משרד עורכי דין מוביל - ייצוג דיירים, ייצוג יזמים, פינוי בינוי

אודות יריב בר-דיין, חברת עורכי דין:

משרד עורכי הדין יריב בר-דיין, הינו משרד מומחה בתחום המקרקעין ומהמשרדים המובילים בארץ בתחום ההתחדשות העירונית. המשרד מלווה אלפי משפחות ויזמים בכ-80 פרויקטים פעילים של פינויבינוי בהם מתוכננות אלפי יח"ד חדשות והנמצאים בשלבים שונים.  

עם יותר מ-20 שנות ניסיון מעשי בתחום ההתחדשות העירונית, משרד יריב בר-דיין מיצב עצמו כאחד הבולטים בישראל בטיפול בפרויקטים ובהובלתם למימוש. המשרד הוא מהראשונים בישראל שטיפלו בפרויקטים של פינוי-בינוי, עוד כאשר התחום היה בראשית דרכו, והוא מהמשרדים היחידים שהביאו מספר לא מובטל של פרויקטי פינוי-בינוי למימוש ואכלוס. בראש המשרד עומד עו"ד יריב בר דיין, עם כ-26 שנות ניסיון מעשי בתחום המקרקעין בכלל ובתחום ההתחדשות העירונית בפרט.

עו"ד בר-דיין נחשב מומחה בתחום ההתחדשות העירונית, מוזמן תדיר להשתתף בדיונים הנערכים ברשות הממשלתית להתחדשות עירונית, בוועדות הכנסת הדנות בחוקים בתחום ומשתתף באופן קבוע בהליכי חקיקה. עו"ד בר-דיין מרצה בתחום, משמש כמרכז אקדמי של קורסים והשתלמויות, משתתף בימי עיון ומפרסם מאמרים מקצועיים.

צוות המשרד מונה עורכי דין ובעלי תפקדים מנוסים וותיקים הפועלים כקבוצה מאוחדת ומלוכדת. עם השנים צבר צוות המשרד ניסיון מעשי רב ומוכח בטיפול בפרויקטים של פינוי בינוי, המאפשר לצוות להביא לידי ביטוי יכולות בכל הקשור לטיפול בפרויקטים, כולל התנהלות מול בעלי הדירות, היזמים, הרשויות, ייצוג בוועדות התכנון, התנהלות מול רשויות המס והבנקים, עמידה מול החברות המשכנות, החברות העירוניות, מנהלות התחדשות עירונית ועוד.

המשרד החל לייצג בעלי דירות בפרויקטים של פינוי בינוי כבר ב-2001 , והיה שותף לאישורן של תשע תכניות בניין עיר (תב"ע) חדשות, מאושרות ובעלות תוקף, לבניית אלפי דירות בפרויקטי פינוי-בינוי בייצוג בעלי דירות ותוכניות נוספות רבות בייצוג יזמים. המשרד מטפל ומייצג בפרויקטים של פינוי-בינוי בהיקפים גדולים לבניית שכונות חדשות ברחבי הארץ, וכן בפרויקטים של תמ"א 38/2 (הריסה ובנייה) באזורי הביקוש.

גאוות המשרד היא ביכולתו להביא פרויקטים מורכבים למימוש ולאכלוס. המשרד היה שותף בייצוג להריסה לצורך תחילת בניה של 22 בניינים ישנים, במקומם נבנות למעלה מ-1,100 דירות חדשות. 250 משפחות המיוצגות ע"י המשרד כבר קיבלו את דירותיהם החדשו בבניינים החדשים. למעלה מ-280 משפחות נוספות פינו את דירותיהן, קיבלו לידיהן ערבויות בנקאיות ועברו לדירות שכורות עד לכניסה לדירות החדשות שלהם. 

פרויקטים נבחרים  

  • פרויקט "גרין פארק", נווה שרת, תל אביב - ייצוג 154 משפחות פרויקטים נבחרים בעסקה לבניית 447 דירות חדשות. הפרויקט הושלם ואוכלס.
  • פרויקט החלוץ - "רימוני תדהר", רמת השרון - ייצוג 48 משפחות בעסקה לבניית 192 דירות חדשות. הפרויקט הושלם ואוכלס.
  • פרויקט 'היילין' (מתחם עלית), רמת גן - פרויקט בן 285 יח"ד בשני מגדלי מגורים. שלב א' בן 168 יח"ד אוכלס. שלב ב' בבנייה.
  • פרויקט YARD, תל אביב - ייצוג 128 משפחות בעסקה לבניית 370 דירות חדשות. נתקבל היתר בניה.
  • פרויקט ארבר, נווה עופר, תל אביב - ייצוג 112 משפחות בעסקה לבניית 317 דירות חדשות.
  • פרויקט "המאבק", גבעתיים - ייצוג 60 משפחות בעסקה לבניית 164 דירות חדשות. 

"התחדשות עירונית היא קודם כל אנשים" המשרד חרט על דגלו את תפיסת העולם הזו ולאורה הוא פועל, תוך שילוב הניסיון הרב שצבר במהלך שנותיו הרבות בתחום והיכולות המוכחות שלו, אשר תורמים ליצירת וודאות המביאה להצלחת הפרויקטים.

הנהלת החברה

עו"ד יריב בר-דיין

מייסד ובעלים

עו"ד חגי אברהם

עו"ד נבו אלקבץ

נדל"ניוזלטר

מעוניינים לקבל עדכונים שוטפים על כל מה שחם בעולם הנדלן?
  • © כל הזכויות שמורות
search