7 פעילויות ואטרקציות שכל איש נדל"ן חייב לעצמו בסגר

מה יכול איש הנדל"ן הממוצע בימים לא שגרתיים שכאלו – גם עבור מי שהוחרג מהנחיות הסגר הכלליות?

אטרקציות נדל"ניות בימי בידוד (מרכז הנדל"ן)
אטרקציות נדל"ניות בימי בידוד (מרכז הנדל"ן)

התפשטות נגיף הקורונה הביאה אותנו למצב שטרם הכרנו כמותו בעידן המודרני: ימי בידוד ממושכים, סגר חלקי (ואולי אף מלא), אין יוצא ואין בא בשערי המדינה, וענפים שלמים משותקים לחלוטין. נכנסנו לעידן חדש, לא מוכר, שמחייב אותנו להסתגל למציאות משונה, לא נורמלית כמעט.

במצב כזה, בטח ובטח אם אתם נמצאים בבית סגור עם המשפחה, חשוב למצוא דרכים להעביר את הזמן, להפיג את השיעמום, ומי יודע – אולי באותה ההזדמנות גם להשלים פערים, לצבור ידע ולהתעדכן במהלכים האחרונים שטרם הספקתם להתעדכן בהם. הרי ימי הקורונה עוד יחלפו (גם אם זה לא נראה כך לעיתים...) – ובתור אנשי נדל"ן, זה משהו שאתם חייבים לעצמכם.

כדי להקל עליכם, אספנו עבורכם כאן שורה של פעילויות, אטרקציות ויוזמות שכל איש נדל"ן צריך להכיר – כאלו שבוודאי יעבירו את הזמן בבית, ויאפשרו לכם גם ללמוד, לצבור ידע מקצועי חשוב ואפילו ליהנות:

עבור הנדל"ניסט היזם:


זירת העסקאות של מרכז הנדל"ן

זירה שבה תמצאו עשרות ומאות עסקאות נדל"ן מכל התחומים והסקטורים. זירת העסקאות תרחיב עבורכם את מאגר העסקאות שאתם חשופים אליהן, בסכומים של עשרות ומאות מיליונים, ותאפשר לכם ליזום, לקדם מהלכים או להתכונן ליום שאחרי.

לזירת העסקאות לחצו כאן

פתרונות פיננסיים – באמצעות גרניט גיוס הון

גרניט גיוס הון, מבית מרכז הנדל"ן, עומדת לרשותכם לטובת סיוע בתקופה הרגישה הזאת. בין היתר מציעה החברה סיוע מיוחד לתקופה זו, בגיוס הלוואות בערבות מדינה.

לאתר גרניט גיוס הון לחצו כאן

עבור נדל"ניסטים שחייבים להישאר מעודכנים:


פודקאסט מגדל בבל

67 פרקים שבהם התארחו בכירי המשק – ראשי גופים רגולטוריים, יושבי ראש ועדות, יזמים וקבלנים, ראשי חברות הנדל"ן הגדולות במשק, שמאים, מהנדסים, מתכננים ועוד. כחצי שעה של ניתוח והתעמקות בנושאים הבוערים ביותר בענף, בהנחיית דרור מרמור.  כמה טעימות מהפרקים המובחרים:

פרק 4, עם יו"ר ועדת התכנון והבנייה במחוז תל אביב, אדרי' דניאלה פוסק

פרק 31, עם עו"ד מאיר מזרחי, מומחה למיסוי נדל"ן

פרק 50, עם האדריכל עמי שנער

להאזנה לכל הפודקאסטים לחצו כאן

נדל"ן TV

מדור 'נדל"ן TV' באתר מרכז הנדל"ן מרכז כמות אדירה של סרטוני וידאו אשר עוסקים בנושאים שונים ומגוונים – החל בראיונות עם בעלי תפקידים בכירים ואנשי מפתח בענף, דרך ירידה אל השטח ועד פינות וניתוחים של אנשי מקצוע מנוסים.

הינה כמה מהסרטונים החשובים שפורסמו במדור עד היום:

על הפוטנציאל העצום של יפו – שהולך ומתממש

אירוע שולחן עגול בנושא התחדשות עירונית במתחם משרדי מרכז הנדל"ן

על רכישת קרקע חקלאית – ומדוע היא נקראת "קרקע ספקולטיבית"

לכניסה למדור 'נדל"ן TV' לחצו כאן

עבור הנדל"ניסטים הטכנולוגיים:


האקדמיה הדיגיטלית

הפתרון האולטימטיבי עבור כל אלו שנשארו בבית (או שמבלים בבית יותר זמן מהרגיל) – וגם עבור מי שנשאר בשטח: עשרות הרצאות מטעם מומחי נדל"ן, ראשי גופים רגולטוריים, אנשי מקצוע מובילים ועוד – הרצאות שישאירו אתכם בעניינים גם בשיא המשבר.

להרצאות האקדמיה הדיגיטלית לחצו כאן

פרויקט 'סוגרי העסקאות'

במסגרת פרויקט מיוחד ערכנו ראיונות מצולמים עם עורכי הדין המובילים בתחום הנדל"ן והמקרקעין בישראל, לכמה דקות של שאלון אישי ומעניין – הן על פעילותם בענף והן על חיים מחוץ לשעות העבודה.

לצפייה בסרטוני 'סוגי העסקאות' לחצו כאן

קראו עוד במרכז הנדל"ן

האירוע המקצועי של הענף חוזר! פסגת הנדל"ן 2021, עם עשרות הרצאות מקצועיות מפי בכירי ענף הנדל"ן הישראלי –  על הנושאים החשובים והבוערים ביותר! לחצו כאן לפרטים נוספים

כתבות נוספות שיעניינו אותך
  • © כל הזכויות שמורות
search