להורדת אפליקציה

שיכון ובינוי זכתה בפרויקט בניגריה; יכניס לקופתה 310 מ' דולר

חברה בת בבעלות מלאה של החברה קיבלה הודעה על הזכייה מממשלת ניגריה • מדובר בפרויקט להקמת כביש במערב המדינה האפריקאית, באזור נהר הניג'ר

שיכון ובינוי זכתה בפרויקט בניגריה; יכניס לקופתה 310 מ' דולר
שיכון ובינוי זכתה בפרויקט בניגריה; יכניס לקופתה 310 מ' דולר

חברת שיכון ובינוי הודיעה היום (ה') כי חברת בת שלה, חברה זרה בבעלות מלאה, קיבלה הודעה מממשלת ניגריה על זכייה במכרז לסלילת כביש, כולל תשתיות נלוות, במערב המדינה. מדובר בפרויקט שיכלול סלילת כבישים באורך כ-18 ק"מ, בניית כמה גשרים ומחלפים. על פי הודעת החברה לרשות לניירות ערך, "הפרויקט יתחבר לגשר שמוקם על נהר הניג'ר על ידי צד שלישי שאינו קשור לחברה".

תחילת העבודות על הפרויקט צפויה במחצית השנייה של שנת 2020, ומשך עבודות ההקמה הצפויות הן כ-48 חודשים. סך ההכנסות הצפויות בפרויקט זה הן כ-310 מיליון דולר, בהתאם לשער המטבע המקומי בניגריה, נכון למועד הדיווח. עלויות הפרויקט לא נמסרו.

"יובהר כי נכון למועד זה טרם נחתם חוזה מחייב לביצוע העבודות בפרויקט בין החברה הזרה לבין ממשלת ניגריה, ואין וודאות בנוגע למועד חתימת חוזה מחייב, אם ייחתם", נכתב בהודעת שיכון ובינוי.

נזכיר כי נגד החברה ובכיריה, כולל בעלת החברה הקודמת, שרי אריסון, התנהלה בתקופה האחרונה חקירה בחשד למתן שוחד לבכירים במדינות שונות באפריקה. המשטרה והרשות לניירות ערך המליצו בעקבות כך, בסוף מאי, על העמדה לדין של 20 מבכירי החברה, כולל אריסון עצמה.

112 הרצאות, 80 דוברים, 3 אולמות ו-1,500 משתתפים. 100% פרקטיקה, 100% חומר מעשי.
שריינו כבר עכשיו מקום באירוע המקצועי של ענף הנדל"ן ב-7 בנובמבר - פסגת הנדל"ן 2019. להרשמה -
https://pisgacon.nadlancenter.co.il/

קראו עוד במרכז הנדל"ן

כל ההרצאות, הדיונים והפאנלים של פסגת הנדל"ן 2021 מחכים לכם עכשיו באתר! לחצו כאן!

כתבות נוספות שיעניינו אותך
  • © כל הזכויות שמורות
search