חברה מובילה בתמ"א 38 - ירושלים

פעילות בתמ"א 38

פעילות בפינוי בינוי

סה"כ פרוייקטים: מיקום דירוג:
פרויקטים בתהליך: סה"כ מתחמים:
פרויקטים בביצוע: סה"כ דירות לפני:
פרויקטים מאוכלסים: סה"כ דירות אחרי:

פעילות בתמ"א 38

סה"כ פרוייקטים:
פרויקטים בתהליך:
פרויקטים בביצוע:
פרויקטים מאוכלסים:

פעילות בפינוי בינוי

מיקום דירוג:
סה"כ מתחמים:
סה"כ דירות לפני:
סה"כ דירות אחרי:

אודות יתד התחדשות עירונית בע"מ:

יתד התחדשות עירונית מקבוצת האחים ישראל פועלת בתחום ההתחדשות העירונית ומקדמת מספר רב של פרויקטים במתחמים שונים במתווה של פינוי בינוי ותמ״א 38. תחום ההתחדשות העירונית מהווה חלק מרכזי מפעילות החברה, מספק לה הזדמנות לפתח אזורים נרחבים בעיר או לשדרג בהם את המבנים, תשתיות ואת איכות החיים של התושבים. החברה שמחה על הזכות להוביל ולתרום לפיתוח וקידום הבניה בארץ, ולדאוג לטובת תושביה. 

אנו בחברה מקפידים על שילוב של הקשבה ושרות אישי לצד ידע מקצועי וניסיון רב כדי לספק ללקוחותינו שקט נפשי וידיעה שהם נמצאים בידיים טובות ובטוחות. בועז ישראל, מנכ"ל קבוצת האחים ישראל: "אני רואה בתחום ההתחדשות העירונית חלק מהותי בעשייה הכוללת שלנו ואנחנו צופים כי התחום יהווה מרכיב מרכזי בעתיד המגורים של ישראל". 

שלושה דורות של עשייה 

משפחת ישראל בעלת מוניטין של מעל ל-55 שנים בתחום הבניה, והיא מתמחה ביזום, תכנון והקמה של מאות פרויקטים מורכבים ומרשימים ברחבי הארץ והעולם. העשייה של החברה המשפחתית הירושלמית מועברת מדור לדור ומתפרסת לאורך שלושה דורות: יחזקאל ישראל - הדור הראשון והמייסד, בנו, בועז ישראל - הדור השני אשר עומד בראש הקבוצה כיום, והדור השלישי אשר כבר מוביל את החברה בתפקידי מפתח בתחומים שונים ומתוכנן להמשיך את העשייה הענפה. לאורך כל השנים, את המשפחה מובילים ערכים של אמינות, מקצועיות, ומצוינות. הקבוצה הוקמה בשנת 1964. בתחילת דרכה התמקדה בפרויקטים למגורים בתוך העיר ירושלים, אך במהרה מצאה את עצמה יוצאת מגבולות העיר ומרחיבה את פועלה. כיום הקבוצה בנתה ובונה אלפי יחידות דיור בכל רחבי הארץ. הצלחת הקבוצה לא נעצרה בגבולות ישראל, ובמהלך השנים החלה ליזום ולבנות פרויקטים בכל העולם, ביניהם מתחם מגורים יוקרתי פורטוגל, מרכזים לוגיסטיים ברומניה ומלונות יוקרה מצליחים בהולנד ובגרמניה. לקבוצת פעילות ענפה במגוון תחומים, ובין מאות הפרויקטים שהקימה ניתן למצוא בנייני מגורים, מבני ציבור, מבני מסחר ותעשייה ופרויקטים של התחדשות עירונית.

התחדשות עירונית - פועלים מתוך שליחות לפיתוח וקידום הארץ
חברת יתד הינה מהמובילות והמנוסות ביותר בתחום ההתחדשות העירונית. החברה פועלת בתחום מתוך שליחות, כשהערך המוביל את העשייה הענפה הוא פיתוח וקידום הארץ. לצד מקצועיות, ניסיון, ועוצמה כלכלית, החברה שמה דגש על צרכי הדיירים ומעניקה להם שירות ויחס אישי לאורך כל הדרך.

עוצמה כלכלית
כל אחד ואחד ממגוון הפרויקטים של 'יתד' מלווה בחוסן הפיננסי של בעל המניות המרכזי בקבוצת 'האחים ישראל', מרגע החתימה ועד להשלמת הפרויקט. העוצמה הכלכלית של הקבוצה מספקת לה את היכולת להעמיד את כל ההון הנדרש לפרויקט ללא תלות בשותפים, בנקים, או מכירת הדירות על הנייר.

ההון האנושי
חברה משפחתית אשר צמחה בירושלים, רשמה הצלחה רבה והרחיבה את פעילותה לרחבי הארץ והעולם. לאורך כל השנים המשפחה חרטה על דגלה את ערך המצוינות, והיא מקפידה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר תוך שימוש בחומרי גלם איכותיים, בשיטות בניה מתקדמות, בצוות עובדים מקצועי ומיומן ובמתן שירות ללא פשרות.

הדרך החברתית של יתד בהתחדשות עירונית
בחברת יתד רואים בתחום ההתחדשות העירונית כתחום המשנה את אופי השכונה כולה. השינויים באים לידי ביטוי בתכנון קפדני המתאים לאופי השכונה ולאוכלוסייה הקיימת, זאת לאחר ניתוח מעמיק של שכבות האוכלוסייה והמאפיינים הדמוגרפיים. שיתוף הפעולה עם הדיירים מהווה ערך עליון לאורך התהליך כולו. מנהלי הפרויקטים בחברה נמצאים בקשר יום-יומי עם כלל הדיירים במספר ערוצי תקשורת, וכן בהגעה פיזית לדירות של דיירים מבוגרים, דיירים בעלי צרכים מיוחדים.

פרויקטים לדוגמה
יתד מקדמת ביצוע, תכנון וקידום תב״עות של מעל ל-20 פרויקטים, ביניהם:

  • יתד בעין כרם, ירושלים - פרויקט של כ-300 יח"ד בארבעה בניינים. פיתוח שטחים ציבוריים ירוקים ומרווחים לרווחת הדיירים.
  • יתד באודם, ירושלים - פרויקט של כ-220 יח"ד, בסמיכות לציר הרכבת הקלה, המאפשרת גישה נוחה למרכזי בילוי ופנאי, באחת השכונות המתחדשות ביותר בעיר. 
  • יתד בלינקולן, ירושלים- בניין בוטיק ויוקרתי בן 6 קומות ו-23 יח"ד וחניה תת קרקעית, בלב שכונת טלביה הייחודית. צפוי להוות אייקון אדריכלי מוביל ועוצר נשימה בסביבתו. 
  • יתד חובבי ציון, ירושלים - בניין בוטיק בן 6 קומות ו-21 יח"ד וחניה תת קרקעית. העיצוב המיוחד יבליט את הפרויקט בלב שכונת טלביה ההיסטורית והייחודית. 
  • יתד במקור חיים, ירושלים - פרויקט יוקרתי בסטנדרט גבוה, בניין בן 6 קומות ו-26 יח"ד, באחת השכונות המתחדשות בירושלים ובמרחק הליכה מפארק המסילה. הפרויקט מציע תמהיל דירות מגוון אשר תוכננו בקפידה רבה. 
  • יתד במייסדים, ירושלים -  פרויקט בן 26 יח"ד, בלב שכונת בית הכרם בסמיכות לרכבת הקלה ולמרכזי בילוי ופנאי. בתכנון הפרויקט ניתן דגש על השילוב במרקם שכונה ייחודית זו.

הנהלת החברה

בועז ישראל

יו"ר החברה

יונתן ישראל

מנכ"ל משותף

עומר גבאי

מנכ"ל משותף

משה דהן

מנהל תחום פינוי בינוי

אדם שטרית

מנהל תחום התחדשות עירונית

אליאב פסנדי

מהנדס ראשי

פרויקטים

כתבות אחרונות

חדשות הנדל"ן בצל הקורונה: החברות ממשיכות להעריך את נזקי המשבר

בעקבות הודעת סגל הרשות לניירות ערך, עוד ועוד חברות דוחות את פרסום הדו"ח לסוף אפריל • מרבית החברות לא צופות פגיעה משמעותית במצבן – כל עוד המשבר לא יתארך

ארי יקותיאל |27.03.20

יזם ביקש לבנות 3 "בנייני רכבת" ברמת-גן - העירייה אמרה "לא"

הוועדה המקומית דחתה תכנית של הקבלן צבי פוקס להקים קיר משותף בין שלשה בניינים: "הדבר יצור מחסום פיזי בעל השפעה סביבתית על הרחוב, ואינו דרוש תכנונית"

אלעזר לוין  |20.05.19

פרסום ראשון: המחוזי ביטל מדיניות עיריית ר"ג בנוגע לתמ"א 38

פסיקה נחרצת של בית המשפט בנוגע לעתירת התאחדות בוני הארץ נגד העירייה והוועדה המקומית • ראש העיר כבר הודיע כי הוא מתכוון לערער לבית המשפט העליון בעניין

ארי יקותיאל |30.11.-1

יום גורלי בלשכת השרה שאשא-ביטון: האם תמ"א 38 תוארך בשלוש שנים?

שרת הבינוי והשיכון תכנס ישיבה בלשכתה, שבמהלכה היא צפויה – כך על פי הפרסומים – להאריך את תוקפה של התוכנית • בישיבה צפויים להשתתף כלל הגורמים הרלוונטיים

יובל ניסני |30.11.-1

נדל"ניוזלטר

מעוניינים לקבל עדכונים שוטפים על כל מה שחם בעולם הנדלן?
  • © כל הזכויות שמורות
search