להורדת אפליקציה

קרן הריט סלע נדל"ן רכשה 4.5 קומות נוספות במגדל פלטינום ברח' הארבעה

הקרן רכשה מחברת רבד שטח של 3,350 מ"ר וכן מחסנים בהיקף של כ- 900 מ"ר, 85 חניות וזכויות בנייה תמורת 115 מיליון שקל; כיום לחברה תשע קומות משרדים במגדל, ולאחר הרכישה תחזיק כמעט 14 קומות

גדי אליקם, מנכ"ל סלע נדל"ן (אבישי פינקלשטין)
גדי אליקם, מנכ"ל סלע נדל"ן (אבישי פינקלשטין)

קרן הריט סלע נדל"ן, בניהולם של המנכ"ל גדי אליקם והיו"ר שמואל סלבין, מדווחת הבוקר על רכישת שטחים נוספים במגדל פלטינום, מחברת רבד, בתמורה ל- 115 מיליון שקל.

הקרן רוכשת 4.5 קומות משרדים ומסחר בשטח של 3,350 מ"ר וכן מחסנים בהיקף של כ- 900 מ"ר, 85 חניות וזכויות בנייה.  כיום לחברה תשע קומות משרדים במגדל, ולאחר הרכישה תחזיק כמעט 14 קומות מהמגדל.

הרכישה תמומן באמצעות מזומנים שבקופת החברה (יתרות מזומנים פנויות בהיקף של כ- 300 מיליון שקל). שיעור התשואה ברכישה עומד על כ- 6.40% ושיעור התשואה על ההון עומד על כ- 13.5%. הנכס מושכר בשיעור תפוסה של 82% ל- 7 שוכרים שונים מתחום שוק ההון וההיי-טק, בחברה מעריכים הכנסה שנתית בתפוסה מלאה של כ- 7 מיליון שקל.

מגדל פלטינום ממוקם בדרום הקריה בת"א (ברחוב הארבעה) במיקום מרכזי לאזורי העסקים והבילויים של ת"א. הנכס נמצא בסמיכות לאזורי בינוי ופיתוח מרכזים בת"א, מתחם שרונה, מתחם TLV ורח' אבן גבירול. הוא קרוב גם לנתיבי איילון ולמרכז ת"א ונמצא בסמוך לתחנת רכבת קלה. באזור בנייני משרדים חדשים שלהם פוטנציאל לגידול ולביסוס האזור כמרכז עירוני חדיש ומתקדם.

סלע נדל"ן בע"מ היא קרן להשקעות בנדל"ן (REIT),המחזיקה ב- 41 נכסים מניבים בישראל בשטח כולל של כ- 480,000 מ"ר הכולל כ- 165,000 מ"ר שטחי חניה. נכסי החברה מושכרים ל- 530 שוכרים וכוללים בנייני משרדים, שטחי מסחר, תעשייה ולוגיסטיקה, מלון, בית חולים סיעודי ומקבץ דיור להשכרה.

לדברי גדי אליקם, מנכ"ל סלע נדל"ן: "אנו שמחים לעדכן על רכישת כ-4.5 קומות נוספות במגדל פלטינום ובסה"כ מחזיקים  כ-14 קומות מתוך 23 במגדל. אנו ממשיכים לבחון עסקאות, במטרה לאתר עסקאות אטרקטיביות, לרכוש נכסים מניבים נוספים ולהשביח אותם".

'פסגת הנדל"ן אילת'- ועידת בכירי הנדל"ן יוצאת לדרך!
לפרטים והרשמה: לחצו כאן

כתבות נוספות שיעניינו אותך
  • © כל הזכויות שמורות
search