להורדת אפליקציה

קבוצת בסט: סמאר קרדוש ימונה למנכ"ל חברת "בסט בנייה"

קרדוש יכנס לתפקידו בדצמבר הקרוב. בתפקידו האחרון קרדוש מכהן בתפקיד סמנכ"ל ההנדסה של החברה.

אתר בנייה- אילוסטרציה (שטאטרסטוק)
אתר בנייה- אילוסטרציה (שטאטרסטוק)

קבוצת בסט הודיעה לפני שעה קלה על מינוי של סאמר קרדוש למנכ"ל חברת בסט בנייה. קרדוש, מהנדס במקצועו, נשוי ואב לשלושה ילדים. קרדוש הגיע לחברה לפני 28 שנים, ושימש במגוון תפקידים בחברה. קארדוש הינו סמנכ"ל ההנדסה בחברה ובתחילת דצמבר יתחיל לכהן כמנכ"ל החברה.

חברת בסט בנייה הינה אחת מחברות הבת של קבוצת בסט שלה ארבע זרועות. חברת "בסט יזום"- חברה יזמות בתחום הבנייה, חברת "בסט בילדאפ"- חברה קבלנית המתמחה בביצוע עבודות גמר במתחמי בנייה. חברת "בסט קנדה"- עוסקת בפרויקטים לנדל"ן בחו"ל.  חברת "בסט בנייה" היא הזרוע הרביעית של החברה ופועלת בתחום הבנייה בישראל.

רק בשבוע שעבר דיווחנו כאן כי חברת "בסט יזום" תבנה 158 יחידות דיור במתחם "הקריה האקדמית" בפתח תקווה.

מנכ"ל קבוצת בסט אליאס טנוס אמר עם המינוי כי "אני סמוך ובטוח שהניסיון והידע שצבר סאמר בשנותיו בקבוצת בסט יסייעו לקדם את המטרות של החברה והקבוצה כולה. אנו בבסט מאמינים בעובדים שצומחים וגדלים איתנו וכך היה עם סאמר – הוא החל כמהנדס מן השורה והתקדם בכל שלבי סולם הדרגות עד לניהול החברה, אני מאחל לו בהצלחה בתפקיד".

 

קראו עוד במרכז הנדל"ן

האנשים החשובים ביותר, הנושאים החמים ביותר והשיחות המקצועיות ביותר בענף הנדל"ן - בפודקסאט "החזית העירונית" של מרכז הנדל"ן. האזינו לפרקים החדשים כאן!

כתבות נוספות שיעניינו אותך
  • © כל הזכויות שמורות
search