מעוניין לעשות פינוי בינוי? צור קשר עם חברות נדל"ן מובילות:

הנהלת חברת שגראוי ייזום ובניה (אס.בי.סי) (SBC) בע"מ

כמאל שג'ראוי - יו"ר ומייסד

אודות חברת שגראוי ייזום ובניה (אס.בי.סי) (SBC) בע"מ

שגראוי ייזום ובניה (אס.בי.סי) בע"מ מתמחה בפרויקטים בביצוע וביזמות ובבניית שכונות מגורים, מבני תעשיה, בנייני משרדים, מבנים לשימור ובנייני יוקרה, בסטנדרט גבוה ומוקפד. החברה, שהחלה את פעילותה בשנות ה-30 של המאה הקודמת, נמצאת בבעלותו הפרטית של כמיל שגראוי, דור 13 בא"י, וכיום מונה את הדור השלישי של המשפחה.
בתחילת פעילותה, התמקדה החברה באזור הצפון בתחומי הבניה למגורים, למסחר ולתשתיות, ולאורך השנים נצבר ידע רב וניסיון מקצועי בנושאי בניית שכונות מגורים, מגדלי יוקרה ופרויקטים מסחריים, ויצר את המוניטין המצוין בו מתגאה החברה. איכות השירות, המצוינות המקצועית והעמידה בלוחות הזמנים הן אבני הדרך המובילות את החברה, הן כחברה והן כמשפחה. לכן כל לקוח הינו לקוח מועדף, הזוכה ליחס אישי מבעלי החברה ומנהליה.
החברה הינה בעלת סיווג מירבי ברשם הקבלנים ובמשרד השיכון והבינוי.

חברות נדל"ן מומלצות על פי מדד ההתחדשות העירונית

כתבות אחרונות אודות חברת שגראוי ייזום ובניה (אס.בי.סי) (SBC) בע"מ

אקרו תקים פרויקט של 209 דירות לשכירות ארוכת טווח בתל השומר

החברה זכתה במכרז חכירה של רמ"י ודירה להשכיר על קרקע בשטח של 7.7 דונמים, תמורת 205 מיליון שקל. החוזה הוא ל-98 שנה, עם אופציה להארכה. הפרויקט יכלול 209 דירות, ש-50% מהן יושכרו בשכר דירה מפוקח. בנוסף, יכלול הפרויקט 420 מ"ר שטחי מסחר ו-6,400 מ"ר שטחי שירות עילי. להערכת אקרו, ההשקעה הצפויה בפרויקט תסתכם ב-370 מיליון שקל

2022-12-21

ועדת ערר: "מדיניות התכנון העכשווית מצדיקה תוספת של דירות"

הוועדה אישרה לשגראווי לצופף פרויקט מחיר למשתכן בחיפה: "המדיניות דורשת התייחסות למצוקת הדיור ולהעדפה הברורה למענה על דרך ציפוף יישובים קיימים"

2019-05-30

לאחר מות עוד פועל בניין: צו סגירה מיידי ל-6 אתרי בנייה בחריש

מדובר בפועל הבניין השלישי שנהרג באחד מאתרי הבנייה בחריש מתחילת השבוע – והעשירי מתחילת השנה, בכל הארץ • השר כץ: "האשמה הבלעדית להמשך הקטל – של הקבלנים"

2019-03-19

חדשות הנדל"ן: עדכון בכללי הגרלת מחיר למשתכן; משכן הכנסת יורחב

שינויים שביצע משרד הבינוי והשיכון מיועדים לשפר את סיכויי זכאי סדרה ג' • משכן הכנסת יורחב בכ-102 מ"ר • ואושר פרויקט תמ"א 1/38 בתל גיבורים בחולון

2019-08-23

חברות נדל"ן מובילות בהתחדשות עירונית

הכתבות הנצפות ביותר

הצטרפו לניוזלטר של מרכז הנדל"ן

וקבלו עדכונים שוטפים על כל מה שחם בעולם הנדל"ן ישירות למייל שלכם

 
מחפש...