מעוניין לעשות פינוי בינוי? צור קשר עם חברות נדל"ן מובילות:

הנהלת חברת ינושבסקי

אלי ינושבסקי - בעלים ומנכ"ל

ניר ינושבסקי - סמנכ"ל

אודות חברת ינושבסקי

קבוצת ינושבסקי הינה קבוצה משפחתית, מהוותיקות והמוכרות בענף הבניה הישראלי הקבוצה העוסקת בשלושה תחומי פעילות: ביצוע פרויקטים מורכבים, יזמות של מגורי בוטיק והשקעות בטכנולוגיות בנייה חדשניות. יכולותיה של קבוצת ינושבסקי להוציא אל הפועל פרויקטים מורכבים ומאתגרים, עמידתה בסטנדרטים ותקנים בינלאומיים, הקפדתה על איכות, בטיחות ומצוינות- הם אלו שהולכים לפניה.

מנהלי כל אחת מהחברות בקבוצה מעורבים בכל פרויקט, קטן כגדול, ומוודאים שהוא מקבל את ההתייחסות המקצועית המתאימה ושכלל הגורמים האחראים על ביצועו, חוברים להשלמתו המוצלחת. צוותי העבודה כוללים את אנשי המקצוע הוותיקים והמנוסים בענף, בעלי ניסיון רב בהתמודדות עם האתגרים ההנדסיים המורכבים ביותר. שביעות רצון הלקוח, עומדת במרכז החשיבה העסקית המובילה את החברה והיא המכוונת את פעילותה, הן ברמת השירות והן ברמתו הגבוהה והבלתי מתפשרת של הביצוע ההנדסי.

חברות נדל"ן מומלצות על פי מדד ההתחדשות העירונית

כתבות אחרונות אודות חברת ינושבסקי

התאחדות הקבלנים: עשרות רשויות מקומיות חייבות לקבלנים סך של 100 מיליון שקל

מנתונים שהוצגו בדיון בוועדת הכספים של הכנסת, עולה כי עשרות רשויות מקומיות לא משלמות את חובותיהן לקבלנים שביצעו עבורן עבודות. בין הרשויות: צפת, טייבה, גדרה, עומר ונתיבות. "העיריות גם לא משלמות בתנאים נורמליים וגם לא עומדות בתנאי התשלום שהן עצמן קבעו" 

2024-01-17

2 מיליון תלמידים חזרו לפני שבועיים לכיתות – האם יש מספיק לכולם?

משרד החינוך מתמודד באופן קבוע עם גירעון של 3,000 כיתות בית ספר וגן. התקציבים לבניית כיתות חדשות מגיעים באיחור, הקבלנים שמחויבים לבנות מבני ציבור עושים זאת לעתים תוך הפסדים, וכשמגיעים להתחדשות עירונית הבעיות מחריפות עוד יותר

2022-10-19

קריסת הביצוע: "קבלן שמרוויח 2% לא יעמוד ב-25% זינוק בעלויות"

שני יוזמי ההפגנה אתמול במחלף השלום – סגן נשיא התאחדות הקבלנים ניר ינושבסקי ויו"ר הסתדרות עובדי הבניין יצחק מויאל – מסבירים מדוע הגיעו מים על נפש. "שרשרת המשברים העולמית הביאה לכמות עצומה של פשיטות רגל והממשלה מתעלמת. אם לא תהיה הידברות אמיתית נשבות"

2022-07-31

הפגנה משותפת לקבלנים ולהסתדרות: "נשבית את ענף הבנייה"

בהפגנה שקיימו היום (א') בצומת עזריאלי, קרא ארגון הקבלנים לממשלה לנקוט צעדים להצלת הענף בעקבות הזינוק בעלויות הבניה. לטענתם 600 חברות בניה פשטו רגל ב-2021. יו"ר הסתדרות עובדי הבניין: "נשבית את הענף אם יהיה צורך"

2022-07-31

חודש למלחמה באוקראינה, מחירי הגלם מתייקרים; כיצד זה ישפיע על ענף הנדל"ן?

ניר ינושבסקי: "מאז שהמלחמה התחילה, המחירים זינקו, על המדינה להתערב לפני שהקבלנים יקרסו" • אוהד עיני: "נמתין ונראה לאן יתגלגלו הדברים, מוקדם מידי להגיע למסקנות חפוזות"

2022-03-23

עו"ד איתן ארז: "קבלן שעובד ברווחיות של 8% הוא מתאבד, הוא יגיע לפירוק"

עו"ד איתן ארז: "עדיף לא לעבוד מאשר לעבוד בהפסד" • כונסת הנכסים הרשמית: "חלק מהסיכונים לא נראים לעין ולא מתומחרים נכון; כשקונים בזול משלמים ביוקר"

2019-05-16

סרוגו: "כל שר שיכנה את הקבלנים בכינויי גנאי יחטוף תביעת דיבה"

ראול סרוגו, נשיא התאחדות בוני הארץ: "אני אחזיר את המילה 'קבלנים' לשם של ההתאחדות - אין שום בושה במילה קבלן"

2019-05-16

ינושבסקי: "כל קבלן יוצא לשדה קרב. המציאות מכתיבה תביעה בסוף"

סגן נשיא התאחדות הקבלנים מדבר על שחיקת הרווחים ועל קריסת קבלני הביצוע, הצורך במבחני איכות ולא רק זכייה לפי מחיר, ואחריות הפועלים עצמם לתאונות בענף

2019-10-07

הקבלנים נגד התאגידים הסיניים: "סכנה בהשתלטות על תשתיות"

התאחדות בוני הארץ דורשת מהחשכ"ל, רוני חזקיהו, לבחון את "המציאות הבעייתית בישראל" ודרשה כי תיאסר כל השתתפות של תאגידים בבעלות ממשלתית במכרזים אסטרטגיים

2019-08-28

"אין שינוי בשיעור ההרוגים, מה שעלה דרמטית הם היקפי הבנייה"

אנשי התאחדות בוני הארץ התפנו לשיחה על ההרוגים והנפגעים הרבים באתרי הבנייה בארץ בשנה האחרונה • "מהשנה הבאה – דירוג לאתר בנייה על ידי ממוני בטיחות"

2019-11-14

חברות נדל"ן מובילות בהתחדשות עירונית

הכתבות הנצפות ביותר

הצטרפו לניוזלטר של מרכז הנדל"ן

וקבלו עדכונים שוטפים על כל מה שחם בעולם הנדל"ן ישירות למייל שלכם

 
מחפש...