אודות עופר מור שמאות מקרקעין בע"מ:

משרד עופר מור שמאות מקרקעין הוקם ב־2011 ומלווה מאז פרויקטים בתחום המגורים, המסחר והמשרדים, לרבות פרויקטים להתחדשות עירונית. המשרד גאה לספק שירות אישי ומקצועי ולחלוק מהידע העשיר שלו עם לקוחות פרטיים, יזמים וחברות בנייה, חברות אשראי, חברות ביטוח, קרנות מימון ובנקים. 

עופר מור, המייסד, הבעלים והמנכ"ל של המשרד, אשר מוביל אותו כבר יותר מעשור, מחזיק ברישיון שמאי מוסמך מ־1999. מור הוא בוגר תואר ראשון בהצטיינות במנהל עסקים עם התמחות במימון, ובוגר התוכנית ללימודי שמאות מקרקעין וניהול נכסים באוניברסיטת תל אביב.

נכון להיום המשרד מספק שירותי פיקוח על ליווי פיננסי ליותר מ־200 פרויקטים ברחבי הארץ. בין היתר מתמחה המשרד בפרויקטים של התחדשות עירונית – תמ"א 38/1 לחיזוק מבנים ותמ"א 38/2 להריסה ובנייה, ופינוי־בינוי. הבסיס המקצועי והניסיון העשיר של עופר מור, לצד המקצועיות של צוות המשרד, יצרו במשך השנים את המוניטין הנוכחי של המשרד בתור אחד המשרדים המובילים בתחומו בישראל. 

 

כל השירותים החשובים תחת קורת גג אחת 

משרד עופר מור שמאות מקרקעין הוא משרד שמאות מאושר ומוערך על ידי כל גורמי הנדל"ן והפיננסים בישראל. המשרד מספק שירותי שמאות מקרקעין מקצועיים ברחבי הארץ, ביניהם הערכות שווי נכסים, הערכות לטובת שעבוד נכסים(תקן 19) הערכות לטובת חוות דעת מקצועית בתי משפט, בדיקת כדאיות כלכלית (לרבות מיזמי פינוי־בינוי על פי תקן 21) דו"חות אפס, ייעוץ כלכלי, פיקוח על הליווי הפיננסי ועוד. 

 

צוות רחב ועבודה מול לקוחות גדולים ומגוונים  

בין לקוחות המשרד במשך השנים: אנשי עסקים, עורכי דין, קבלנים, חברות בנייה, יזמי נדל"ן, חברות נדל"ן מניב, קבוצות רכישה, קרנות אשראי, חברות ביטוח, בנקים ובתי משפט.

צוות המשרד כולל שמאים, כלכלנים ומהנדסי בניין, העוברים הדרכות והכשרות באופן שוטף, על מנת להבטיח כי המשרד משביח ומעשיר את סל השירותים המקצועיים הניתנים ללקוח. 

 

שלוש חטיבות המעניקות מעטפת מקצועית מלאה 

 

מחלקת שמאות מקרקעין

מספקת אומדני שווי לנכסים, קרקעות ולפני רכישת נכס, שמאות לצורכי שיעבוד נכס, חוות דעת מקצועית בנוגע לשווי נכסים ולהיטלי השבחה, הערכות שווי לדו"חות כספיים ועוד.


מחלקת דו"חות אפס

כוללת שמאים עתירי ניסיון המתמחים בביצוע בדיקות מקדמיות לפרויקטים, בהכנת דו"חות אפס ובדיקת כדאיות כלכלית ובביצוע בדיקות לפי תקן 21 למיזמי פינוי־בינוי. גיבוש דו"חות לפרויקטים מכל סוג החל במגורים ומשרדים, דרך מסחר ומלונאות ועד דיור מוגן והתחדשות עירונית על כל סוגיה.
 

המחלקה לפיקוח על ליווי פיננסי

מורכבת מכלכלנים, מהנדסי בניין והנדסאי בניין. מחלקה זו מנפיקה דו"חות פיקוח על הליווי הפיננסי לפרויקטים שונים, לאורך כל תקופת הבנייה, מהעלייה על הקרקע ועד לסיום העבודות ולאכלוס. המחלקה עובדת בשיתוף פעולה מלא וצמוד עם המחלקה לדו"חות אפס, במטרה לספק ללקוח תמונה מלאה על הפרויקט מבחינה כלכלית ופיננסית.

 

יחס אישי, ניסיון עשיר וקשר עם הגופים החזקים במשק  
במשרד עופר מור שמאות מקרקעין מקפידים על יחס אישי לכל לקוח ללא פשרות, הכולל קשר רציף וזמינות מלאה מצד כל המומחים במשרד. לקוחות המשרד נהנים מהניסיון הרב של צוות המנהלים והעובדים, מהמקצועיות ומאיכות העבודה, המבוצעת בסטנדרט הגבוה ביותר. המשרד מציג גם קשרי עבודה מעולים עם הגורמים המקצועיים המרכזיים בשוק: למשרד אישור רשמי מטעם כל הגורמים הפיננסיים הגדולים, ביניהם בנקים, קרנות מימון וחברות ביטוח - בכל הקשור לליווי פיננסי של חברות נדל"ן ויזמים. הקשרים החזקים עם גופים אלו מעידים על העוצמה, המעמד והיכולות הגבוהות של המשרד,אשר עומדות לרשות כלל הגורמים בענף הנדל"ן של ישראל.

הנהלת החברה

עופר מור

מנכ"ל, מייסד ובעלים

נדל"ניוזלטר

מעוניינים לקבל עדכונים שוטפים על כל מה שחם בעולם הנדלן?
  • © כל הזכויות שמורות
search