להורדת אפליקציה

צור קשר עם חברת קן התור התחדשות עירונית

פעילויות חברת קן התור התחדשות עירונית בתחום ההתחדשות העירונית

פעילות בפינוי בינוי חברת קן התור התחדשות עירונית

סה"כ פרוייקטים
פרויקטים בתהליך סה"כ מתחמים בשלבים מתקדמים
פרויקטים בביצוע סה"כ דירות לפני
פרויקטים מאוכלסים סה"כ דירות אחרי

פעילויות החברה בתחום ההתחדשות העירונית

סה"כ פרוייקטים:
פרויקטים בתהליך:
פרויקטים בביצוע:
פרויקטים מאוכלסים:

פעילות בפינוי בינוי

מיקום דירוג:
סה"כ מתחמים:
סה"כ דירות לפני:
סה"כ דירות אחרי:

* המדידה נכונה למועד 31.8.2020

הנהלת חברת קן התור התחדשות עירונית

יואב קן תור

בעלים ומנכ"ל הקבוצה

תמיר חפץ

מנכ"ל קן התור התחדשות עירונית

חגית וולף

מנהלת חטיבת התחדשות עירונית אזור ירושלים

אודות חברת קן התור התחדשות עירונית

חברת קן התור הינה חברה קבלנית מבצעת (סיווג ג5 בלתי מוגבל) המעסיקה 150 עובדים - כולל מהנדסים, הנדסאים ואנשי מטה. החברה הוקמה בשנת 1993 ע"י יואב קן־תור, בוגר הפקולטה להנדסה אזרחית בטכניון. מאז צברה החברה ניסיון רב בייזום ובביצוע פרויקטים, תוך שמירה על איכות, עמידה בלוחות זמנים, גמישות ביצועית ותגובה מהירה לשינויים. החברה גיבשה מוניטין בזכות היכולות המקצועיות שלה, העמידות הפיננסית והשמירה על מסגרת תקציבית, תוך הקפדה על איכות ביצוע ללא פשרות. קן התור גאה במגוון הפרויקטים בהם נטלה חלק, וביניהם: שכונות חדשות, מגדלי מגורים, קוטג'ים, מוסדות חינוך, מבני ציבור, חיזוק ושדרוג מבנים קיימים, פרויקטים בתשתיות ועוד. החברה בעלת יכולות מימון באמצעות הון עצמי, וכן באמצעות בנקים וחברות מימון. 

 

עמידה בסטנדרטים המחמירים ביותר 

חברת קן התור הינה בעלת הסיווגים והתקנים הגבוהים ביותר בענף הבנייה הישראלי, ספקית רשומה של משרד הביטחון, מוכרת לביצוע עבודות ממשלתיות ופועלת על פי תקן 9002 ISO ,תוך שילוב של ניסיון הנדסי רב, גב כלכלי איתן ויציבות וניסיון של יותר מ־25 שנה בענף הבנייה למגורים. החברה עובדת גם בתחום הציבורי עבור עיריות, מועצות, משרד הביטחון, חברת חשמל וכו', ובמקביל מבצעת פרויקטים של בנייה רוויה  עבור יזמים וקבוצות רכישה, וגם יוזמת בעצמה פרויקטים למגורים ותמ"א 38 לסוגיו (1 ו־2) ופינוי־בינוי. לחברה ניסיון רב בבנייה ובאכלוס של יותר מ־1,000 יחידות דיור במהלך השנים, ובימים אלה מעורבת החברה בכמה פרויקטים של תמ"א 38 בשלבי תכנון וביצוע בערים תל אביב, ירושלים, רמת גן והרצליה. חברת קן התור היא חברה בעלת גב כלכלי יציב ומוניטין של יציבות פיננסית ומוסר תשלומים גבוה, ומומלצת על ידי הבנקים לביצוע פרויקטים עבור קבוצות רכישה ויזמים. לאחרונה אף דורגה קן התור ע"י חברת BDI במקום ה־25 מבין 4,000 חברות הבנייה הפרטיות בארץ, ונכנסה למדד ”100 S'DUN" בקטגוריית ההתחדשות העירונית . 

קן התור התחדשות עירונית – ייזום, תכנון, ביצוע ובדק - הכול IN HOUSE 

חברת קן התור פועלת יותר מעשור בתחום ההתחדשות העירונית בכל רחבי הארץ, עם ניסיון רב בגיבוש דיירים במתחמים גדולים, ומתמחה בהוצאת היתרי בנייה וטיפול ברשויות. החברה יוזמת ומבצעת פרויקטים של חיזוק, שיפוץ והרחבת בניינים קיימים (תמ"א 38/1) ופרויקטים של הריסה ובנייה מחדש (תמ"א 38/2) ופינוי־בינוי. כמו כן, אנו חברה קבלנית ומבצעת בפועל. קן התור יוזמת ומבצעת בפועל את הפרויקטים בעצמה, מתחילתם ועד סופם. הדיירים מתנהלים לאורך כל הפרויקט מול גוף אחד שאותו הם מכירים ושעליו הם סומכים. לחברה צוות מיומן וקשוב המלווה את הדיירים בזמן הבנייה, מטפל בשינויים ומלווה את הדיירים במסגרת שנת הבדק ואחריה.

פרויקטים לדוגמה של קן התור התחדשות עירונית

פרויקט יהודה הימית פינת שד' ירושלים, תל אביב. קרדיט: אדריכל עופר סגל
פרויקט מרים החשמונאית 10, 20, תל-אביב. קרדיט: פקר לוין- יסקי מור סיוון

וידאו אודות חברת קן התור התחדשות עירונית

חברות נדל"ן מומלצות על פי מדד ההתחדשות העירונית

  • © כל הזכויות שמורות
search