיטי ( גזית גלוב ),וקיבלה חזקה על המרכז שעליו חתמה הסכם מחייב בפברואר השנה. החברה רכשה את המרכז תמורת 154 מיליון שקל, והחלה לעבוד על מתיחת פנים לטובת המבקרים תושבי יבנה והסביבה. 

המרכז המסחרי היה חלק מהתוכנית האסטרגית של ג'י סיטי להקטנת החוב שלה, והיה המימוש הראשון שלה בישראל ולעת עתה היחיד. זהו המרכז המסחרי הגדול ביותר ביבנה. הוא החל בפעילות בשנת 2015, וכיום הוא נמצא בתפוסה של כ-95%, ובכוונת חברת קרסו נדל"ן להגדיל את התפוסה לכ-100% כבר במהלך 2023.

המרכז ממוקם ברחוב שדרות ירושלים, בסמוך לכניסה המערבית ליבנה, ממזרח לכביש 4, במרחק קצר מתחנת הרכבת של העיר. הכניסה אליו היא מרחוב שדרות ירושלים, שהוא הרחוב הראשי של העיר. בזכות הקרבה לכבישים המהירים הסמוכים (42, 431, ו-4),המרכז משרת תושבים ברדיוס גדול.

יוני ישראלי, מנהל חטיבת הנכסים המניבים בקרסו נדל''ן (לני בן בשט) יוני ישראלי, מנהל חטיבת הנכסים המניבים בקרסו נדל''ן (לני בן בשט)
שטח המגרש עליו בנוי המרכז הוא כ-7 דונם. סך השטח הבנוי (עילי ותת-קרקעי) הוא כ-24,200 מ"ר, מתוכו שטח סחיר של כ-10,600 מ"ר. שטח החניון הוא כ-13,600 מ"ר, הכולל כ-400 מקומות חניה תת-קרקעית בשלושה מפלסים. מדובר בשטח גדול גם יחסית למרכזים מסחריים אחרים של קרסו , המתפרסים על כ-3-5 דונם. 

בקרוב: 8 מרכזים מסחריים של קרסו נדל"ן ברחבי הארץ 

במרכז המסחרי קיימים כיום כ-50 שוכרים בתמהיל עסקים נרחב. בין המותגים והרשתות: רמי לוי, סופר פארם, בנק לאומי, פוקס, מקדונלנד'ס, קסטרו, ג'פניקה, קפה גרג, ורדינון, אופטיקה הלפרין ומכון הכושר פרופיט. 

החברה במגעים מול רשתות ומותגים נוספים במטרה להרחיב ולהעשיר את תמהיל העסקים במרכז, במיוחד בקומה העליונה. קרסו בתהליכים לקבלת היתר להצבת דוכנים קבועים במרכז, בין היתר לממכר כלי בית, תכשיטים, דוכן מיצים ושייקים. בנוסף, היא מקיימת מגעים גם לפתיחת משחקייה מזמינה לילדים. 

לדברי יוני ישראלי, מנהל חטיבת הנכסים המניבים בקרסו נדל"ן, "רכישת המרכז ביבנה מהווה המשך הבעת אמון של חברת קרסו נדל"ן בעיר יבנה. לחברה יש מרכז מסחרי נוסף בעיר בשכונת יבנה הירוקה, כך שללא ספק אנו רואים ביבנה פוטנציאל רב, בעיקר הודות לתנופת הבנייה והפיתוח של העיר ולהגירה החיובית אליה בשנים האחרונות. אנו מתכוונים לבצע שידרוג מערכות משמעותי במרכז המסחרי, להציע למבקרים עוד רשתות ומותגים מובילים, כמו גם מוקדי בילוי ופנאי לכל המשפחה".

המרכז ביבנה מצטרף למשפחת המרכזים המסחריים של קרסו נדל"ן, שבקרוב תמנה 8 מרכזים: המרכז הנוכחי ביבנה, מרכז נוסף ביבנה הירוקה כאמור, שוק בצלאל בת"א, נופי הסלע - מעלה אדומים, ככר המייסדים - אבן יהודה, הדר גנים פ"ת, עין הים חדרה שצפוי להיפתח בסוף מאי, ומרכז מסחרי בפורדיס על כביש 67 שנמצא בשלבי תכנון. 


כל יום בשעה 17:00- חמש הכתבות החשובות ביותר בתחום הנדל"ן מכל האתרים אצלכם בנייד!
לחצו כאן להצטרפות לתקציר המנהלים של מרכז הנדל"ן!

תגובות

הוספת תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.message }}
{{ comment.writer }}{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.writer }}{{ reply.date_parsed }}
הראה עוד
תגיות:קרסו נדל"ןיבנהג'י סיטי
הכתבות הנצפות ביותר

 
מחפש...