להורדת אפליקציה

עסקה ראשונה במתחם האלף בראשל"צ בין בעלי קרקע פרטית ליזמיות בניה

15 בעלי המקרקעין המשתרע על כ־7 דונם ועליו ניתן לבנות למעלה מ־10 אלף מ"ר למסחר ומבני ציבור יקנו 51.5% משווי הזכויות לחברות  ב.ס.ר. הנדסה ארמונות חן וקופרלי ושלום השקעות

עו"ד אביעד שוב, שותף, משרד שוב ושות' - עורכי דין (סטודיו תומס)
עו"ד אביעד שוב, שותף, משרד שוב ושות' - עורכי דין (סטודיו תומס)

עסקת קומבינציה ראשונה במתחם האלף בראשון לציון. 15 בעלי קרקע פרטיים יקנו 51.5% משווי הזכויות במקרקעין המשתרע על כ־7 דונם עליהם ניתן לבנות למעלה מ־10 אלף מ"ר בייעוד מסחר ומבני ציבור, לחברות ב.ס.ר. הנדסה ארמונות חן וקופרלי ושלום השקעות, כאשר 48.5% מזכויות הפרויקט, יוותרו לבעלי הקרקעות הפרטיים. 

את בעלי הקרקעות הפרטיים ייצגו בעסקה עוה"ד אביעד שוב ורותם קלימי ממשרד שוב ושות' ואת החברות ייצג עו"ד דרור רוזנבלום ממשרד מקוב נוף הוברמן ושות' על פי ההערכות השווי המבונה של הפרויקט יעמוד על כ- 200 מיליון שקלים.

מתחם האלף בראשון לציון הוא אזור בשטח של כ-1,000 דונם הממוקם באזור הדרום-מערבי של העיר, גבולותיו הם שדרות רחבעם זאבי מצפון, שדרות רבין בדרום, נתיבי איילון במזרח ושדרות מרילנד במערב. התוכנית כולה מאפשרת בניית 5,500 יחידות דיור וכ-1.8 מיליון מטר לשימושי מסחר, תעשייה ותעסוקה, כמו גם 110 דונם של פארקים.

עו"ד אביעד שוב, שותף במשרד שוב ושות' ציין כי התכנית המפורטת בחלקה זו אושרה לפני מספר חודשים וניתן היה לקדם חתימה מהירה על עסקת קומבינציה רק בשל העובדה שבעלי הזכויות במקרקעין התאגדו לייצוג משותף עוד לפני אישור תכנית האיחוד והחלוקה. ההתאגדות שלהם אפשרה לנו כמייצגים לוודא שיוקצו להם מגרשים במשותף כך שיוכלו מייד לאחר אישור התכנית לקדם עסקה ו/או לפעול לקדום הבניה, הכל בהתאם לרצון הבעלים.

הצטרפו למאות חברות נדל"ן מובילות המשתתפות ב- "פסגת הנדל"ן אילת"- ועידת בכירי הנדל"ן
והבטיחו מקומכם עכשיו: לחצו כאן

כתבות נוספות שיעניינו אותך
  • © כל הזכויות שמורות
search