להורדת אפליקציה
  • מגדלי גלובל (Global Towers),רח' יצחק רבין 1, פתח תקווה
  • חברה מובילה בפינוי בינוי

צור קשר עם חברת ע.ט. החברה להתחדשות עירונית

פעילויות חברת ע.ט. החברה להתחדשות עירונית בתחום ההתחדשות העירונית

פעילות בפינוי בינוי חברת ע.ט. החברה להתחדשות עירונית

סה"כ פרוייקטים
פרויקטים בתהליך סה"כ מתחמים בשלבים מתקדמים
פרויקטים בביצוע סה"כ דירות לפני
פרויקטים מאוכלסים סה"כ דירות אחרי

פעילויות החברה בתחום ההתחדשות העירונית

סה"כ פרוייקטים:
פרויקטים בתהליך:
פרויקטים בביצוע:
פרויקטים מאוכלסים:

פעילות בפינוי בינוי

מיקום דירוג:
סה"כ מתחמים:
סה"כ דירות לפני:
סה"כ דירות אחרי:

* המדידה נכונה למועד 31.8.2021

הנהלת חברת ע.ט. החברה להתחדשות עירונית

טל גולדשטיין

מנכ"ל ומייסד

עמי כחלון

מנכ"ל ומייסד

אודות חברת ע.ט. החברה להתחדשות עירונית

ע.ט. החברה להתחדשות עירונית הינה מהמובילות והיציבות בישראל, עם ניסיון בהובלה של כ־38 פרויקטים מוצלחים ויותר מ־9,800 יחידות דיור בתכנון וביצוע ברחבי הארץ. בשלוש השנים הקרובות צפויה החברה לבנות מדי שנה 1,000 יחידות דיור לפחות, בהיקף עסקאות כולל של מיליארדי שקלים. ניסיוננו מוכיח מעל לכל ספק כי הדרך לפרויקטים מצליחים עוברת ביצירת שיח של שותפות עם בעלי הדירות, במתן מענה מדויק לצרכים ולרצונות שלהם, וביצירת שותפות אמיתית ומתמשכת איתם. חזון זה עומד בבסיסו של סיפור ההצלחה שלנו, הכולל עשרות פרויקטים ברחבי הארץ ובהם אלפי משפחות שהפכו לחלק ממשפחה שלנו.

 

טל גולדשטיין ועמי כחלון, מייסדי החברה ומנהליה, הקימו את החברה בשנת 2009 ומאז היא נחשבת לאחת הראשונות והמובילות בתחום ההתחדשות העירונית, שתרמה לתמורות המשמעותיות בתחום. עמי היה מהראשונים בישראל לקדם התחדשות עירונית, שאותה זיהה, בשלב מוקדם, כפתרון הולם למצוקת הדיור באזורי הביקוש בארץ וכאינטרס חברתי לאומי ראשון במעלה; טל החל את דרכו ביזמות נדל”ן בארה”ב בתחילת שנות ה־90, והקים חברה המתמחה בניהול, בבנייה ובשיווק נדל”ן, שהפכה למובילה בתחומה בשוק האמריקאי. תהליכי התחדשות עירונית מגלמים את הדרך המיטבית לממש זכות לדירה חדשה, לצד הזדמנות חסרת תקדים לחדש את הרחובות הוותיקים במרכזי הערים, לספק סביבת מגורים בטוחה, ליצור מלאי הולם של יחידות דיור, ולהביא לצמיחה עירונית ולאומית לאורכה ולרוחבה של ישראל.

 

פעילות החברה

פעילותה של החברה בייזום פרויקטים של פינוי־בינוי ניכרת כיום בכמה וכמה ערים בארץ, בהן תל אביב, בת ים, רמת גן, בני ברק, גבעת שמואל, נס ציונה, פתח תקווה, חולון, בית שמש הרצליה, חיפה והקריות, ומכוונת תמיד לאזורי ביקוש עירוניים, שבהם יש צורך במציאת פתרונות יצירתיים להגדלת מספר הדירות בשטחים נתונים. ברבים מהמקרים הפרויקטים מתממשים הודות להצלחתם של מהלכים שהחברה מנהלת מול רשויות התכנון והשלטון המקומי, שלא אחת מביאים להישגים חסרי תקדים בענף ההתחדשות העירונית.

 

החברה יזמה ועומדת מאחורי פרויקט הפינוי־בינוי פורץ הדרך בשדרות לה גווארדיה 64–68 בתל אביב, שבמסגרתו נהרסו שלושה בנייני רכבת, על 72 דירותיהם, ובמקומם נבנים ארבעה בניינים בני 7–9 קומות שבהם 275 יחידות דיור וכן שטחי מסחר. התקדמות בניית הפרויקט המרשים היא מהירה, ותהליך האכלוס צפוי להתחיל כבר במאי 2021. שווי הפרויקט כ־630 מיליון ש"ח, והשפעתו על המרקם השכונתי כבר מורגשת, אף שבנייתו טרם הסתיימה ונמצאת כיום בשלבי סיום. במקביל לו מובילה החברה בהצלחה רבה פרויקטים גדולים נוספים בשכונת יד אליהו, שביחד כוללים כ־600 דירות וכן שטחי מסחר וציבור. פרויקטים אלו, המצויים בשלבים מתקדמים של הוצאת היתרי בנייה, עתידים לגרום לשינוי סביבתי עצום ולהפיח חיים חדשים בשכונה הוותיקה.

 

כאמור, החברה צברה הישגים משמעותיים בערים נוספות, והיא מובילה בהן עשרות פרויקטים של פינוי־בינוי בשלבים מתקדמים. פרויקט NEO הרא"ה, ברחוב הרא"ה 151–153 ברמת גן, ששוויו כ־210 מיליון ש"ח, הוא פרויקט יפהפה שקיבל היתר בנייה בחודש ינואר 2020 ומאז כבר עלה לקרקע. במסגרתו ייהרסו שני בנייני רכבת ישנים שבהם 38 יחידות דיור, ובמקומם ייבנו שני בנייני מגורים חדישים וייחודיים שבהם 108 יחידות דיור.

 

נוסף על כך יצא לדרך בשנת 2020 גם פרויקט NEO בן גוריון בגבעה, ששוויו 250 מיליון ש"ח. זהו פרויקט גדול בכניסה המערבית לעיר, ברחוב בן גוריון 2–6, שם יוקמו שני מגדלים בני 15 קומות ובהם 148 יחידות דיור, במקום שלושת המבנים הקיימים שבהם 36 יחידות דיור. גם פרויקט זה נמצא בשלב מתקדם לאחר הריסה, בשלב העלייה לקרקע.

 

החברה היא גם יזמית פרויקט ענק ברחוב הטייסים בתל אביב (בשיתוף ב.ס.ר),המצוי אף הוא בשלב הוצאת היתר הבנייה ולקראת יציאה לשיווק. במסגרת פרויקט זה ייהרסו שישה מבני רכבת ברחובות הטייסים 6–10 וברנפלד 10–14, ובמקומם ייבנו ארבעה בנייני מגורים בני 7 ו־9 קומות. בסך הכול יכללו המבנים החדשים 260 יחידות דיור, לעומת 72 יח"ד בבניינים הקיימים.

 

החברה מקדמת במרץ פרויקטים של פינוי-בינוי גם באזורים המרוחקים מהמרכז. היא היזמית של פרויקט NEO רמת לח"י בבית שמש, פרויקט עצום שתוכניתו אושרה בחודש ינואר 2020 על ידי הוותמ"ל, לבניית 1,053 יחידות דיור בעשרה מבנים חדשים בני 9 עד 24 קומות, במקום מבני רכבת משנות ה־50 הכוללים 176 דירות בסך הכול. שוויו הכללי של הפרויקט הוא כ־1.1 מיליארד ש"ח.

 

לאורך כל שנות פעילותה מפגינה החברה עוצמה, מקצוענות ועשייה אדירה, שבאות לידי ביטוי בין היתר ביכולתה המוכחת לפעול מול רשויות התכנון, ברמה המקומית והארצית, כדי להביא לשינויי תב"עות ולאפשר לפרויקטים להפוך מעוד תוכנית על הנייר למציאות בשטח. צריך לזכור כי מדובר בתהליכים מורכבים וממושכים, הדורשים ידע מקצועי מצרפי אדיר, עבודה מול עשרות גורמים ובעלי זכויות ואינטרסים, ותעצומות פיננסיות ממשיות המאפשרות את אורך הנשימה ואת הגיבוי הבנקאי ההכרחיים בפרויקטים בסדרי גודל כאלה. בשנים האחרונות קידמה החברה שינוי תב"ע ב־20 פרויקטים ברחבי הארץ.

 

עוצמה, הובלה ושיתוף בעלי הדירות

 

החברה להתחדשות עירונית מנצחת על התקדמות הפרויקטים שהיא יוזמת במקצועיות מרשימה, ומקפידה לכל אורך התהליך – פרק זמן של כמה שנים - להוות עבור בעלי הדירות עוגן רצוף ומשמעותי. מנהלי הפרויקטים (וגם מנכ"לי החברה בעצמם) מקיימים קשר שוטף לא רק עם נציגויות בעלי הדירות, אלא עם כל אחד ואחת מבעלי הדירות, אם אלו זקוקים למענה או לאוזן קשבת לגבי כל נושא הקשור לפרויקט.

 

כחברה העוסקת בתחום המורכב של פינוי-בינוי, שמשמעו פינוי דיירים מדירותיהם, העתקת מגוריהם למקום אחר והריסת הבתים כדי לבנות חדשים תחתם, בחברה להתחדשות עירונית הבינו מהיום הראשון  שהעיקרון המרכזי והראשון בחשיבותו הוא עיקרון 'בעלי הדירות במרכז'. קברניטי החברה השכילו להבין, כי בתחום ההתחדשות העירונית בעלי הדירות הם שותפיו האמיתיים של היזם, שכן הם בעלי הקרקע. הם אלו שנמצאים בלב ליבו של הפרויקט, והיזם מחויב לשמור על ביטחון הנכס היקר ביותר שלהם כערובה לשמירה על ביטחון הפרויקט בכללותו.

 

בעלי הדירות נתפסים בחברה כשותפים לדרך והם זוכים לשקיפות מלאה. רצונותיהם וצורכיהם מקבלים מענה אינדיווידואלי, ושיתוף הפעולה עימם הוא הכרחי לצורך הגשמת הפרויקט.

 

בשנת 2018, על רקע הצלחת החברה לקדם פרויקטים גדולים מול רשויות התכנון, תוך שמירה על רצף עבודה מרשים ועל סבך בירוקרטי מינימלי, הקימה החברה עם קבוצת הנדל"ן הירושלמית ISA Group את החברה להתחדשות ירושלים. במסגרת זו מקודמות כיום על ידי החברה 12 תוכניות בכמה שכונות בירושלים ובבני ברק, בהיקף כולל של אלפי יחידות דיור ואלפי מ"ר של מסחר.

פרויקטים לדוגמה של ע.ט. החברה להתחדשות עירונית

בן גוריון, גבעת שמואל. קרדיט_ Evolve Media (1)
הראה, רמת גן. קרדיט_ (1)
יד לבנים, תל אביב. קרדיט_ (1)
מגדלי גלובל, פתח תקווה. קרדיט_ viewpoint (1)

וידאו אודות חברת ע.ט. החברה להתחדשות עירונית

חברות נדל"ן מומלצות על פי מדד ההתחדשות העירונית

כתבות אחרונות אודות חברת ע.ט. החברה להתחדשות עירונית

בית השמש העולה: פרויקט הפינוי-בינוי הגדול בישראל יוצא לדרך

ע.ט. החברה להתחדשות עירונית תבצע את הפרויקט הראשון בעיר בית שמש במסגרתו ייבנו 1,160 יחידות דיור חדשות. "זו לדעתי הבשורה החברתית הכי גדולה במדינת ישראל לעשור הקרוב"

2022-05-18

הנוסח לחלופת שקד נחתם בוועדת הפנים, והרוחות סוערות: כל התומכים והמתנגדים

חבר הקואליציה איתן גינזבורג כחול לבן: מהלך חשוב, אך חור שחור גדול מעיב בהתייחסות לפריפריה - הפריפריה נשכחה • רן קוניק ראש עיריית גבעתיים: החלטה אמיצה • יהודה כתב יו"ר ארגון הקבלנים: מוטב היה אילו היינו נשארים עם תמ"א 38 המקורי • ומה דעתם של היזמים ואנשי המקצוע, בכתבה המלאה

2022-03-08

עמי כחלון: "צריך להוריד חסמים, לתת יותר בהירות; יש כאן עשרות יזמים שיכולים לייצר יותר מ-100 פרויקטים בשנה"

שולחן עגול של מרכז הנדל"ן בנושא תקן 21 המעודכן והמיסוי בהתחדשות עירונית נערך לפני ימים אחדים, בהשתתפות בכירי הרגולטורים, עורכי הדין והיזמים • עמי כחלון, מייסד ומנכ"ל משותף ב-ע.ט החברה להתחדשות עירונית: "הבהירות תאפשר למדינת ישראל לצמצם את הפער של יחידות הדיור"

2022-01-06

רגע לפני שבת: הכתבות הנצפות ביותר השבוע באתר מרכז הנדל"ן 31.12.21

הוגש תזכיר החוק להארכת הטובת המס בתמ"א 38 • שיעור הרווח היזמי בתקן 21 לא ייקבע באופן גורף • ותוכנית "מתחם הראשונים" גורמת לחששות בקרב התושבים • רגע לפני שבת - רגע לפני השנה החדשה

2021-12-30

דייר סרבן? "יש פתרונות לכל דבר, יזם שיגיד שאין לו פתרונות להכול, הוא לא בענף הנכון"

את הדברים אמר עמי כחלון מנכ"ל משתוף בחברה להתחדשות עירונית בפורום השולחן העגול לעורכי דין במרכז הנדל"ן • על תהליך פינוי הדיירים: " יותר נכון לפנות לפני הזמן, במקום להגיע לסיטואציה שבו אין דירות להשכרה, בפרט אם מדובר באוכלוסיות מיוחדות"

2021-12-29

חדשות הנדל"ן: התקדמות בשני מתחמי פינוי-בינוי בירושלים; שפיר זכתה במכרז רמ"י ברמה"ש

הוועדה המקומית המליצה על הפקדת תוכנית פינוי-בינוי בקריית היובל, ואישרה תוכנית פינוי בינוי בגילה • שפיר תשלם כ-138 מיליון שקל על הזכייה • צרפתי צבי ובניו מוכרת דירות בבאר יעקב ב-כ-129 מיליון שקל

2021-10-29

המחיר הצפוי של ביטול תמ"א 38: ויתור על 125 אלף יח"ד חדשות

עשרות פרויקטים במסגרת תמ"א 38 ממתינים כיום 'בצנרת התכנונית', וביטול התוכנית צפוי לקבור אותם לעד • "ביטול ללא פתרון חלופי – הפקרה של חיי תושבי ישראל"

2019-07-03

הותמ"ל הפקידה תוכניות בבית שמש ובלוד ל-7,000 דירות חדשות

בתוכנית להתחדשות עירונית במתחם רמת לח"י בבית שמש יוקמו 1,000 יח"ד, 5,200 מ"ר לשטחי ציבור וכ-1,000 מ"ר למסחר • בלוד אזור התעשייה יהפוך לרובע עירוני

2019-06-13

עמי כחלון: "צריך להוריד חסמים, לתת יותר בהירות; יש כאן עשרות יזמים שיכולים לייצר יותר מ-100 פרויקטים בשנה"

שולחן עגול של מרכז הנדל"ן בנושא תקן 21 המעודכן והמיסוי בהתחדשות עירונית נערך לפני ימים אחדים, בהשתתפות בכירי הרגולטורים, עורכי הדין והיזמים • עמי כחלון, מייסד ומנכ"ל משותף ב-ע.ט החברה להתחדשות עירונית: "הבהירות תאפשר למדינת ישראל לצמצם את הפער של יחידות הדיור"

2022-01-06

מנכ"ל משותף ומייסד החברה להתחדשות עירונית עמי כחלון: "היתרון של החברה - אנחנו יודעים לעשות הכול; לא רק להחתים, לא רק לפקח, לא רק לשווק – הכול"

החברה להתחדשות עירונית נוסדה לפני 13 שנים – והיום היא מהמובילות בשוק • עמי כחלון, מנכ"ל משותף ומייסד החברה: "הדייר במרכז התמונה ולא כסיסמה" • טל גולדשטיין, גם הוא מנכ"ל משותף ומייסד: "יודעים להוציא את הפרויקט לפועל בזמן הכי קצר שניתן"

2021-05-27
  • © כל הזכויות שמורות
search