משרד עורכי דין מוביל- ייצוג יזמים, תמ"א 38

אודות ברון ושות' משרד עורכי דין:

ברון ושות' - משרד עורכי דין הוא מהמשרדים הוותיקים בארץ בתחום ליווי עסקאות מקרקעין, לרבות עסקאות בתחום ההתחדשות העירונית. המשרד משלב בין אופי של משרד בוטיק לבין מתן מענה משפטי ומקצועי רחב בתחומי הנדל"ן והמיסוי, המבוססים על ניסיון רב ועתיר מוניטין בליווי עסקאות מקרקעין והתחדשות עירונית מכל הסוגים. 

הידע הנרחב והניסיון העשיר של ברון ושות' נצברו לאורך שנים רבות של ליווי פרויקטים בתחום המקרקעין ומיזמי ההתחדשות העירונית על כל סוגיה, מראשית התפתחות התחום. המשרד ליווה ומלווה עסקאות תמ"א 38 חיזוק ובנייה, תמ"א 38 הריסה ובנייה מחדש וכמובן פינוי־בינוי.

המשרד נוסד על ידי עורך הדין גלעד ברון, אחד מעורכי הדין המוערכים בישראל, אשר צבר במשך שנים מוניטין רב כעורך דין בעל כישורים מרשימים בתחום המשפטי, הכלכלי, המסחרי והפיסקאלי.

צוות המשרד מונה כ־20 עורכי דין, כולל כאלו בעלי השכלה חשבונאית נוספת, לצד צוות עזר נרחב ומקצועי המעניק טיפול מקצועי, מסור ומיומן ללקוחותיו בניהול פרויקטים מורכבים לאחר ביצוע עבודת הכנה מעמיקה ויסודית. המשרד דוגל במציאת פתרונות יצירתיים, יעילים ואיכותיים לבעיות משפטיות סבוכות, תוך ניתוח מעמיק של כל ההיבטים המשפטיים, הכלכליים והמסחריים של הנושא.

המשרד מתמחה בליווי חברות יזמיות ובעלי זכויות במקרקעין בעסקאות מקרקעין מגוונות ומורכבות, ונחשב לאחד המשרדים המובילים בארץ בתחום המקרקעין וההתחדשות העירונית. במשרד מחלקה המתמחה בייצוג בעלי דירות בעסקאות התחדשות עירונית,

במשרד מחלקה המתמחה בייצוג בעלי דירות בעסקאות התחדשות עירונית, המעניקה לכל לקוח ולקוח יחס אישי ואנושי. המשרד רואה כל אחד ואחד מבעלי הדירות או הנכסים המיוצגים על ידו כשותף אמיתי לדרך, שעימו יוצא צוות המשרד למסע משותף.

המשרד מלווה את לקוחותיו בכל היבטי העסקה, מראשיתה ועד סופה, תוך הקפדה על זמינות גבוהה ועל שירות בסטנדרטים האיכותיים ביותר.

במיזמי פינוי־בינוי מעניק המשרד ליווי החל משלב קידום תב"ע, תוך שיתוף פעולה עם בעלי מקצוע כגון אדריכלים ושמאים, כמִ נהלת משותפת הפועלת לקידום הפרויקט.

למשרד התמחות נוספת בתחום המיסוי, המייחדת אותו בליווי מיזמי התחדשות עירונית תוך מתן דגש על כל היבטי מיסוי המקרקעין, ומאפשרת טיפול מקצועי גם בענייני המס הנובעים מהעסקאות השונות והכרוכים בהן.

ברון ושות' – משרד עורכי דין נבחר לאחד המשרדים המובילים בישראל בתחום המקרקעין ובתחום ההתחדשות העירונית בדירוגים של מדד 100 s’Dun ו־Code BDI .כמו כן, המשרד מדורג כמשרד מוביל בתחום ההתחדשות העירונית על ידי מדד מדלן ונבחר מדי שנה כאחד המשרדים המובילים בישראל בתחום ייצוג הדיירים, על פי המדד החברתי המפורסם על ידי מערכת דה מרקר.

משרד עורכי הדין ברון ושות' ליווה עד כה, וממשיך ללוות, היקף גדול מאוד של פרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית.

מלבד תחום ההתחדשות העירונית מתמחה המשרד, כאמור, גם בתחום המיסוי על היבטיו השונים – מיסוי מקרקעין, מס הכנסה, מע"מ ומיסוי בינלאומי, וכן בתחום העבירות הכלכליות, עבירות צווארון לבן, איסור הלבנת הון, משפט מסחרי וליטיגציה.

הנהלת החברה

גלעד ברון

עו"ד שותף מנהל, מייסד

יעל פוסטלניקו

עו"ד שותפה - מחלקת מקרקעין

סמדר גרוס שאקי

עו"ד שותפה, מחלקת מקרקעין

אורית נמדר אבני

עו"ד שותפה, מחלקת מקרקעין ייצוג דיירים

נדל"ניוזלטר

מעוניינים לקבל עדכונים שוטפים על כל מה שחם בעולם הנדלן?
  • © כל הזכויות שמורות
search