אאורה תיקח על עצמה את העלייה במדד התשומות ותעניק הטבת גידור עד 3%

חברת ההתחדשות העירונית תאפשר בשני הפרויקטים המובילים אאורה רמת השרון ואאורה רמת חן – הטבה של גידור המדד-  3% תקרה למדד תשומות הבנייה לשנה, את שאר המדד תישא על עצמה

שיתוף הכתבה

אאורה , חברת ההתחדשות העירונית, הודיעה היום (8.6) כי לאור אי הוודאות הקיימת בשוק בהקשר של עליית מדד תשומות הבנייה - תאפשר בשני הפרויקטים המובילים אאורה רמת השרון (הנמצא בפריסייל) ואאורה רמת חן – הטבה של גידור המדד-  3% תקרה למדד תשומות הבנייה לשנה, שאר המדד תישא על עצמה חברת אאורה .

מדד תשומות הבניה למגורים הוא מדד המשקלל את השינויים במחירי הבניה של דירות למגורים בעקבות שינויים בעלות חומרי הגלם השונים (בטון, ברזל וכו') מחודש לחודש.

בשנה האחרונה מדד התשומות עלה בצורה חדה בעקבות הקפיצה באינפלציה ובמחירי השינוע ברחבי העולם. המדד כיום עומד על 6% מדד תשומות בנייה שנתי, דבר המקשה על רוכשים רבים, ומטיל עליהם עוד ועוד הוצאות ברכישת הדירה המיוחלת.

עתה מאפשרת אאורה לגדר את המדד עד 3% בשנה, מה שאומר שאת יתרת המדד תיקח החברה על חשבונה. בנוסף החברה עדכנה כי בניגוד לחברות רבות בשוק- היא מאפשרת בכל הפרוייקטים הקדמת תשלומים עבור הדירה שנרכשה וזאת ללא תשלום קנס.

יעקב אטרקצ'י, בעלים ומנכ"ל אאורה : "אנחנו לא נחכה לתוכניות הממשלה, אלא נוביל מהלכים שישפרו את סיכוי הציבור לרכוש דירה בישראל, בעיקר הזוגות הצעירים שרוצים לרכוש דירה ולהבטיח לעצמם עתיד. הציבור נמצא באי וודאות לאור העליות התכופות והגבוהות במדד תשומות הבנייה, אין מנוס מלתת פתרונות מתקדמים. אאורה מציעה הטבות רבות לרוכשים, וכעת תאפשר בשני פרוייקטים

 

 

מובילים במרכז הארץ, אאורה רמת השרון (הנמצא בפריסייל) ואאורה רמת חן - גידור מדד תשומות בנייה עד תקרה של 3% בלבד. בנוסך להטבה משמעותית זו – החברה מאפשרת הקדמת תשלומים לרכישת הדירה וזאת ללא תשלום קנס עבור ההקדמה. חבילת ההטבות הזו מאפשרת הקטנת חוסר הודאות. התחדשות עירונית היא הפתרון והממשלה צריכה להקל על היזמים כדי לחדש את ישראל".

 

 

 

 

אאורה מחדשים את ישראל הינה חברת ציבורית המובילה בייזום בניה למגורים בישראל עם התמחות בייזום, תכנון והקמה של מתחמי התחדשות עירונית במרכזי ערים מבוקשות ומובילות.

החברה יוזמת, מתכננת ומקימה בישראל, לרבות יחד עם אחרים, 57 פרויקטים למגורים הכוללים כ- 27,002 יח"ד למגורים ( חלקה האפקטיבי של החברה הינו כ-20,470 ייח"ד)

 


כל יום בשעה 17:00- חמש הכתבות החשובות ביותר בתחום הנדל"ן מכל האתרים אצלכם בנייד!
לחצו כאן להצטרפות לתקציר המנהלים של מרכז הנדל"ן!

תגובות

הוספת תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.message }}
{{ comment.writer }}{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.writer }}{{ reply.date_parsed }}
הראה עוד
תגיות:אאורהיעקב אטרקצ'ימדד תשומות הבנייה
הכתבות הנצפות ביותר

 
מחפש...