• רח' הארבעה 21, בית פלטינום, קומה 10, ת"א 6473921
  • משרד עורכי דין מוביל - ייצוג יזמים

מעוניין לעשות פינוי בינוי? צור קשר עם משרד חיים קוסובסקי-שחור ושות', עורכי דין

פעילות משרד חיים קוסובסקי-שחור ושות', עורכי דין בהתחדשות העירונית

ייצוג יזמים

בשלב מוקדם:*

מתחמי תמ"א 38 | 10-15
מתחמי פינוי בינוי | 9
סה"כ דירות אחרי | 3,500-4,000

בשלב מתקדם:*

פרויקט תמ"א 38 | 5-10
מתחמי פינוי בינוי | 6
סה"כ דירות אחרי | 2,000-2,500

מאוכלס:

פרויקט תמ"א 38 | 5-10
מתחמי פינוי בינוי | 1
סה"כ דירות אחרי | 1,500-2,000

הנהלת משרד חיים קוסובסקי-שחור ושות', עורכי דין

עו"ד עמינדב קוסובסקי-שחור

שותף מנהל

אודות משרד חיים קוסובסקי-שחור ושות', עורכי דין

חיים קוסובסקי-שחור ושות', עורכי דין, הוא אחד ממשרדי הבוטיק הוותיקים והמובילים בישראל, עם ניסיון של יותר מ־70 שנה בתחום המקרקעין. המשרד מציע את שירותיו ללקוחות פרטיים, לגופים עסקיים ולארגונים ציבוריים. 

 

התמחותו של המשרד היא נדל"ן, לרבות תחום ההתחדשות העירונית. המשרד, המעורב בכמה מהפרויקטים הגדולים ביותר בישראל בתחום זה, הוקם בשנת 1950 על ידי עו"ד חיים קוסובסקי־שחור ז"ל. בשנת 1968 הצטרף אל המשרד בנו, עו"ד עמינדב קוסובסקי־שחור, המשמש עד היום שותף מנהל בפירמה.

 

במשרד פועלים כיום עשרה עורכי דין בעלי מומחיות בדיני מקרקעין על מגוון הסוגיות הנכללות בהם, לרבות התחדשות עירונית, מיסוי נדל"ן ותכנון ובנייה. המשרד מציע שירותים בכל ענפי הנדל"ן - מגורים, מסחר, משרדים, תעשייה, מלונאות, מרכזי קניות וקניונים - וכן בכל סוגי העסקאות, החל ברכישה ומימון, דרך תכנון, בנייה ושיווק, מיסוי ומכירה, ועד ליווי עסקאות מורכבות במיוחד ובעלות היקפים כספיים גדולים מאוד.

 

צוות המשרד מתמחה גם במשפט מסחרי־עסקי, לרבות דיני חוזים ודיני תאגידים, נאמנויות, קרנות והקדשים, דיני ירושה וליטיגציה נדל"נית ומסחרית.

 

רשימת הלקוחות של המשרד כוללת קבלנים, יזמים, חברות ציבוריות, חברות פרטיות ואנשים פרטיים, ומשקיעים מקומיים וזרים.

 

15 שנים של פעילות בתחום ההתחדשות העירונית
חיים קוסובסקי-שחור ושות', עורכי דין החל לעסוק בתחום ההתחדשות העירונית לפני כ־15 שנים, עוד בתקופה שבה התחום היה בחיתוליו. טבילת האש הראשונה של המשרד הייתה ב"מגה פרויקט": חברה ציבורית, לקוחה ותיקה של המשרד, התקשרה בפרויקט פינוי־בינוי לבניית כ־1,400 דירות חדשות בראשון לציון. נכון להיום, נבנו ונמסרו כבר יותר מ־500 יחידות דיור בפרויקט זה.

 

המשרד מעניק ליזמים מעטפת שירות משפטי מלאה וכוללת, ומלווה אותם בכל שלבי התכנון והביצוע של כל סוגי הפרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית, מתחילתם ועד סופם: תמ"א 38 לחיזוק מבנים, תמ"א 38 להריסה ולבנייה מחדש ופרויקטים לפינוי־בינוי.

 

המשרד מתגאה בטיפול ובליווי מקיף של יזמים בעשרות פרויקטים להתחדשות עירונית, לרבות פרויקטים רחבי היקף של פינוי־בינוי הכוללים מאות יחידות דיור כל אחד ואלפי יחידות דיור בסך הכול, בדגש על אזור המרכז - ובין היתר בתל אביב, בירושלים, ברמת גן, בגבעתיים, בגבעת שמואל, בראשון לציון, בבת ים, בחולון, בהוד השרון, ברמת השרון ובתל מונד. כמה מהפרויקטים הללו הושלמו ואוכלסו.

 

הניסיון, הידע, המקצועיות והמומחיות שנצברו במשרד בתחום פיתוח הנדל"ן בכללותו עומדים לרשות היזמים שאותם מלווה המשרד גם בפרויקטים של התחדשות עירונית, לאורך כל שלבי פרויקטים אלו. 

 

מובילים בדירוגי ההתחדשות העירונית והנדל"ן
משרד חיים קוסובסקי-שחור ושות', עורכי דין, מדורג על ידי מדד ההתחדשות העירונית כאחד המשרדים המובילים בישראל בייצוג יזמים בפרויקטים של התחדשות עירונית. כמו כן, המשרד מדורג על ידי D&B ו־ BDIכאחד המשרדים המובילים בישראל בתחומי הנדל"ן, ההתחדשות העירונית, מיסוי הנדל"ן והתכנון והבנייה. המשרד מדורג על ידי BDI גם כאחד ממשרדי הבוטיק הטובים בישראל. נוסף על כך, השותף המנהל של המשרד, עו"ד עמינדב קוסובסקי־שחור, דורג על ידי Chambers & Partners כאחד מעורכי הדין המובילים בישראל בתחום הנדל"ן.

הכתבות הנצפות ביותר

הצטרפו לניוזלטר של מרכז הנדל"ן

וקבלו עדכונים שוטפים על כל מה שחם בעולם הנדל"ן ישירות למייל שלכם

 
מחפש...