חדשות הנדל"ן: גישור בתמ"א 38 בחולון; ויתניה מבקשת אשראי נוסף

העירייה החליטה ליזום בעצמה הליכי גישור בפרויקטים שבהם ישנן התנגדויות מצד תושבים  ויתניה ביקשה הגדלה של מסגרת האשראי ב-180 מיליון שקל עבור מגדל ויתניה

• מהנדסת העיר חולון, אדריכלית מימי פלג, יוזמת נוהל הליכי גישור לפתרון התנגדויות של תושבים בפרויקטים מסוג תמ"א 38 בעיר. הגישור ייעשה בעזרת עו"ד מיטל תשובה, מנהלת הבית לגישור ובוררות של מרכז השלטון המקומי, הממנפת את שירותי הגישור, בין היתר, לטובת פתרון סכסוכים בפרויקטים של התחדשות עירונית. פלג ותשובה: "ישנה חשיבות רבה לניהול דיאלוג המבוסס על צורכי הצדדים ולבניית יחסי אמון, כדי שהפרויקט יצא לדרך בשלום".

• חברת ויתניה עדכנה בהודעה לרשות לניירות ערך כי חברת בת שלה חתמה על הסכם להגדלת מסגרת האשראי עבור פרויקט מגדל ויתניה ברמת החייל בתל אביב, ב-180 מיליון שקל. החברה מעריכה כי העבודות להקמת המבנה יושלמו במחצית השנייה של שנת 2019.• החברות סלע בינוי ואיסתא נכסים מודיעות כי 100 זוכי פרויקט מחיר למשתכן שמקימות החברות בראשון לציון, פרויקט TOO TOWERS, רכשו דירות בו בתוך שלושה ימים. בסך הכול כולל הפרויקט 138 יחידות דיור, בשני מגדלים בני 26 קומות.• בתוך כך, יעניקו שתי החברות לעובדי המרכז הרפואי תל השומר הנחה של עד 10% במחירי הדירות בפרויקט בראשון לציון ובפרויקט הדרים בגליל ים בהרצליה. בהרצליה מתוכננים לקום שמונה בנייני מגורים בני 9 קומות; בפרויקט בראשון לציון יוקמו, כאמור, שני מגדלי מגורים בני 26 קומות.

לחדשות נדל"ן, עדכונים יומיומיים, דעות וניתוחים, הורידו את אפליקציית מרכז הנדל"ן
אנשי נדל"ן, בואו לשמוע ולהשמיע את דעתכם. הצטרפו לקבוצת הפייסבוק רק נדל"ניסטים ותיחשפו לתכנים בלעדיים לתעשייה

האירוע המקצועי של הענף חוזר – פסגת ההתחדשות העירונית 2020, עם הרצאות מקצועיות והשקת מדד ההתחדשות העירונית הרביעי! שריינו כבר עכשיו מקום באירוע הגדול של הענף, ב-26 במרץ:
https://pisga2020.nadlancenter.co.il/?link=1005

כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך
  • © כל הזכויות שמורות