מעוניין לעשות פינוי בינוי? צור קשר עם חברות נדל"ן מובילות:

הנהלת חברת כאן בינוי - חדשנות עירונית

אורי ניאזוב - מנכ"ל מייסד

גבי יקר - מנכ"ל מייסד

אודות חברת כאן בינוי - חדשנות עירונית

'כאן בינוי - חדשנות עירונית' הינה חברת בנייה ויזמות דינמית ופורצת דרך בתחומה, החתומה על מגוון פרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית באזור המרכז.  

מייסדי החברה הם אורי ניאזוב, מנכ"ל מייסד, משפטן בעל 15 שנות ניסיון בייזום ובביצוע פרויקטים בתחום הנדל"ן, אשר משתתף ומרצה בפאנלים בתחום ההתחדשות העירונית; וגבי יקר, מנכ"ל מייסד, מרכז את תחום הביצוע וההנדסה, בעל ניסיון רב וידע הנדסי מקיף.

החברה מיישמת שיטות עבודה עדכניות, טכנולוגיות הנדסיות מתקדמות ובנייה ירוקה וידידותית לסביבה. במקביל, כאן בינוי משלבת את המשאבים המקצועיים שלה עם רמת שירות גבוהה, מה שמוביל לאמון רב בקרב לקוחותיה לאורך השנים.

בזכות הידע, המקצועיות, המרקם האנושי, ההתמקדות בכל פרט והניסיון הרב שצברו אנשי החברה - כאן בינוי מוציאה לפועל פרויקטים מנצחים ומבוקשים מאז היווסדה.

התחדשות עירונית - כאן יחד אתכם
החברה ביצעה עשרות פרויקטים ואכלסה מאות יח"ד במסגרת "פינוי־ בינוי" תמ"א 38/2 הריסה ובנייה מחדש ותמ"א 38/1 תוספת מעל מבנה קיים. צוות החברה מעורב בכל שלב על מנת להעניק לכל פרויקט את מרב תשומת הלב שמגיעה לו, ובסופו של תהליך לאפשר לחברה לספק ללקוחות דירה משודרגת בבניין חדש, ובסביבה איכותית. כל פרויקט של כאן בינוי מבוסס על מתודולוגיה סדורה המכוונת בצורה ישירה לתוצר הסופי: תכנון ובנייה בסטנדרטים הגבוהים ביותר לשביעות רצון הדיירים והרוכשים.

חוסן כלכלי ואיכות ללא פשרות
לחברה גב כלכלי איתן, היא מחזיקה בנכסים מניבים ומעמידה את כל הערבויות והבטוחות הנדרשות לכל פרויקט. כל הפרויקטים מלווים בליווי סגור על ידי אחד מהבנקים המובילים בישראל.

כאן בינוי מקפידה לעמוד בלוחות זמנים, אינה מתפשרת על טיב העבודה ועושה שימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר. 

צוות אנושי מוביל וליווי לאורך כל הדרך 

כאן בינוי גאה בהון האנושי שלה, הכולל אנשי מקצוע מובילים בתחום התכנון והאדריכלות, הביצוע, הייעוץ המשפטי, פיקוח הבנייה וניהול העבודה. הצוות המקצועי פועל באמינות ושקיפות מלאה בכל פרמטר לאורך כל הפרויקט.

מעטפת השירות המקיפה והייחודית של כאן בינוי כוללת ליווי של נציג אישי המציב את צורכי הלקוחות ורצונותיהם בראש סדר העדיפויות, ומספק להם מענה אדיב ומהיר לכל בקשה. שילוב זה מבטיח את שביעות הרצון של הדיירים והרוכשים - הן מתהליך הבנייה והן מהתוצאה הסופית.

הניסיון הרב של כאן בינוי מבטיח ללקוחות דירה חדשה בתכנון מודרני, בבניין חדש וחזק הנמצא בסביבה מחודשת וירוקה. החברה מפעילה מחלקת 'בדק', המבטיחה כי גם לאחר מסירת הדירה הדיירים ייהנו משירות מהיר ואיכותי. 

הפרויקטים לדוגמה:

  • טייסים 8, חולון - פרויקט תמ"א 38/2 הריסה ובנייה, בניין בן שש קומות ובו 15 דירות, בעל עיצוב ארכיטקטוני מרשים ועכשווי, מגוון דירות מפוארות, מרפסת שמש וחניון תת-קרקעי מטופח.
  • יאיר הגלעדי 5, חולון - פרויקט תמ"א 38/2 הריסה ובנייה, בניין בן שלוש דירות מפוארות, מרפסת שמש וחניון תת־קרקעי מטופח.קומות ובו 12 דירות. פרויקט בוטיק אותנטי וייחודי עם תכנון קפדני ועיצוב אדריכלי מעורר השראה, בצמוד לגן העצמאות הירוק ורחב הידיים.
  • רש"י 1, חולון - פרויקט תמ"א 38/2 הריסה ובנייה, בניין בן שש קומות ובו 25 דירות. הפרויקט הוא חלק מתהליך התחדשות עירונית שמובילה כאן בינוי באופן גורף בשיתוף עיריית חולון, ומציג סינרגיהשל ישן וחדש, אינטימיות ויוקרה. 

חברות נדל"ן מומלצות על פי מדד ההתחדשות העירונית

חברות נדל"ן מובילות בהתחדשות עירונית

הכתבות הנצפות ביותר

הצטרפו לניוזלטר של מרכז הנדל"ן

וקבלו עדכונים שוטפים על כל מה שחם בעולם הנדל"ן ישירות למייל שלכם

 
מחפש...